'Duymayan Kalmasın'da Ağır İthamlar... Ortalık Karıştı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Duymayan Kalmasın'da Ağır İthamlar... Ortalık Karıştı!

yesim-salkim-sli.jpg

Magazin dünyasını sallayan Gülben Ergen - Yeşim Salkım olayı git gide büyüyor!

Bir magazin programında canlı yayına bağlanan Yeşim Salkım, Gülben Ergen’e, “Ben otel odalarında kimseyle basılmadım, para karşılığı satılmadım” diyerek yıllar sonra kavganın fitilini ateşledi. Salkım, “Ben kimsenin metresi olmadım, otel odalarında basılmadım” sözlerini sarf etti. Gülben Ergen'in yasak aşkını haber yapmadı diye Hürriyet Gazetesi - Cengiz Semercioğlu'na da ateş püsküren Yeşim Salkım canlı yayında ''Gülben Ergen Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük .....dur!'' dedi.​

Sosyal medyada da büyük yankı bulan olaydan ilk videolar:​

Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gülen Ergen konusunda haklı kadın. Por*oları olan bir kişiden bahsediyoruz. Türkiye'nin bencede en büyük o*****'dur Gülben.:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Forumun magazin muhabirleri @mrt-06 ve @xBUGRAx yı konuya davet ediyorum, bunların olayı nedir? İki gündür ortalık yıkılıyor. :eek:
Ben söyleyeyim sana :A Yeşim Salkım Hakan Uzan'la evliyken Gülben Ergen araya girmiş. Kocası da onu boşamıştı. Baya çekmiş Gülben'den.

Sadece Yeşim de değil Gülben Ergen birçok evli adamla birlikte olmuş :A Şimdi de Gülben'in Tolga diye evli bir adamla ilişkisi var haberi çıkınca ortalık yeniden karıştı :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben söyleyeyim sana :A Yeşim Salkım Hakan Uzan'la evliyken Gülben Ergen araya girmiş. Kocası da onu boşamıştı. Baya çekmiş Gülben'den.

Sadece Yeşim de değil Gülben Ergen birçok evli adamla birlikte olmuş :A Şimdi de Gülben'in Tolga diye evli bir adamla ilişkisi var haberi çıkınca ortalık yeniden karıştı :A
Haa Yeşim Salkım ondan ateş püskürüyor. :D Gülben Ergen'in olayını anladım ama bende diyorum Yeşim Salkım niye her olaydan çıkıyor. :eek:

Gülben Ergen'de sinsi bir tip var zaten, doğrudur. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Haa Yeşim Salkım ondan ateş püskürüyor. :D Gülben Ergen'in olayını anladım ama bende diyorum Yeşim Salkım niye her olaydan çıkıyor. :eek:

Gülben Ergen'de sinsi bir tip var zaten, doğrudur. :A
Ayrıca Seren Serengil'in de sevgilisini elinden almış şimdi Yeşim ve Seren Gülben'i ifşa etmeye çalışıyor ama Star TV ve Cengiz Semercioğlu Seren Serengil'i susturuyormuş :A

Yeşim yayında Cengiz'e de bir sürü laf söyledi :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ayrıca Seren Serengil'in de sevgilisini elinden almış şimdi Yeşim ve Seren Gülben'i ifşa etmeye çalışıyor ama Star TV ve Cengiz Semercioğlu Seren Serengil'i susturuyormuş :A

Yeşim yayında Cengiz'e de bir sürü laf söyledi :A
Kanal D'me de laf attı Yeşim, ondan ne istiyor peki? :eek:

Seren bir şey demiyor zaten, ara sıra tasdikliyor gibi. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kanal D'me de laf attı Yeşim, ondan ne istiyor peki? :eek:

Seren bir şey demiyor zaten, ara sıra tasdikliyor gibi. :D
O kadarını bilmiyorum ama Seren geçenlerde paylaşım yapmıştı Doğan Medya'ya para verip Hürriyet'te yazarlığa başladın şimdi ne Hürriyet ne Kanal D hakkında haber yapamıyor herkesi parayla susturuyorsun falan dedi Gülben'e :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
Forumun magazin muhabirleri @mrt-06 ve @xBUGRAx yı konuya davet ediyorum, bunların olayı nedir? İki gündür ortalık yıkılıyor. :eek:

Gülen Ergen konusunda haklı kadın. Por*oları olan bir kişiden bahsediyoruz. Türkiye'nin bencede en büyük o*****'dur Gülben.:A

Canlı izledim o*** dur ded. :A
Bana da Gülben hiç samimi gelmiyor hep yapmacık hep bir gülüş :A

Eski Türkiye koktu buralar.

ortalık çok karışmış :eek::A

Pek takip edemiyorum açıkcası ama Gülben üzerinden prim sağlamaya çalışıyor bence. :A

Olaya gel. Şimdi reytingleri de yükselir bunun yüzünden. :A
kız resmen @vadikızı ve @Çiğdem- gibi düşmanlar:A