Star Dolunay - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
11. BÖLÜM

Çok güzel bölümdü, son bölümler içerisinde en çok bunu izlerken zevk aldım. Nazlı ve Japon hoca restoranı satın aldı. Restorana bir ortak da Ferit çıktı. Son sahnede baya şaşırdım, Nazlı ayrı şok olmuştur tabi. :D

Deniz, Asuman'ın bilgileri ilettiğini Alya'dan öğrendi. Baya şaşırdı o da, bakalım ne yapacak? Nazlı'ya söylediği şarkı da güzeldi. :bhr:

12. Bölüm Fragmanı:

Fragman da bomba. :Z @Çiğdem-

aaa yeni bölüm akşamı niye eskiyi yorumlamıs bu manyak diyordum gündüz yazmıssın :F

Eşkiyamdan dolayı 12.bölüme bakamadım yarın izleyecem dolunayın zirve keyfi buraya kadarmış malesef :( :( :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
aaa yeni bölüm akşamı niye eskiyi yorumlamıs bu manyak diyordum gündüz yazmıssın :F

Eşkiyamdan dolayı 12.bölüme bakamadım yarın izleyecem dolunayın zirve keyfi buraya kadarmış malesef :( :( :(
Bende izlemedim 12. bölümü ama dizi güzel gidiyor, izlerim gün içerisinde. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
Bugün baktımda 12.bölümün son sahnesi mükemmel şok olucaksın :eek::eek::eek:

nazlı neden kız gibi çığlık atamıyorda erkek gibi bağırıyor :F @sokak sanati @xemrexxx @turkuazz @dreamy

1:20
Başladım izlemeye. :Z
kız iyi ki banyodaki sen değilmişsin yoksa panter gibi oğlanın üstüne atlar oracıkta ifa ederdin @mrt-06 o laf ifa etmek miydi hani pembe yunusa zorla sahip olmuştu o bölüm kullanılmıştı:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Bölümün başını kaçırdım devamını izliyorum şimdi feritin tepkisi doğru ama nazlının suçu yok kardeşini korumak istemişti bakalım devamında neler olacak

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
13. BÖLÜM

Geçen hafta çıkan sırın üzerinden ilerledi dizi. Nazlı ve Asuman memlekete gidiyordu ki son anda Ferit'in karar değiştirmesiyle gitmediler. Deniz ve Ferit'in son sahnesi de baya güzeldi, Deniz'e bayılıyorum. :Z Demet'in hamile ve kürtaj kağıtları geldi eve, helal Asuman. :bhr: Bulut'un annesi ve babasının kaza yaptığı arabanın da sabote edildiği düşünülüyor...​

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
13. BÖLÜM

Geçen hafta çıkan sırın üzerinden ilerledi dizi. Nazlı ve Asuman memlekete gidiyordu ki son anda Ferit'in karar değiştirmesiyle gitmediler. Deniz ve Ferit'in son sahnesi de baya güzeldi, Deniz'e bayılıyorum. :Z Demet'in hamile ve kürtaj kağıtları geldi eve, helal Asuman. :bhr: Bulut'un annesi ve babasının kaza yaptığı arabanın da sabote edildiği düşünülüyor...​

Asuman sonunda kendine gelmeye başladı Demetin bebek aldırdığını söylemesi çok iyi oldu çok:D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
14. BÖLÜM

Demet bizimkilerin yanına Burak diye birini soktu. Yemekleri mahvetti, rezil oldu garibim Nazlı. :( Hakan ve Demet, Deniz'e iyi bir teklif yaptı. Bulut'u verelim, sen de bize şirket payını ver dediler. Verirse ortalık fena karışır, umarım yapmaz. :( Son sahne de güzeldi. Ferit Nazlı'ya evlenme teklifi etti. :Z
@Yiğitt yine yarınmı bakacaksın bakıyormusun yoksa
Abla ben dizilerimi zaten sonradan netten izliyorum. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
14. BÖLÜM

Demet bizimkilerin yanına Burak diye birini soktu. Yemekleri mahvetti, rezil oldu garibim Nazlı. :( Hakan ve Demet, Deniz'e iyi bir teklif yaptı. Bulut'u verelim, sen de bize şirket payını ver dediler. Verirse ortalık fena karışır, umarım yapmaz. :( Son sahne de güzeldi. Ferit Nazlı'ya evlenme teklifi etti. :Z

Abla ben dizilerimi zaten sonradan netten izliyorum. :D

az önce tamamladım bende bölümü dramı aksiyonu çok iyiydi inş yeni gününde reytinglerini korur ferit bey ilk defa bukadar kendini gösterdi hakanı güzel dövdü :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Harika bir bölüm oluyor valla ah deniz üzüldün işte alyayı dinlemedin üzüldün işte