Doğum Günün Kutlu Olsun Harunnn60

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
samp78742a260b8de786.jpg

Forumda çok değer verdiğim kişilerden birisi olan @Harunnn60 ın şuan 20.yaş günü an itibari ile ilk olarak ben ve favori ailemiz olarak kutluyoruz :Z:Z:Z

Harunun forumdaki yerini değerini yeni olan üyeler ve 2016 yılında yani son 1 yılda aktif olan üyeler pek bilmeyebilirler çünkü son 1 yıldır eskisi gibi aktif değil :( ama 2014 yılında forumda aktif oln üyeler olarak Harunun forumdaki önemini çok iyi bilen birisi olarak şunu diyebilirimki iyiki doğdun iyiki forumdasın :love1:

Lady Gaga , Katy Perry ve Shakira hayranı olan Haruna hediyelerimde o yönde olacak :bhr::bhr::bhr:

öncelikle üçünün bir arada olan göz alıcı fotosu :A
724028682_474425.gif

ve son olaarkta Shakira, Lady Gaga , Katy Perry üçünün ard arda sahne performansları olan harika bir video :Z:Z:Z

@destere @xemrexxx @Bully @sokak sanati @mrt-06 @cookies @Forumdash @Ahmad @dosimosi @vadikızı @denizz19 @Doğu @MEnes @MasacRE- ve tüm favori forum halkı :Z:Z:Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
@Harunnn60 doğum günün kutlu olsun yeni yaşın istediğin mutlulukları getirsin inşallah iyiki doğdun bunlarda hediyelerin ;)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun Haruncum, dilerim yeni yaşın sana tüm güzellikleri beraberinde getirir. :lol: Ha birde forumda daha aktif olman dileğiyle. :A Bu da hediyen;

katy-perry-this-is-how-we-do-7.gif

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem- çok teşekkür ederim çok güzel bir hediye olmuş. 3'lü klibi nasıl buldun bilmiyorum ama çok güzel hediye olmuş. :bhr: Hep burada olacağım bir yere gitmek yok.:sunglasses::hearteyes:

@vadikızı Teşekkür ederim Daredevil hediyesini unutmamışsın. :hearteyes:

@mrt-06 teşekkürler. Katy çok tatlış burada. :sweatsmile::hearteyes::infodeskperson:

@Yakamoz-Asi teşekkür ederim.:kissingsmiling:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
@Çiğdem- çok teşekkür ederim çok güzel bir hediye olmuş. 3'lü klibi nasıl buldun bilmiyorum ama çok güzel hediye olmuş. :bhr: Hep burada olacağım bir yere gitmek yok.:sunglasses::hearteyes:

@mrt-06 teşekkürler. Katy çok tatlış burada. :sweatsmile::hearteyes::infodeskperson:

Unuturmuyum hiç seninle ortak dizimizi unutmam mümkün değil;)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hhahha rica ederim cnm pstamı ve hediyelerimi beğendiğine sevindim :bhr:

forumda hep seni görmek istedğimi bliyorsun o konuda çok birşey demedim çünkü itiraf yptım sna cuma günü detaylı okuyabilirsin :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hhahha rica ederim cnm pstamı ve hediyelerimi beğendiğine sevindim :bhr:

forumda hep seni görmek istedğimi bliyorsun o konuda çok birşey demedim çünkü itiraf yptım sna cuma günü detaylı okuyabilirsin :A
Olacağım canım aktif. :D
Çok değerlisin benim için ben inanıyorum ki senle görüşeceğiz ilerde diye düşünüyorum. Anlarsın o durumu. :D

Biraz hevesim kırıldı işte Shakira tam final yoluna girince elendi işte.ss :(

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olacağım canım aktif. :D
Çok değerlisin benim için ben inanıyorum ki senle görüşeceğiz ilerde diye düşünüyorum. Anlarsın o durumu. :D

Biraz hevesim kırıldı işte Shakira tam final yoluna girince elendi işte.ss :(
BLİYORUM cnm am bugün san üzülmek yok :A üçlü videoyu 2 ker ben bileizledim güzel olmuş sık sık bu aralar izle izledikçe beni haatırla aayoll :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Teşekkür ederim. :A :hearteyes::hearteyecat:

Şubat yada Mart ayında Prison Break'ta Sarah geri dönüyor unutmam ben. :A Bekliyorum 1 yıldır onuda. :A

Farkımız.:A

İki sahne arasında ki fanteziyi gördün mü bu arada.:A Lori ile Shane olayını itiraf eden Lori'yi öldürüyor Rick. Burada bile kaosu yaptım @Çiğdem- @mrt-06 :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Teşekkür ederim. :A :hearteyes::hearteyecat:

Şubat yada Mart ayında Prison Break'ta Sarah geri dönüyor unutmam ben. :A Bekliyorum 1 yıldır onuda. :A

Teşekkür ederimmm:hearteyes::hearteyecat:
Düşük puanlar unutulmadı ama inş ilerde hafıza unutma makinesi çıkarda unuturum.:tearsofjoy::tearsofjoy:
ben buna tam verdim :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Birz kulaağını çektim hahh :A :A :A
Çek canım çek kafama da fındık at. :A

ben buna tam verdim :)

Çok güzel bir şarkı son zamanlarda popüler oldu iyice. 500 M geçmiş. :A

Farkımız.:A

İki sahne arasında ki fanteziyi gördün mü bu arada.:A Lori ile Shane olayını itiraf eden Lori'yi öldürüyor Rick. Burada bile kaosu yaptım @Çiğdem- @mrt-06 :F
Kaos git gide seninle bütünleşiyor gibi. :sunglasses::smirk: