'Dostlar Mahallesi' Yayından Kaldırıldı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5a2ba0f840201143cc77c4df

Kanal D'nin bir türlü istenilen oranlara ulaşamayan dizisi ''Dostlar Mahallesi'' ekranlara veda etti!

Yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Ayhan Özen'in yaptığı, senaryosunu ise Resul Ertaş'ın kaleme aldığı, kadrosunda Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu, Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun ve Zeynep Eronat yer aldığı yapım 4. bölümü yayınlanamadan ekranlara veda etti.

''Dostlar Mahallesi'' böylece 3. bölümün ardından yayından kaldırılmış oldu.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,370
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son reytinglerden önce hikaye değişecek diye karar alınmıştı ama son reytinglerden sonra bu karar alınmış, zaten 2. bölümden sonra da dizi sete ara vermişti. Daha da başlamayacak yani. :)
Belki beşinci bölümüyle yapabilir diyorum belki Arka sokaklara ekleyebilirler Dostlar Mahallesinin bir oyuncusunu Ceyhun fersoy istersen o Dostlar Mahallesi 3.Bölümün 6.Kısımına içinden Arka sokakların 465 yada 464.Bölüm fragmanı 2 çıktı içinden Ozaman ölümle bitebilir. Bahar ve Alp Hastahanede ölebilir

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok kalitesiz bir işti, tutmamasına sevindim açıkçası. Bence Kanal D açısından da iyi oldu, bir çok dizisi başlamayı bekliyor. Böylece bir gün boşa çıkmış oldu.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,370
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Çok kalitesiz bir işti, tutmamasına sevindim açıkçası. Bence Kanal D açısından da iyi oldu, bir çok dizisi başlamayı bekliyor. Böylece bir gün boşa çıkmış oldu.
Kanal d istememiş oyuncular istemiş bitmesini kanal d ninde büyük hatası var isimsizlerin yerine koyarsan reyting sistemi seni düşman beller bunu yapımcı biliyordu @Sherlock kanal d nin aklımı var biraz medya planı gibi düşünmeli kanal d

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Sevindim. Neyse ki insanlar bu tür şeylere eskisi kadar yüz vermiyor. Türker İnanoğlu da artık emekli olsun, rezalet işler yapmasına rağmen sırf Yeşilçam için saygı görmesi sıktı.

Umarım Gülizar cumartesi olur. :Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,370
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sevindim. Neyse ki insanlar bu tür şeylere eskisi kadar yüz vermiyor. Türker İnanoğlu da artık emekli olsun, rezalet işler yapmasına rağmen sırf Yeşilçam için saygı görmesi sıktı.

Arka sokaklar var zaten elinde ondada senarist 9.sezondan sonra akıllandılar hemen değişikliye gittiler Ceyhun fersoy ve Ayşecan tatari Arka sokaklarda olabilir 465.bölümde

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Gülizar salı olacak, Çağan Irmak dizisi + O3 Medya dizisi hafta içi olmaz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
O komedi dizisi, bu dram. Ha evet hafta sonu da dram var ama olmaz yani. İddialı işler hafta sonu oynatılmaz yani..
Bence O3 daha o noktaya gelmedi. Yani Ay Yapım dizileri için hafta sonu olmaz diyebilirsin ama bunu bilemiyorum. Salı olursa Kızlarım İçin gibi gider en fazla.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence O3 daha o noktaya gelmedi. Yani Ay Yapım dizileri için hafta sonu olmaz diyebilirsin ama bunu bilemiyorum. Salı olursa Kızlarım İçin gibi gider en fazla.
Çağan Irmak dizisini hafta sonuna atacak amatörülükte değil Kanal D'm. :A

Her türlü salı olacak zaten ya. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Çağan Irmak dizisini hafta sonuna atacak amatörülükte değil Kanal D'm. :A

Her türlü salı olacak zaten ya. :D
Arkadaşlar İyidir de pazar yayınlanmıştı mesela. O dizi ağır olmadığı için hafta sonuna gider aslında. Zaten yayına hazır olan ilk dizi de o. :D

Valla senin kanal başlı başına amatörlük abidesi koysa ne olacak. :A