Star Dolunay - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Ahaha. :D Pazara gönderiyorlar, En fazla 3-4 bölüm gider orada. :D Bu kadro ile baya güzel dizi çıkardı ama şu çocuğun olayı üzerinden gitdiler sadece. :D

Bu bölüme kadar seviyordum ben ama bu bölüm saçmaladılar ezizim ya:Dkadın dizisi
başlıcak ya ona bakacağım bende yada tutsağa bakılmaz hale getirdiler diziyi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
16. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Deniz ve Alya başlıyor yeniden derken tamamen bitti. Alya şehri terk etti ve diziden ayrıldı. :( @Billy Kane @Çiğdem-

Nazlı ve Ferit'in sahneleri de güzeldi, güldürdü baya. :D Ferit'in şirketinin tırlarına uyuşturucu koydular, onun üzerine attılar. :( 17. bölümü hafta sonu izlerim.​

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
16. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Deniz ve Alya başlıyor yeniden derken tamamen bitti. Alya şehri terk etti ve diziden ayrıldı. :( @Billy Kane @Çiğdem-

Nazlı ve Ferit'in sahneleri de güzeldi, güldürdü baya. :D Ferit'in şirketinin tırlarına uyuşturucu koydular, onun üzerine attılar. :( 17. bölümü hafta sonu izlerim.​

Pazara alınınca düştü biraz ratingler inşallah kaldırmaz star

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
16. BÖLÜM

@Billy Kane kanka bu arada ayrıldığını göstermedi, Deniz'e bu saatten sonra ne yaparsan falan dedi. Veda etti ama gitti mi gitmedi mi görmedik. Yani 17. bölümde de veda etmiş olabilir, 17. bölümü izleyene kadar bekleyeceksin. :Z :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
16. BÖLÜM

Son 2 bölüm bende hala yok yarın börgün bakacam mutlaka :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
17. BÖLÜM

Dizi baya iyi gidiyor, açılmaya başladı. Engin ve Fatoş ayrılık kararı aldı. Fatoş zaten ayrılmaya, kendini soğutmaya çalıştı. Engin de anladı ve olay çözüldü. Alya'nın ayrılığı netleşti. Asuman da Deniz'e yazmaya başladı, ileride bunlar sevgili olursa şaşırmam. Nazlı ve Ferit yakınlaşıyor. :bhr:

Bekliyoruz 18. bölümü. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
17. BÖLÜM

Dizi baya iyi gidiyor, açılmaya başladı. Engin ve Fatoş ayrılık kararı aldı. Fatoş zaten ayrılmaya, kendini soğutmaya çalıştı. Engin de anladı ve olay çözüldü. Alya'nın ayrılığı netleşti. Asuman da Deniz'e yazmaya başladı, ileride bunlar sevgili olursa şaşırmam. Nazlı ve Ferit yakınlaşıyor. :bhr:

Bekliyoruz 18. bölümü. :Z
bende izledim 16 ve 17 bölümleri :A bence sıkmadan ilerliyor özllikle youtubeye yüklenmeye baslamıs tekrar dizi hemen izledim rahatça :Z

asumana biraz ısınmaya başlıcakken yine yapıyor yapacağını fragmanda yine hainlik edecek görünüyor :A :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bende izledim 16 ve 17 bölümleri :A bence sıkmadan ilerliyor özllikle youtubeye yüklenmeye baslamıs tekrar dizi hemen izledim rahatça :Z

asumana biraz ısınmaya başlıcakken yine yapıyor yapacağını fragmanda yine hainlik edecek görünüyor :A :A :A
Fragmanı izlemedim, pek sevmiyorum fragman izlemeyi. Üşeniyorum. :A Ben puhu'dan izliyorum. :D

Asuman bir güzelleşti sanki, ilk zamanlar çirkindi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragmanı izlemedim, pek sevmiyorum fragman izlemeyi. Üşeniyorum. :A Ben puhu'dan izliyorum. :D

Asuman bir güzelleşti sanki, ilk zamanlar çirkindi. :A
fragmanı izlersen yine çirkin gelecek gözüne :F

son bölümü bile youtubeye koymuşlar akıllanmaya basladılar yoksa izleyeceğim yoktu :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060