Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. Bölüm Fragmanı | 4.Sezon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
ATV'nin sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 113.bölüm fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Oktay Kaynarca,Ozan Akbaba,Yunus Emre Yıldırımer,Mustafa Üstündağ,Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı,usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" 113.bölümüyle Salı akşamı ATV'de!

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Foruma fragmanı paylaşmak için girmiştim :) sen benden hızlı çıktın @serhatt :)

İşte böyle fragmanlar istiyorum. Sonunda adamım İlyas'a olması gereken rol verildi. Artık kral döndüğüne göre soytarıları kenara alabiliriz.

Geriye Ünal'ı senaryoya dahil etmek lazım. Ünal ve İlyas'tan efsane sahneler çıkabilir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Foruma fragmanı paylaşmak için girmiştim :) sen benden hızlı çıktın @serhatt :)

İşte böyle fragmanlar istiyorum. Sonunda adamım İlyas'a olması gereken rol verildi. Artık kral döndüğüne göre soytarıları kenara alabiliriz.

Geriye Ünal'ı senaryoya dahil etmek lazım. Ünal ve İlyas'tan efsane sahneler çıkabilir.
Oktayın oynayamayacağı şu 2-3 haftada umarım hastanede geçirmezde öldü süsü verilir Ünal sıra sende dediğinde bence plan yaptılar ve İlyasta bu planın içinde oldunu düşünüyorum Alpaslana belliki güvenmiyorlar gizli kapaklı işlerinden dolayı fırsat bu fırsat sopayıda yiyor :A :A :A @xemrexxx @ömer karataş @Felon

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
Oktayın oynayamayacağı şu 2-3 haftada umarım hastanede geçirmezde öldü süsü verilir Ünal sıra sende dediğinde bence plan yaptılar ve İlyasta bu planın içinde oldunu düşünüyorum Alpaslana belliki güvenmiyorlar gizli kapaklı işlerinden dolayı fırsat bu fırsat sopayıda yiyor :A :A :A @xemrexxx @ömer karataş @Felon
Benim parlak İlyas ön plana atılmış, sevindim :A

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
yazılı özet'e göre ateş ortaya çıkmamak için izzet ağayı da öldürmüş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Host aç köpek .ss suzi dönecek @Çiğdem- le @batuhankaralar diziyi ağlayarak bırakacak :A Suzi ile İlyas işi pişirirken ben de katılirim onlara daha sonra:A
Reytinglerimiz iyiyken final yapmak istemiyoruz kalsın :A

İlyas plan mı yapıyor bilmiyorum ama biat olayı olursa aile paramparça olur. Umarım senaryo bu yola girmez :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sana noluyor be senin mi sanki :A Alparslan da beni İlyasta :A
Host aç köpek .ss suzi dönecek @Çiğdem- le @batuhankaralar diziyi ağlayarak bırakacak :A Suzi ile İlyas işi pişirirken ben de katılirim onlara daha sonra:A
Emrenin herifi bu dizide :A :A :A
10322_eskiya_dunyaya_hukumdar_olmaz_54bolum_meryem_uzerli_kot_dizisponsorlaricom_2.jpg

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
"Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ve Muzi'yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır."

Bence burada yazım yanlışından kaynaklanan bir hata var. Yani iki cümlelik bir paragraf.

Orijinali şöyle' Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ile Muzi'yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır.'