Doğu 10.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Forumumuzun sevilen üyelerinden ve benim de ruh ikizim, kaosları ve banlanmayı seven arkadaşım @Doğu
10.000'ler kulübüne girmiştir. Tebrikler!
Ben böyle unutulanları su yüzüne çıkarıyorum. Seni unutanları, özellikle de sıvacı grubunu kınıyorum :A
İşte hediyelerin

@destere @MEnes @MasacRE-

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Baslikta nokta koymayi unutmusum :D baslik nasil degisir bilmiyorum neyse kalsin öyle

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Doğu tebrik edeceğimde seni topu topu 10 bin bişey yazmışsın :) yani tebrike değer bişeyde yok ortada :) oysa son beş yıldır buraları sıvıyorduk nasıl biriktiremedin mesaj sayısını hayret :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adam 11.5'a gelmiş ama yine de dayanamayıp aradan kaçmış diye açmışsın konusunu. Bu düşünceli davranışın karşısında seni saygıyla selamlıyorum @dosimosi. :A

@Doğu kardeşime de nice mesajlar diliyorum. Banlanmadan uzun bir süredir aramızda şaşırtıcı şekilde umarım böyle devam eder. :A

Al bu da hediyen, sana Walter amcadan daha iyi hediye mi olur. :A

breakinga10f-9-web.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrikler Doğu. Senin Silinende 10 bin mesajın vardır.:A

Bu arada konuya baktım da adam gibi hediye veren olmamış. Al sana hediye.:A

giphy.gif

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yüz yıl oldu ben 10 bin barajını geçeli ama yine de teşekkür ederim :relaxed: @dosimosi

@Doğu tebrik ederim ablacım nice mesajlara;)

Sağolasın abla :)
@Doğu tebrik edeceğimde seni topu topu 10 bin bişey yazmışsın :) yani tebrike değer bişeyde yok ortada :) oysa son beş yıldır buraları sıvıyorduk nasıl biriktiremedin mesaj sayısını hayret :)

Eyvallah sıvacı kardeş :A Sen bizden eskisin ama içindeki sıva ve eyyam ruhunu bizzat ben çekip çıkardım :A Ekibi kurunca ardı arkası kesilmedi sıva gecelerinin zaten :A
@Doğu tebrikler başarıların daim olsun:)
Teşekkürler :)

Teşekkür ederim :) Hani la Sıla'dan şarkı yok mu? :A
Adam 11.5'a gelmiş ama yine de dayanamayıp aradan kaçmış diye açmışsın konusunu. Bu düşünceli davranışın karşısında seni saygıyla selamlıyorum @dosimosi. :A

@Doğu kardeşime de nice mesajlar diliyorum. Banlanmadan uzun bir süredir aramızda şaşırtıcı şekilde umarım böyle devam eder. :A

Al bu da hediyen, sana Walter amcadan daha iyi hediye mi olur. :A

breakinga10f-9-web.jpg

Konunun adamlık oranı yükseldi bee :A Eyvallah kardeşim sağolasın :)
Tebrikler Doğu. Senin Silinende 10 bin mesajın vardır.:A

Bu arada konuya baktım da adam gibi hediye veren olmamış. Al sana hediye.:A

giphy.gif

Ablamızın kalça çıkığı ver herhalde :A @destere ile kütükle vura vura düzeltmeyi deneyebiliriz, alternatif tıptan anlarım :A Teşekkürler :)

Tebrikler kardeşim nice mesajlara. :)

@Tolstoyevski ve @BesaleT sizlere de katkılarından dolayı Doğu adına teşekkür ederiz. :A
yilan-hareketli-resim-0027.gif

Eyvallah agam :) O yılandan rahatsızım :A