Doğum Günün Kutlu Olsun cookies

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
samp84e3fb1c80ae3653.jpg

Evet forumun sevilen üyelerinden @cookies in doğum günü :love1::love1::love1:

Yurt dışında okuyor Annesi ve Babası olmadan girdiği doğum gününde bu forumdaki ailesi olan bizlerin sıcak bir kutlaması onu yalnız bırakmayacaktır :bhr::bhr::bhr:

Malesef hastalığıda var inş bu yeni yaşında hastalığını atlatır ve sağlıklı bir yeni yaş dönemi geçirir :bhr: :bhr::bhr:

Hediyelere geçelim ayoll :A
Arrow'dan
arrow-felicity-father-reunion-calculator.jpg

Flash'tan
53d69a33ffaa8f9d977f8c106ec3c33ee175f15a.jpg

Tvd'den
nina-dobrev-elena-gilbert-return-vampire-diaries-ftr.jpg

Buda benden - Dön Dünya, Herkes Mutlu Güya- :A :A :A

@destere @Bully @xemrexxx @mrt-06 @Harunnn60 @vadikızı @Doğu @MEnes @dosimosi @MasacRE- @sokak sanati @EFE UYSAL ve forumda olan herkes:Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
@cookies kurabiyemm benimm nice nice yıllara inşallah yeni yaşın sana hayırlı uğurlu olsun musmutlu huzurlu sağlıklı yaşlar diliyorum canım alperim benim :love1: senin o güzel gülen yüz hiç solmasın her zaman gülsün cnm benim :D

@cookies hediyelerim

ve güzel bir doğum günü şarkısı
Doğum günün kutlu olsun al bu canım senin olsun acıda tatlı da gizlide saklıda sevginde öfkende seninleyim canım :D

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
doğum günün kutlu olsun @cookies sevdiklerinle beraber sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum :)
hediye falan yok:) zaten @Çiğdem- in sana verdiği ilk üç hediye de sana fazla ? onları ben alayım sana sandalyeli hediye yeterli :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
doğum günün kutlu olsun @cookies sevdiklerinle beraber sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum :)
hediye falan yok:) zaten @Çiğdem- in sana verdiği ilk üç hediye de sana fazla ? onları ben alayım sana sandalyeli hediye yeterli :)
hhahaha aaa hasta çocuğun hediyelerine göz dikme çok kıskandıysan sanada bir musti yollıyayım cnm :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Lefkoşa - İstanbul arası 1000 km. civarı. Görele - İstanbul arası ise 1100 km. :A

Mutlu yıllar Alper. Bu da hediyen. :)

Come-at-me-bro-1434131761.gif
bildiğimiz yavru vatan işte minik vatan :) ya da herkesin anlayacağı dilden söyleyeyim cücük vatan, tıfıl vatan :))
Normal türkiye illerinden olmadığı için yurt dısı olarak göryorum @cookies öyle bir sohbetimiz olmustu seni gurbette sayıyorum demiştim benim farklı düşüncelerime alısın artık ayoll :A :A :A

aa işte bu hediyeyi sen kap @destere :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Lefkoşa - İstanbul arası 1000 km. civarı. Görele - İstanbul arası ise 1100 km. :A

Mutlu yıllar Alper. Bu da hediyen. :)

Come-at-me-bro-1434131761.gif
Normal türkiye illerinden olmadığı için yurt dısı olarak göryorum @cookies öyle bir sohbetimiz olmustu seni gurbette sayıyorum demiştim benim farklı düşüncelerime alısın artık ayoll :A :A :A

aa işte bu hediyeyi sen kap @destere :A

@sürgünüm khaleesi yerine gitmiş işe yaramaz ak gerzeklerin başındaki buz adamı koymuş onu sana bırakıyorum hogatha:) ben khalesi , kızıl kadın ve sansa hediyesi gelse zaten herkesten önce kapardım @cookies e bırakmazdım :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sürgünüm khaleesi yerine gitmiş işe yaramaz ak gerzeklerin başındaki buz adamı koymuş onu sana bırakıyorum hogatha:) ben khalesi , kızıl kadın ve sansa hediyesi gelse zaten herkesten önce kapardım @cookies e bırakmazdım :)
HHAHAH aa sende gün boyu yoktun tam doğum günü konusunu açar açmaz geldin ne tesadüfgtür :A