Doğum Günün Kutlu Olsun mrt-06!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
sampa08285f5f5a42493.jpg

Forumun çiçeği burnunda sevilen yeni admini @mrt-06 bugün doğum günü, bizde burada bir ailesi olarak doğum gününün ilk dakikalarında , ilk kutlama bizden gelsin :bhr:

Doğum günü şarkın :Z:Z:Z

Buda çaktırmadan sorup öğrendim , çocukken uzaktan kumandalı uçak istemiş ama pahalı diye ailesi almamış. Ablası olarak para önemli değil deyip 1,499.00TL e kıydım. Al bakalım cnm :bhr:
spy-hawk-uzaktan-kumandali-model-ucak-5mp-kamerali-371-500x500_0.jpg

Son olarak Mustimden bir şarkı olmazsa olmaz :A Atacan 96 yılında doğmuş ozaman o dönemin en hit şarkısını hediye edelim :Z:Z:Z

@denizz19 @sokak sanati @Yiğitt @Harunnn60 @xemrexxx @cookies @EFE UYSAL @MasacRE- @turkuazz @S.G.A.T. @Aserat @MayısKralı @vadikızı @xBUGRAx @Yakamoz-Asi @OzaN @XanTier
@dizi kolik ve tüm Favori ailemiz :bhr::bhr::bhr:

Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara. Umarım uzun süre forumda aramızda olmaya devam edersin. :D @mrt-06

Bu arada isme özel şarkı da bayağı güzel olmuş kendi ismim için de denedim az önce. Keşfettirdiğin için teşekkürler. :A @Çiğdem-

Hediyeyi de unutmayalım:
1213923_620x410.jpg

Mutlu, huzurlu ve sağlıklı nice yıllara, iyi ki doğdun @mrt-06 :)

Bunlar da hediyelerim

mujer-chaquetas-y-polares-exuma-mujer-ropa-deportiva-aufge-burbujas-chaqueta-mujer-sportbekleidung-aufgeblasen-jacke.jpg

5QazMM.jpg

Doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu, başarılı, forumlu yıllar. :D 96'lı olduğumuzu konuşmuş muyduk. :A

Tebrikler Atacan'ım forum senle güzel. :bhr: İnşallah hep buralarda olursun. Yaşın kaç olursa olsun. :D Hediyelerini de özel bir özenle seçtim. :A

Doğum günün kutlu olsun Atacan. Sağlıklı ve mutlu nice senelere. :) @mrt-06

DGKO canım gardaşım :A

Doğum günün kutlu olsun Atacan'cım, ailenle, sevdiklerine, benle nice güzel ve sağlıklı yıllara inşallah. :bhr:

Kaliteli hediyelerin. :Z
54665d34f6309a10e04836fc

Doğum günün kutlu olsun @mrt-06 :)

Nice mutlu yıllara. Herkes hediye vermiş ben de vereyim. :D

Şaka şaka. :D Buyur. :D

Mutlu yillar mert. :X bende farklılık olsun hediye vermiyim. ^^

Gardaşların en Atacan'ı, afacanı ve de merti... Yeni bir yaşa erişmiş olmanın mutluluğunu seninle paylaşıyor, yeni yaşının sana sağlık, huzur ve pırıltılı günler ve geceler getirmesini diliyorum.

Doğum günün kutlu olun güzel insan. Gerçekten çok muhteşem kalbin var ve hiçbir zaman o güzelliği kaybetmeyecksin eminim. 3 yıldır devam eden dostluğumuz ve :) isimli sohbet kutumuz hiç bitmeden devam etsin. Love you, baby. :mouth::kissingheart:

Bizim 2mizin şarkısını hediye ediyorum sana, hep dinleyince sen aklıma geliyorsun diyorsun ya çok seviyorum o lafı. :oops:

Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yaşlara @mrt-06 :D

Şu ekipte hediyen olsun.:X

giphy.gif
sampa08285f5f5a42493.jpg

Forumun çiçeği burnunda sevilen yeni admini @mrt-06 bugün doğum günü, bizde burada bir ailesi olarak doğum gününün ilk dakikalarında , ilk kutlama bizden gelsin :bhr:

Doğum günü şarkın :Z:Z:Z

Buda çaktırmadan sorup öğrendim , çocukken uzaktan kumandalı uçak istemiş ama pahalı diye ailesi almamış. Ablası olarak para önemli değil deyip 1,499.00TL e kıydım. Al bakalım cnm :bhr:
spy-hawk-uzaktan-kumandali-model-ucak-5mp-kamerali-371-500x500_0.jpg

Son olarak Mustimden bir şarkı olmazsa olmaz :A Atacan 96 yılında doğmuş ozaman o dönemin en hit şarkısını hediye edelim :Z:Z:Z

@denizz19 @sokak sanati @Yiğitt @Harunnn60 @xemrexxx @cookies @EFE UYSAL @MasacRE- @turkuazz @S.G.A.T. @Aserat @MayısKralı @vadikızı @xBUGRAx @Yakamoz-Asi @OzaN @XanTier
@dizi kolik ve tüm Favori ailemiz :bhr::bhr::bhr:

Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara. Umarım uzun süre forumda aramızda olmaya devam edersin. :D @mrt-06

Bu arada isme özel şarkı da bayağı güzel olmuş kendi ismim için de denedim az önce. Keşfettirdiğin için teşekkürler. :A @Çiğdem-

Hediyeyi de unutmayalım:
1213923_620x410.jpg

Mutlu, huzurlu ve sağlıklı nice yıllara, iyi ki doğdun @mrt-06 :)

Bunlar da hediyelerim

mujer-chaquetas-y-polares-exuma-mujer-ropa-deportiva-aufge-burbujas-chaqueta-mujer-sportbekleidung-aufgeblasen-jacke.jpg

5QazMM.jpg

Doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu, başarılı, forumlu yıllar. :D 96'lı olduğumuzu konuşmuş muyduk. :A

Tebrikler Atacan'ım forum senle güzel. :bhr: İnşallah hep buralarda olursun. Yaşın kaç olursa olsun. :D Hediyelerini de özel bir özenle seçtim. :A

Doğum günün kutlu olsun Atacan. Sağlıklı ve mutlu nice senelere. :) @mrt-06

DGKO canım gardaşım :A

Doğum günün kutlu olsun Atacan'cım, ailenle, sevdiklerine, benle nice güzel ve sağlıklı yıllara inşallah. :bhr:

Kaliteli hediyelerin. :Z
54665d34f6309a10e04836fc

Doğum günün kutlu olsun @mrt-06 :)

Nice mutlu yıllara. Herkes hediye vermiş ben de vereyim. :D

Şaka şaka. :D Buyur. :D

Mutlu yillar mert. :X bende farklılık olsun hediye vermiyim. ^^

Gardaşların en Atacan'ı, afacanı ve de merti... Yeni bir yaşa erişmiş olmanın mutluluğunu seninle paylaşıyor, yeni yaşının sana sağlık, huzur ve pırıltılı günler ve geceler getirmesini diliyorum.

Doğum günün kutlu olun güzel insan. Gerçekten çok muhteşem kalbin var ve hiçbir zaman o güzelliği kaybetmeyecksin eminim. 3 yıldır devam eden dostluğumuz ve :) isimli sohbet kutumuz hiç bitmeden devam etsin. Love you, baby. :mouth::kissingheart:

Bizim 2mizin şarkısını hediye ediyorum sana, hep dinleyince sen aklıma geliyorsun diyorsun ya çok seviyorum o lafı. :oops:

Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yaşlara @mrt-06 :D

Şu ekipte hediyen olsun.:X

giphy.gif
Çok teşekkürler arkadaşlar konu hediyelerinizle cıvıl cıvıl olmuş, mesajlarınızla da kalbimi cıvıl cıvıl ettiniz. :love1: Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Duygulandırdınız. :(

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Doğum günün kutlu olsun canım benim. Sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllara kankee. :rolleyes:

Bu da benim hediyem. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
QUOTE="dizi kolik, post: 3113043, member: 85458"]Doğum günün kutlu olsun canım benim. Sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllara kankee. :rolleyes:

Bu da benim hediyem. :X

[/QUOTE]
tebrikler sahte biz :X sana bir afrodit hediye ediyorum:A
Teşekkürler. :bhr:

Yine güzel hediyeler, gerçekten herkesin hediyesini çok beğendim. :love1:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun. Sana gerçek bir hediye vereyim :X
Yüksek çözünürlüklü gerçek klasik bir logo vereyim.
showtv_%20yaz%C4%B1%20logo.png

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Atacan'ım doğum günün kutlu olsun :bhr: Nice mutlu senelere, iyi ki varsın :Z Forumun neşesi, dert ortağım :bhr: :Z Seviliyorsun :bhr: @mrt-06

Bu da benim hediyem olsun :Z Herkes Show ya da Afet Öğretmen hediye etmiş benimki biraz farklı oldu, beğeneceğini düşünüyorum :bhr: :A

a-theory-about-phoebe-from-friends-is-ruining-the-show-for-the-internet.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Atacan'ım doğum günün kutlu olsun :bhr: Nice mutlu senelere, iyi ki varsın :Z Forumun neşesi, dert ortağım :bhr: :Z Seviliyorsun :bhr: @mrt-06

Bu da benim hediyem olsun :Z Herkes Show ya da Afet Öğretmen hediye etmiş benimki biraz farklı oldu, beğeneceğini düşünüyorum :bhr: :A

a-theory-about-phoebe-from-friends-is-ruining-the-show-for-the-internet.jpg
Çok teşekkürler canım. :bhr: Phoebe beğenilmez mi harika hediye. :Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Geçmiş doğum günü kutlu olsun Atacan'ım. :hearteyes::praying: Nice senelere iyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. İyi ki benle arkadaşsın.
Geç oldu ama kapanışı ben yapayım dedim. :hearteyes::hearteyes: @mrt-06
giphy.gif

1Yb4rp.gif

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@mrt-06 fotomontajla hediye vermek isterdim
Galatasaray-Kayserispor show tv'de. Bu hayalin gerçek olsun Fenerbahçenin maçıda keşke tv8 e olsun

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Kardeşim geçmiş doğum günün kutlu olsun. Tatildeydim yeni görüyorum. Umarım sonuna kadar tadını çıkarmışsındır. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Geçmiş doğum günü kutlu olsun Atacan'ım. :hearteyes::praying: Nice senelere iyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. İyi ki benle arkadaşsın.
Geç oldu ama kapanışı ben yapayım dedim. :hearteyes::hearteyes: @mrt-06
giphy.gif

1Yb4rp.gif
Teşekkürler canım geç oldu biraz ama neyse. :A Pastalar da harika. :bhr:

@mrt-06 fotomontajla hediye vermek isterdim
Galatasaray-Kayserispor show tv'de. Bu hayalin gerçek olsun Fenerbahçenin maçıda keşke tv8 e olsun
Teşekkürler pompycim. :D

Kardeşim geçmiş doğum günün kutlu olsun. Tatildeydim yeni görüyorum. Umarım sonuna kadar tadını çıkarmışsındır. :D
Ben de Ömer abim konuya bakıp neden kutlamadan çıktı demiştim. :T: Teşekkürler abicim. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
@mrt-06 Forumda yoktum atacan kutlayamadım doğum günün kutlu olsun nice yıllara inşallah yeni yaşın sana istediğin mutlulukları getirsin hayırlı huzurlu bir ömür diliuorum sana:D