Doğum Günün Kutlu Olsun Mr.At!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Bugün forumumuzun sevilen ismi @Mr.At'ın (Barış) doğum günü!

Kendisi forumda en eski arkadaşlarımdan biridir, aşağı yukarı aynı zamanlarda aktif olmuştuk diyebiliriz gerçi şimdi saydım da 6 ay varmış aramızda, neden böyle düşündüm bilmiyorum ama Mr.At'ı görünce aklıma hep eski forum günleri canlanır, birlikte çok uzun sohbetlerimiz oldu kah o beni dinledi, kah ben onu sıkılmadan dinledim. Birbirimize çok destek olduk, kendisiyle konuşmak her zaman iyi gelmiştir. ;)

raw

Her ne kadar şimdilerde pek belli etmese de çok şair ruhlu bir arkadaştır Barış, o yüzden senin de çok sevdiğin bir isim olan Can Yücel'den bir dize paylaşmak istiyorum;

c3fee3be14b409dce62b9e67d76081f0.jpg

Seni iyi tanıyorum, hayallerini, istediklerini iyi biliyorum Barışcım dilerim yeni yaşın sana hayallerini gerçekleştirecek, istediklerinin bir bir olacağı, sağlıklı, mutlu, sevdiklerinle beraber ponçik bir yaş olsun, doğum günün kutlu olsun. :lol: Bu da diğer hediyem, sen anladın. :A

ayva-cekirdeginin-faydalari_646x340.jpg

Bu da sonuncu hediyem, @Yakamoz-Asi abim kızacak ama. :A

simge_7444.jpg

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr

Bugün forumumuzun sevilen ismi @Mr.At'ın (Barış) doğum günü!

Kendisi forumda en eski arkadaşlarımdan biridir, aşağı yukarı aynı zamanlarda aktif olmuştuk diyebiliriz gerçi şimdi saydım da 6 ay varmış aramızda, neden böyle düşündüm bilmiyorum ama Mr.At'ı görünce aklıma hep eski forum günleri canlanır, birlikte çok uzun sohbetlerimiz oldu kah o beni dinledi, kah ben onu sıkılmadan dinledim. Birbirimize çok destek olduk, kendisiyle konuşmak her zaman iyi gelmiştir. ;)

raw

Her ne kadar şimdilerde pek belli etmese de çok şair ruhlu bir arkadaştır Barış, o yüzden senin de çok sevdiğin bir isim olan Can Yücel'den bir dize paylaşmak istiyorum;

c3fee3be14b409dce62b9e67d76081f0.jpg

Seni iyi tanıyorum, hayallerini, istediklerini iyi biliyorum Barışcım dilerim yeni yaşın sana hayallerini gerçekleştirecek, istediklerinin bir bir olacağı, sağlıklı, mutlu, sevdiklerinle beraber ponçik bir yaş olsun, doğum günün kutlu olsun. :lol: Bu da diğer hediyem, sen anladın. :A

ayva-cekirdeginin-faydalari_646x340.jpg

Bu da sonuncu hediyem, @Yakamoz-Asi abim kızacak ama. :A

simge_7444.jpg

Okurken hem güldüğüm hem duygulandığım yerler oldu, çok sağ ol kardeşim. Yerin ben de çok ayrı, Kaan ve Harun gibi. Çok sevdiğim bir arkadaşım oldu. Ne mutlu ki senle tanıştım. Octavia bu arada :A Neyse, çok sağ ol her şey için. Düşüncelerin beni memnun etti, gönüllerde taht kurmuş olmak benim için süper bir şey. Demek ki iyi şeylerde becerebilmişim. Her şey için sağ ol tekrardan, öpüyorum gözlerinden. Ayva da sulu suluymuş hani! :A :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bende 2013'de daha ilk foruma katıldığım zamanlarda hemen arkadaş olmuştuk. Cidden zaman çok çok hızlı geçiyor. O zamanlar çok aktifti tabi sürekli mesaj yazardı. :A Sonra bi banlandı 2014 yılında öyle öyle 4-5 ay ban sonra 1 ay aktif olma sonra tekrar ban filan ahaha. :F Günümüze kadar geldik. :F

Zaman zaman güldük, zaman zaman neşelendik. zaman zaman kavga ettik ama dostluk her daim kalıcı oldu.:hearteyes::hearteyecat:

