2017 Dunkirk - Film Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Shape of Water'ı izledim. Güzel film ama 10 değil elbette. 8 verdim yorumunu bir ara yapacağım. :A

Onu da indirdim alt yazısını ekledim ya bu gece ya da yarın izleyeceğim. :) Oscar filmlerinde çok film izledim 3 4 tane izlemediğim kaldı. Toptan yorum yapacağım bir ara. :)
toplu yorumlarda filmleri brbirine karıştırırsın dunkirk deki gibi yarım sayfalık bir yorum yapamazsın :) tek tek yorumla projeckt e de bir yarım sayfa yorum bekleriz :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
toplu yorumlarda filmleri brbirine karıştırırsın dunkirk deki gibi yarım sayfalık bir yorum yapamazsın :) tek tek yorumla projeckt e de bir yarım sayfa yorum bekleriz :)
Hepsine uzun yorum yapamam üşenirim gibi ama değerli ve kalitelilere uzun yorumlar ve çözümlemeler yaparım o konuda şüphen olmasın yoldaşım. :) Neyse bu gece Florida Project izleyeyim ben de. Güzel gibi hissettim o filmi. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben yorumları okumadan önce yorumumu yaparım. :A Hatta filmi izlediğim gibi puanımı basarım İmdb'de. Yani benden o dediğin şeyi bulamazsın karşim rahat ol. :A
IMDB'deki oydan bize ne :X Buraya yap oylamanı istersen imdb'de 1 verip burda yine istediğin gibi flarlı davran:A o bizi ilgilendirmez. Önemli olan buradaki bizim seçtiğimiz en iyiler:X

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
IMDB'deki oydan bize ne :X Buraya yap oylamanı istersen imdb'de 1 verip burda yine istediğin gibi flarlı davran:A o bizi ilgilendirmez. Önemli olan buradaki bizim seçtiğimiz en iyiler:X
La işte İmdb'de ne veriyorsam burada da aynısını veriyorum. :A Tek fark içimden küsürat geçenler varsa 7.5 gibi, İmdb'de ya 7'ye ya da 8'e yuvarlanıyor. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
La işte İmdb'de ne veriyorsam burada da aynısını veriyorum. :A Tek fark içimden küsürat geçenler varsa 7.5 gibi, İmdb'de ya 7'ye ya da 8'e yuvarlanıyor. :A
Ben de diyorum ki imdb'ye kaç verdiğini bilemem :X Sen sıcağı sıcağına buraya yaz:X Florida izleyeceken bu gece merakla bekliyorum yorumunu :A

tüm izleme isteğim yokoldu bir an :) o zaman yetişkin işi yetişkin işi diyip bizi niye galeyana getiriyorsunki ? :)
Haydi film bul :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ama lütfen yorumlarınızı yazın efendim. Etkinliğin tadı kaçıyor. BAzı ödüller erken veriliyor. Nerden bilecem senin ordaki filmlere göre oyların ortalamasını yapmayacağini :F:F @destere @Çiğdem- insanın aklına böyle şüphe düşüyor:A
tabiki yorumlar sıcağı sıcağına bir anlam ifade eder üstünden kırk gün geçmiş kokmuş yorumun kimseye bir faydası yoktur zaten dikkate bile almayız :)

Ben de diyorum ki imdb'ye kaç verdiğini bilemem :X Sen sıcağı sıcağına buraya yaz:X Florida izleyeceken bu gece merakla bekliyorum yorumunu :A

bugün sıra sende değilmiydi ? :) sokak sanatinın söylediği vinsınt amca filmi olabilirmi bana biraz fazla kasvetli gibi geldi sanki :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

