Doğu'nun Forumda 3. Yılı! (2018)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu arada sıvacı trolüm dile kolay 3 sene olmuş :A Daha dün gibi bana attığın mesajı hatırlıyorum. Zaman su gibi akıp gitmiş :D ( Felsefe yapma :A) Dost olarak gördüğüm nadir kişilerden bir tanesisin. Sürekli sohbet etmekten, ve yüzümü güldürmenden çok memnunum kardeşim :D Beraber saçmaladığımız ve yeri geldiğinde yaktığımız zamanlar da olur. Nice senelere dostum :A

Hediyen :A

Ekli dosyayı görüntüle 62689

Ekli dosyayı görüntüle 62690

Ve ve ve :A

:A
ikinci hediyeyi ben alayım o fazla gelir @Doğu ya ilki neyine yetmiyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
La bir çok ortak noktamız var şimdi burda söylenmeyecek :A Örn. müzik zevki filan :A Ondan öyle diyoruz birbirimize :A Beni daha çok sıvadı diye ağlamışsın :A
müzik zevkiniz batsın sen habire ms de yalı kazığına çalışıyordun, @Dosi ninde öyle huyları varsa zaten ona selam bile vermem :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
müzik zevkiniz batsın sen habire ms de yalı kazığına çalışıyordun, @Dosi ninde öyle huyları varsa zaten ona selam bile vermem :)
Canım benim cevabı niye es geçmişsin bu konudaki :eek: git geri ve bak :A Instagram mesajınada bakmamışsın
bizim ortak şarkımız Ahmet Kaya'dan :A
ve benim geldiğim saniyede sen gittin :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşte sen gör nekadar habersiziz birbirimizden :D
Evet Dark'ı iyi şutladım :A
Heey gidi hey demek istiyorum ilk cümlene. :A Ne hallere getirdi bizi bu hayat bee. :A
Eyvallah yiğidim seni tanımak istiyorum demek isterdim ama zaten tanıyorum :A İnşallah gelecrk sene de tanış oluruz hasbihal ederiz yüz yüze Allah sağlık verirse :) Hediye muazzam açtım birleşmeyi müzik eşliğinde yazıyorum teşekkür mesajımı :)
İnşallah yiğidim, Ankara'ya bir dahaki uğrayışımda muhakkak gelmeye çalışacağım yanına hasbıhal edeceğiz yine. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Canım benim cevabı niye es geçmişsin bu konudaki :eek: git geri ve bak :A Instagram mesajınada bakmamışsın
bizim ortak şarkımız Ahmet Kaya'dan :A
ve benim geldiğim saniyede sen gittin :F
gelişinle gidişim denk düşmüş bazen böyle talihsizlikler oluyor :) dediğin mesajı görmedim dur bir bakayım hele neymiş benim hakkımda güzel şeyler yazmışsan okurum tabiki :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Forumda ilkez konuştuklarımda ilk 5 te olan biri.
Ruh ikizinin derin bir anlamı var. Sen bilmezsin :A
Herkesin yeri ayrıdır ve farklı paylaşımlarımız vardır ama bazıları özeldir. Sen forumda en özelisin :A @Doğu da forum dışında özel olan bir kaç arkadaşımdan biri. Çok fazla detaya gerek yok. O anlar :A
ruh ikizinin derin bir anlamı var sen bilmezsin ! (burda sanki beni aşağılamış küçümsemiş yok etmiş gibisin :) )
Sen forumda en özelisin (burdada biraz önceki kalaylamandan sonra durumu kurtarmaya çalışmısın gibi :) )

yani bu durumda senden bana gelen övgü ve sövgü birbirini götürür ortada hiçbişey kalmaz:)
yinede ikinci mesajın övgü ağırlığını düşünürsek artıya bile geçmiş oluyorsun yani teşekürü hakettin pis isveçli :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
gizli hesap benimki, korsanlar göremiyor :D
Şunu kaçırmışsın destere. bak şimdi çok sinirlendim. Bir de bilerek değil diyorsun :)

gelişinle gidişim denk düşmüş bazen böyle talihsizlikler oluyor :) dediğin mesajı görmedim dur bir bakayım hele neymiş benim hakkımda güzel şeyler yazmışsan okurum tabiki :)

ruh ikizinin derin bir anlamı var sen bilmezsin ! (burda sanki beni aşağılamış küçümsemiş yok etmiş gibisin :) )
Sen forumda en özelisin (burdada biraz önceki kalaylamandan sonra durumu kurtarmaya çalışmısın gibi :) )

yani bu durumda senden bana gelen övgü ve sövgü birbirini götürür ortada hiçbişey kalmaz:)
yinede ikinci mesajın övgü ağırlığını düşünürsek artıya bile geçmiş oluyorsun yani teşekürü hakettin pis isveçli :)
aa bu mesajdan sonra tüm sinirim geçti şip şak:A gönlün olmuş nihayet ve teşekkürü kapmışız :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şunu kaçırmışsın destere. bak şimdi çok sinirlendim. Bir de bilerek değil diyorsun :)

aa bu mesajdan sonra tüm sinirim geçti şip şak:A gönlün olmuş nihayet ve teşekkürü kapmışız :A
üstte görmediğim mesaj hangi konudaydı orayı bulamadım :)
sanırım instagram soruma cevap vermişsin evet gizli hesapsa yapacağım bişey yok bende hesap yok :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Heey gidi hey demek istiyorum ilk cümlene. :A Ne hallere getirdi bizi bu hayat bee. :A

