Star Dolunay - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İki bölüm çok fazla bakamadım ama son yayınlanan bölümü izledim,açıkçası diziyi ozleyeceğim ayrıca final bölümünde yılbaşı aksami da diziyi bakacağım:)
Ben yılbaşı akşamı bakamam ama pazartesi günü son kez izler yorumumu yaparım. Şu an izlediğim dizilerin hepsi dram, haftada bir gün bu diziyle eğlence katıyordum. :( Bende özleyeceğim.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ben yılbaşı akşamı bakamam ama pazartesi günü son kez izler yorumumu yaparım. Şu an izlediğim dizilerin hepsi dram, haftada bir gün bu diziyle eğlence katıyordum. :( Bende özleyeceğim.
Starin en sevdiğim iki dizisi AteşBöceği birde Dolunaydı ama ikisi de bitti bu iki dizi en az bir sezon oynamalıydı ama olmadı:)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Starin en sevdiğim iki dizisi AteşBöceği birde Dolunaydı ama ikisi de bitti bu iki dizi en az bir sezon oynamalıydı ama olmadı:)
Bende ikisini de izliyordum, yazdan bu iki dizim vardı. İkisi de gitti. :( Dediğin gibi Mayıs-Haziran gibi bitebilirdi, yine de Dolunay'ın bu kadar yayınlanması da güzel gelişme. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
26. BÖLÜM (FİNAL)
Adsız.png
Final tamamen hayal kırıklığıydı, süresi 1 saat 32 dakikaydı. Bunun 1 saat 20 dakikası şarkı söylemeydi, kalan dakikalar doluydu sadece. Neyse ki süresini kısa tutmuşlar, yakışmadı final. :(

Alya'nın gelişi iyiydi, sevgili yapıp gelmiş @Çiğdem- :A Asuman ve Deniz sonunda kavuştu sayılır diyebiliriz, Nazlı ve Ferit de mutlu bitti. Nazlı hamile çıktı...

Tüm ekibin emeğine sağlık, güzel bir yaz dizisi oldu. Beğenerek izledik, finali kötüydü ama. Aklımda öyle kalacak dizi..​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
26. BÖLÜM (FİNAL)
Ekli dosyayı görüntüle 58159
Final tamamen hayal kırıklığıydı, süresi 1 saat 32 dakikaydı. Bunun 1 saat 20 dakikası şarkı söylemeydi, kalan dakikalar doluydu sadece. Neyse ki süresini kısa tutmuşlar, yakışmadı final. :(

Alya'nın gelişi iyiydi, sevgili yapıp gelmiş @Çiğdem- :A Asuman ve Deniz sonunda kavuştu sayılır diyebiliriz, Nazlı ve Ferit de mutlu bitti. Nazlı hamile çıktı...

Tüm ekibin emeğine sağlık, güzel bir yaz dizisi oldu. Beğenerek izledik, finali kötüydü ama. Aklımda öyle kalacak dizi..​

Bölüm senaryosu yoktu cnm tamamen yılbaşı eğlencesi yapmışlar :A

Dizi ilk sahnede bitti Hakan yakalandı ve orada dizi final yaptı geriye kalan sürenin hepsi yılbaşı kutlaması :A :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölüm senaryosu yoktu cnm tamamen yılbaşı eğlencesi yapmışlar :A

Dizi ilk sahnede bitti Hakan yakalandı ve orada dizi final yaptı geriye kalan sürenin hepsi yılbaşı kutlaması :A :A :A
Çok boştu final, hayal kırıklığıydı resmen. :A

Can Yaman, yeni dizi için Ortaks Yapım'ın Show TV'ye çekeceği ''Servet'' dizisiyle görüşüyormuş. Yeni dizimiz hayırlı olsun. :A @xemrexxx @mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok boştu final, hayal kırıklığıydı resmen. :A

Can Yaman, yeni dizi için Ortaks Yapım'ın Show TV'ye çekeceği ''Servet'' dizisiyle görüşüyormuş. Yeni dizimiz hayırlı olsun. :A @xemrexxx @mrt-06
Show perşembe günü yeni bölümlü bir şey vermeyen tek kanal sanırım :A Oraya geçer bu dizi :A @mrt-06

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Söz devam ediyor işte yeter 1 ortak dizi :A :A :A

Çukurada başlayacaksın yakında hissediyorum :A
Sen Siyah Beyaz Aşk'a başla, ya da Bizim Hikaye, o da olmadı UTC :Z

Aaa haftaya çarşamba Babamın Günahları başlıyor, onda buluşabiliriz? :Z Çember'in yapımcısı ve yönetmeninden. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen Siyah Beyaz Aşk'a başla, ya da Bizim Hikaye, o da olmadı UTC :Z

Aaa haftaya çarşamba Babamın Günahları başlıyor, onda buluşabiliriz? :Z Çember'in yapımcısı ve yönetmeninden. :A
Kadir Doğulunun dizisi izlenmez :A

Söz yeter yaz ayına kadar götürür bizi :A Hem Kenan gelince 2.ortak dizimiz olucak işte :F