Doğum günün kutlu olsun kankam. :Z Hediyemi yarın vercem. @Mr.At :A

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
Bende 2013'de daha ilk foruma katıldığım zamanlarda hemen arkadaş olmuştuk. Cidden zaman çok çok hızlı geçiyor. O zamanlar çok aktifti tabi sürekli mesaj yazardı. :A Sonra bi banlandı 2014 yılında öyle öyle 4-5 ay ban sonra 1 ay aktif olma sonra tekrar ban filan ahaha. :F Günümüze kadar geldik. :F

Zaman zaman güldük, zaman zaman neşelendik. zaman zaman kavga ettik ama dostluk her daim kalıcı oldu.:hearteyes::hearteyecat:

Doğum günün kutlu olsun kankam. :Z Hediyemi yarın vercem. @Mr.At :A
Seviyorum ulan seni! Kimi zaman ben kırdım, kimi zaman sen. Ama her zaman dostluk kazandı. <3

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@Mr.At Barışcım doğum günün kutlu olsun nice yıllara yeni yaşın sana istediklerini getirmesi dileğiyle iyi ki doğdun Barış;)

Şiirleri ve sözleri çok seversin bende bunları armağan edeyim dedim;)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Okurken hem güldüğüm hem duygulandığım yerler oldu, çok sağ ol kardeşim. Yerin ben de çok ayrı, Kaan ve Harun gibi. Çok sevdiğim bir arkadaşım oldu. Ne mutlu ki senle tanıştım. Octavia bu arada :A Neyse, çok sağ ol her şey için. Düşüncelerin beni memnun etti, gönüllerde taht kurmuş olmak benim için süper bir şey. Demek ki iyi şeylerde becerebilmişim. Her şey için sağ ol tekrardan, öpüyorum gözlerinden. Ayva da sulu suluymuş hani! :A :F
Teşekkürler canım. :bhr: Sonunca hediyen de fıstık, bol bol yersin. :A

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
@Mr.At Barışcım doğum günün kutlu olsun nice yıllara yeni yaşın sana istediklerini getirmesi dileğiyle iyi ki doğdun Barış;)

Şiirleri ve sözleri çok seversin bende bunları armağan edeyim dedim;)

Teşekkür ederim abla, çok güzel şiirler... :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Doğum günün kutlu olsun şiir seven adam :) @Mr.At

Hediyem Ahmed Arif'ten geliyor :) En sevdiğim şiirlerden biridir.

Seni, anlatabilmek seni.
İyi çocuklara, kahramanlara,
Seni, anlatabilmek seni,
Namussuza, haldan bilmez,
Kahpe yalana.

Ard-arda kaç zemheri,
Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu.
Dışarda gürül-gürül akan bir dünya...
Bir ben uyumadım,
Kaç leylim bahar,
Hasretinden prangalar eskittim.
Saçlarına kan gülleri takayım,
Bir o yana,
Bir bu yana...

Seni bağırabilsem seni,
Dipsiz kuyulara,
Akan yıldıza.
Bir kibrit çöpüne varana,
Okyanusun en ıssız dalgasına
Düşmüş bir kibrit çöpüne.

Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin,
Yitirmiş öpücükleri,
Payı yok, apansız inen akşamdan,
Bir kadeh, bir cigara, dalıp gidene,
Seni, anlatabilsem seni...
Yokluğun, cehennemin öbür adıdır
Üşüyorum, kapama gözlerini...

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
Doğum günün kutlu olsun şiir seven adam :) @Mr.At

Hediyem Ahmed Arif'ten geliyor :) En sevdiğim şiirlerden biridir.
Çok teşekkür ederim, şiir enfes... Hasretinden prangalar eskittim.

Doğum günün kutlu olsun.
Teşekkür ederim Enis, kırgınlıklarımızı unutup eskiye dönelim lütfen.

Sağ ol @turkuazz :)

Doğum günün kutlu olsun Barış'ım, nice sağlıklı senelere. :D

Atacan güldürdün sabah sabah. :A @mrt-06
Teşekkür ederim Ömer abi. :))

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Çok teşekkür ederim, şiir enfes... Hasretinden prangalar eskittim.

Teşekkür ederim Enis, kırgınlıklarımızı unutup eskiye dönelim lütfen.

Sağ ol @turkuazz :)

Teşekkür ederim Ömer abi. :))
Barış burası bu konuların konuşulacağı bir yer değil, benlik sıkıntı yok, ben her zaman derim bana 1 adım gelene ben 5 adım giderim, ayrıca benim herşeyi unutup eskiye dönmem için seninde eskiye dönmen gerekir.