İnşallah yiğidim, Ankara'ya bir dahaki uğrayışımda muhakkak gelmeye çalışacağım yanına hasbıhal edeceğiz yine. :)
Ay bir de sırıtıyor. Sensin sebebi :ppp:
Neyse, sabah sabah sinirimi bozmayayım :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
üstte görmediğim mesaj hangi konudaydı orayı bulamadım :)
sanırım instagram soruma cevap vermişsin evet gizli hesapsa yapacağım bişey yok bende hesap yok :)
işte bilip bilmedem hemem bana pis deyip suçluyorsun. İlk ekleyeceğim sen olurdun ama sen bana surat astın :T:
alıntılarda orjinal mesaja gitmek için şu ok işaretine tıklaman yeterli, öğretmiş olayım :A ekran resmiyle göstereyim ok şeyini:
20181027_113527.png

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
işte bilip bilmedem hemem bana pis deyip suçluyorsun. İlk ekleyeceğim sen olurdun ama sen bana surat astın :T:
alıntılarda orjinal mesaja gitmek için şu ok işaretine tıklaman yeterli, öğretmiş olayım :A ekran resmiyle göstereyim ok şeyini:
Ekli dosyayı görüntüle 62706
yarım saattir yukarı bakan mavi ok işaretine tıklıyorum hiç bişey olmuyor oku yanlış yeremi koydun acaba dosi :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
yarım saattir yukarı bakan mavi ok işaretine tıklıyorum hiç bişey olmuyor oku yanlış yeremi koydun acaba dosi :)
Ekran resmindekine tıklama :A olmaması normal. O mesajı alıntıda ilk gördüğün yerde tıklayacan ama önemi yok. Zaten burda cevapladın :A
Ay bak birde seninle dün yazışamadık diye geldim yine :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ekran resmindekine tıklama :A olmaması normal. O mesajı alıntıda ilk gördüğün yerde tıklayacan ama önemi yok. Zateb burda cevapladın :A
Ay bak birde seninle dün yazışamadık diye geldim yine :A
baştan söylesen ekrandaki oku tıklama diye :) ben ekran resmindeki oku tıklayarak delecektim nerdeyse ama beni hiçbir sayfaya ulaştıramadı :)
bende zaten dedim dün pis isveçliye bir selam bile veremedim ayıp oldu bugün gidip hatamı düzelteyim dedim :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
baştan söylesen ekrandaki oku tıklama diye :) ben ekran resmindeki oku tıklayarak delecektim nerdeyse ama beni hiçbir sayfaya ulaştıramadı :)
bende zaten dedim dün pis isveçliye bir selam bile veremedim ayıp oldu bugün gidip hatamı düzelteyim dedim :)
Ne kadarda düşünceliyiz öyle :bhr:
Bizde tatil başladı.Haftaya okul yok ama nekadar uğrarım buraya bilmem. Daha bakmadınmi Züleyha'ya?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ne kadarda düşünceliyiz öyle :bhr:
Bizde tatil başladı.Haftaya okul yok ama nekadar uğrarım buraya bilmem. Daha bakmadınmi Züleyha'ya?
dün yabancı dizim vardı boş zamanımda onu izledim bugün boş zamanım çok akşama züleyhayı tüketirim gibi :)

aaa kızım dizisinide izliyorum arada bir onu söylemişmiydim sana :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
dün yabancı dizim vardı boş zamanımda onu izledim bugün boş zamanım çok akşama züleyhayı tüketirim gibi :)

aaa kızım dizisinide izliyorum arada bir onu söylemişmiydim sana :)
Yok dememiştin. Bende ilkkez geçen haftanın bölüm tekrarını izledim. Güzel diziymiş. Arada denk gelirsem göz atarım :D Geceleri forum yerine televizyonu tercih ediyorum artık :A
Ay şimdi bu gece saatler bizde geri olacak. Ben 12 de takılsam internete sizin saatle 2 olacak. Dengeler değişiyor :A Bu vesileyle "gececi"debilebilir bana :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok dememiştin. Bende ilkkez geçen haftanın bölüm tekrarını izledim. Güzel diziymiş. Arada denk gelirsem göz atarım :D Geceleri forum yerine televizyonu tercih ediyorum artık :A
Ay şimdi bu gece saatler bizde geri olacak. Ben 12 de takılsam internete sizin saatle 2 olacak. Dengeler değişiyor :A Bu vesileyle "gececi"debilebilir bana :F
eskiden olsa sevinirdim bu habere ama artık sevinemiyorum bende tam kendime ne gündüzcü ne gececi diyebilirim ne zaman fırsat bulursam artık o zaman girebiliyorum belirli saatim yok :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
eskiden olsa sevinirdim bu habere ama artık sevinemiyorum bende tam kendime ne gündüzcü ne gececi diyebilirim ne zaman fırsat bulursam artık o zaman girebiliyorum belirli saatim yok :)
Bende öyleyim zaten. Yani demek istediğim ben gece uyumadan dur foruma bi bakayım desem gece takılanlar kervanına katılmış oluyorum ama halbuki bizde daha tam olarak gece sayılmaz :A
Saat farkımız bazen kötü. Türkiyedeki akrabalarla zamanı tutturamıyoruz :F Biz tam boş vakti yakalıyoz onların uyku vakti. Onlar sabah arayalım dese bizde daha baya erken saat :F
Edit: sen offline olmuşsun, bende gidebilirim :A
görüşürüz :D