O konuda haklısın. Normalde geçen yıl için konuşayım tüm filmleri izlediğim gibi yorumlardım burada ve puanlarını verirdim. Bu sene geçen yıldan fazla film izlemiş bile olabilirim ama sinema bölümünün de biraz kurak olması sebebiyle çoğunu yorumlamadım veya üşendim. :A Ama Oscar şimdi dönemi geldi, önceki izlediklerim için dediğim gibi toptan bir yorum yapacağım. Ve şunu da belirteyim yakın zamanda izlediğim filmler hakkındaki detaylar kafamın içinde saklıdır kaybolmaz. Bu yüzden sıcağı sıcağına veya sonradan yorumlamam pek fark etmeyecektir. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tabiki yorumlar sıcağı sıcağına bir anlam ifade eder üstünden kırk gün geçmiş kokmuş yorumun kimseye bir faydası yoktur zaten dikkate bile almayız :)

bugün sıra sende değilmiydi ? :) sokak sanatinın söylediği vinsınt amca filmi olabilirmi bana biraz fazla kasvetli gibi geldi sanki :)
Onu mu izleyelim diyorun? Kasvetli de olsa er yada geç izlicez yine:F Florida'nın üstüne iyi bir film çekemem bugun sanırım :F
O konuda haklısın. Normalde geçen yıl için konuşayım tüm filmleri izlediğim gibi yorumlardım burada ve puanlarını verirdim. Bu sene geçen yıldan fazla film izlemiş bile olabilirim ama sinema bölümünün de biraz kurak olması sebebiyle çoğunu yorumlamadım veya üşendim. :A Ama Oscar şimdi dönemi geldi, önceki izlediklerim için dediğim gibi toptan bir yorum yapacağım. Ve şunu da belirteyim yakın zamanda izlediğim filmler hakkındaki detaylar kafamın içinde saklıdır kaybolmaz. Bu yüzden sıcağı sıcağına veya sonradan yorumlamam pek fark etmeyecektir. :D
zaten sıcağı sıcağına yaptiğin yorumlar maşallah ferman gibi :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Onu mu izleyelim diyorun? Kasvetli de olsa er yada geç izlicez yine:F Florida'nın üstüne iyi bir film çekemem bugun sanırım :F

tamam izleyelim :) @Çiğdem- e yazık olacak bu kararımızdan en fazla hogatha etkilenecek gibi :) kasvetli filmlere fazla alışık değil kız :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Özellikle Dunkirk için haklısın. Sinemada izledikten hemen sonra yorumlamıştım kendimi alamamıştım baya yardırmıştım. :A Film baya iyi gelmişti bir de Imax izlemiştim yani. :A Neyse Florida Project'e başlıyorum yorumunu sizin için bu gece yapacağım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bugün Loving Vincent'i izleyin.:Z @Çiğdem- @destere @Forumdash

tamam izleyelim :) @Çiğdem- e yazık olacak bu kararımızdan en fazla hogatha etkilenecek gibi :) kasvetli filmlere fazla alışık değil kız :)
Ohh çok şükür alt yazısı yokmuş :Z:Z:Z

@sokak sanati beğendiği filmlerde biraz tuhaf oluyor sonucta şu gemili filmi @MasacRE- @sokak sanati beğenmişlerdi oyüzden sokak sanati önerilerinede tedirgin yaklaşın ayoll :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ohh çok şükür alt yazısı yokmuş :Z:Z:Z

@sokak sanati beğendiği filmlerde biraz tuhaf oluyor sonucta şu gemili filmi @MasacRE- @sokak sanati beğenmişlerdi oyüzden sokak sanati önerilerinede tedirgin yaklaşın ayoll :A :A :A
Hangi gemileri film bu filmi ben sevmedim.:A
Ayrıca dediğim film çok güzel er yada geç izleyeceksiniz.s s
erkan canın gemide adlı filmi vardı sanırım o değildir bahsettiğiniz? acayip küfürlüydü film :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
erkan canın gemide adlı filmi vardı sanırım o değildir bahsettiğiniz? acayip küfürlüydü film :)

Hangi gemileri film bu filmi ben sevmedim.:A
Ayrıca dediğim film çok güzel er yada geç izleyeceksiniz.s s
Aaa tamam sen beğenmemişsin pardon cnm @MasacRE- dısında tek @MEnes beğenmiş Kütük onuda kendine benzetmeye başlamış :A :A :A

@sokak sanati Önerdiği filme bakabiliriz ozaman :A @Forumdash