Star Dolunay - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Durgun bir bölümdü, yayınlanan 4 bölüm içerisinde en beğenmediğim bölüm oldu. Yani pek bir şey yaşanmadı. Fatoş'un yalanı yakında ortaya çıkacak, Alya da olaya dahil oldu. Onun sayesinde Engin'e çıtlatacağız galiba.

Asuman'ın fotoğrafı çekip yolladığı ortaya çıktı, Nazlı'nın oradaki ağlaması falan güzeldi. Baya gerçekçi olmuş. :D Asuman'ı yollamamız lazım. :A

Yeni bölümü bekliyoruz bakalım..​

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
4. BÖLÜM

Durgun bir bölümdü, yayınlanan 4 bölüm içerisinde en beğenmediğim bölüm oldu. Yani pek bir şey yaşanmadı. Fatoş'un yalanı yakında ortaya çıkacak, Alya da olaya dahil oldu. Onun sayesinde Engin'e çıtlatacağız galiba.

Asuman'ın fotoğrafı çekip yolladığı ortaya çıktı, Nazlı'nın oradaki ağlaması falan güzeldi. Baya gerçekçi olmuş. :D Asuman'ı yollamamız lazım. :A

Yeni bölümü bekliyoruz bakalım..​
O sahnede Nazlı çok yapmacıktı. :( Asuman'a biraz üzüldüm bu bölümde şaşırtıcı bir şekilde. :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Bana da tam tersine çok doğal geldi. :D Dizide Asuman'a herkes sinir oluyor, bence dizinin reytinglerinin düşmesinin önemli bir nedeni. Çok ön planda..
Reytinglerin düştüğünü bilmiyordum bu bölüm dediğin gibi durgundu. Onun da bir etkisi vardır. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

Sabah izlemiştim bölümü ama yorum yapmayı unutmuşum. :D 4. bölüme göre çok çok iyi bir bölümdü. Engin, Fatoş'u öğrendi. Yalan söylediğine üzüldü, bu gidişle Asuman'a yolu görünecek. :( Fatoş ve Tarık aşk yaşar zaten, onlar daha çok yakışıyor. :bhr:

Asuman'ın telefonu Nazlı'da, yakında oradan anlayacaklar. :( Ferit tam güvenecek Nazlı'ya bir şey çıkıyor, ne olacak böyle? Bekliyoruz yeni bölümü de. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Olaylar olaylar :Z @Yiğitt @Çiğdem- izlediniz mi?? :D

Sen ilk bölümden beridir izliyormusun ne güzel:D
dün bende izledim çok güzeldi Engin Fatoşu öğrendi bence olmayacak bir ilişkiydi zaten Fatoşla Tarık aşk yaşasın ikisi daha iyi bence Asumana sinir olmaya devam ediyorum böyle bir kız olamaz ya Ferit Nazlıya güveneceği zaman Asumanın yaptıkları devreye giriyor yaw:T:bakalım yeni bölümde neler olacak

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Sen ilk bölümden beridir izliyormusun ne güzel:D
dün bende izledim çok güzeldi Engin Fatoşu öğrendi bence olmayacak bir ilişkiydi zaten Fatoşla Tarık aşk yaşasın ikisi daha iyi bence Asumana sinir olmaya devam ediyorum böyle bir kız olamaz ya Ferit Nazlıya güveneceği zaman Asumanın yaptıkları devreye giriyor yaw:T:bakalım yeni bölümde neler olacak
Evet şuanda izlediğim tek yerli dizi. :Z
Bu arada Hakan, Bulut'un anne babasını öldürmüş orasını kaçırdın mı son sahne :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Evet şuanda izlediğim tek yerli dizi. :Z
Bu arada Hakan, Bulut'un anne babasını öldürmüş orasını kaçırdın mı son sahne :F

:Fyok kaçırmadım yazmayı unutmuşum sadece şaşırdığım bir sahneydi eşinin adı neydi unuttum o öğrenince neler olacak bakalım