Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 108.Bölüm Yorumları | Yeni Sezon İlk Bölüm

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
2reklam vermesine de ayrıca sinir oldum tüm yeni sezona giren diziler 22.30a kadar reklam vermedi buna atv den karadeniz de dahil bu edhoya yapılan kumpastır resmen :(

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Sanki bambaşka bir dizi izliyoruz ya, geçen sezon Amerika olayıyla geçince bir de karakterlerin çoğu değişince garipsiyorum :D

Ayrıca ne yazık ki Meryem Çakırbeyli efsanesi ve ev sahnelerinin yokluğu hissediliyor :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yeni “Aslan Bey - Polat” ikilimiz hayırlı uğurlu olsun. “Derin Devlet” kelimesi de geçtiğine göre bu iş tamamdır.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sanıyorum öyle ama bu işin içinde başka bir iş var gibi geliyor. Hızır ile neden görüşmek istemiyor o ortaya çıksa her şey anlaşılacak :D

Önümüzdeki bölümler de netleşir bence. Eğer bu tarz gizli sahneler devam ederse yeni “Aslan Bey - Polat” ikilisi hayırlı olsun diyebiliriz. Hatta belki Kurtlar Vadisi’nde olduğu gibi dizi bu sezon final yapıp farklı bir konsept ile gelebilir. Onun temelleri atılmış olabilir yani. Söz konusu Raci Şaşmaz olunca kestiremiyorum. :A

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Önümüzdeki bölümler de netleşir bence. Eğer bu tarz gizli sahneler devam ederse yeni “Aslan Bey - Polat” ikilisi hayırlı olsun diyebiliriz. Hatta belki Kurtlar Vadisi’nde olduğu gibi dizi bu sezon final yapıp farklı bir konsept ile gelebilir. Onun temelleri atılmış olabilir yani. Söz konusu Raci Şaşmaz olunca kestiremiyorum. :A
Racibu ama Alparslan buna hazır değil daha Polatın eğitimi kaç yıl sürmüştü bu beceremez derin devlet işini tam 4sezondur bekliyorum mitin olduğu yerde derin olmazsa olmaz zaten 1masamız daha oldu hayırlı olsun bu sezon artık silah sesinden sıkılırım hiç kadın sahnesi yok neredeyse topu topu 5tane kadın var dizide 2şer dk da 10dk görünürler toplam ama şu reklam işi canımı fena sıkıyor utc ye geçilirsek sırf bu yüzden

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Racibu ama Alparslan buna hazır değil daha Polatın eğitimi kaç yıl sürmüştü bu beceremez derin devlet işini tam 4sezondur bekliyorum mitin olduğu yerde derin olmazsa olmaz zaten 1masamız daha oldu hayırlı olsun bu sezon artık silah sesinden sıkılırım hiç kadın sahnesi yok neredeyse topu topu 5tane kadın var dizide 2şer dk da 10dk görünürler toplam ama şu reklam işi canımı fena sıkıyor utc ye geçilirsek sırf bu yüzden

Alparslan’ın da en başından beri istihbaratçı olduğu sonradan ortaya çıkmıştı ama. Ünal’ın kızıyla sevgili olması, Hızır’ın yanına dönmesi falan. Sonradan hepsini dayısıyla planladığı ortaya çıkmıştı. Dolayısıyla eğitimini almıştır onun. Polat’la aralarındaki en büyük fark, Polat en başından beri başrol olarak tasarlanmış bir karakterdi. Alparslan o kadar ön planda olan bir karakter değildi şimdiye kadar.

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Alparslan’ın da en başından beri istihbaratçı olduğu sonradan ortaya çıkmıştı ama. Ünal’ın kızıyla sevgili olması, Hızır’ın yanına dönmesi falan. Sonradan hepsini dayısıyla planladığı ortaya çıkmıştı. Dolayısıyla eğitimini almıştır onun. Polat’la aralarındaki en büyük fark, Polat en başından beri başrol olarak tasarlanmış bir karakterdi. Alparslan o kadar ön planda olan bir karakter değildi şimdiye kadar.
Alparslan 2.sezondan beri dizinin kilit ismi ailesi gereği bu rolü üstlenir mi bilinmez ama bence altından kalkamaz

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Hızır bu sene dünyaya açıldığı için mossad la başladık hadi hayırlısı :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Yalnız Doğu bey de gelmiyor değil aklıma, bu amca devletler üstü bir güç gibi gözüküyor o da Vadi evreninde Doğu Eşrefoğlu oluyordu :A