DiziTutkunu ile Her Telden Sorular - İlk Bölüm - Konuk: cookies

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
DiziTutkunu ile Her Telden Sorular - İlk Bölüm - Konuk: cookies

1- Gün içinde her fırsatta aynaya veya ayna görevi gören eşyalara bakanlardan mısınız? :D
1- Aynaya bakmayı hiç sevmem düşün artık ne kadan çirkin bir insanım :A
2- Foruma emeğin çok mu sence?
2- Emek de ne :eek: Yeniliyor mu o :A Şaka maka hayır 0 emek verdim buraya.Sırf laylaylom yapıyom :F
3- Star TV mi Show TV mi? :D
3- Tabiki star :A Show ölü bi kanal çok zor toparlanacak :(

Araya reklam alıyoruz! :D :D :D

4- Sizinle aynı burçtan bir sevgiliniz oldu mu? :D :D
4- Valla bilmiyorum ki @serhatt in burcu ne :A Ama balık değildir aşkımın burcu :A
5- Kendini tanıt 3 cümle ile? :D
5- Kıbrısa gittiğimden beri depresyondan çıkamıyorum ve canım sıkılınca etrafımdakileri de sıkarım.Allahın safozuyum ulan herkes kullanmaya çalışıyo beni .ss Para harcamaya ve serhate bayılırım :A
6- AYRAN mı KOLA mı? :D
6- Kola tabi ki.Ayran içtiğimde yetmiyo bana.Bana asit lazım ve bu asidi en iyi serhatte buldum :F
7-Tuvalete cep telefonuyla girdiğiniz olur mu? :D
7- Tuvalette dizi de izliyorum,youtube videosu da... @DarkLegenD in düşündüğü şeyi de.Yani girerim her zaman :A
8-Soğuk suyla duş alma alışkanlığınız var mı?
8- Soğuk suyla duş almaya ihtiyacım yok zaten diri vücudum var :A

Araya komik video alıyoruz, izleyin! :D :D

9-Hiç uçağa bindiniz mi?
9- Kıbrısa uçakla gidip geliyorum beybi :A Bi ara @serhatt i de bavuluma koyacağım :A
10-Uyumadan önce dua eder misiniz?
10- Bazen ederim bazen etmem ama edersem de türkçe ederim :)
11- Boyun ne kadar?
11- 183 boyum :A @serhatt iminkinden küçük ama olsun :A
12-Adın neden böyle fav10'da? :D
12- Ne bileyim :F Şaka la biliyom.Lisemde korktuğum bi köpek vardı.Adı cookieydi.Ben de buraya üye olurken nerden kafama esti bilmiyorum cookies koydum adımı :F
13-Kaç numara ayakkabı giyiyorsunuz? :D
13- 43 giyiyorum.Acaba serhat kaç giyiyodur :A
14- Simit sever misin? :D
14- Belediye simidi severim.Simit sarayından nefret ederim :A
15- İzmir mi Ankara mı? :D
15- Ankarada @mrt-06 olsun @Yiğitt olsun forumdaki yakışıklılar var.Tabi ki Ankara.Hem Ankara Altındağ doğumluyum ben :A
16-Evinizde ateşli silah (tabanca, tüfek vb.) var mı?
16- Yok anam bendeki ateş yetiyo bana.Bi de silaha gerek yok :F
17-Daha önce zayıflama hapı kullandınız mı?
17- Töbest.Zayıflığın dibiyim zaten bi de hap kullanayım da @serhatt ime kavuşamadan öleyim :F

Araya eski çok güzel şarkılardan birini alalım, dinleyin! :D

18- Çiğdem- hakkında düşüncen? :D
18- Ahh Çiğdem... Forumun neşesi.İlerde Serhatle benim nikah şahidim... Kendisi cidden güzel bir kız,samimi ve eğlenceli... Neden koca bulamıyor anlamıyorum.Allahtan @xemrexxx ve serhatim kadınlık dersleri veriyor ona :A
19- fav10'un admini olmak ister miydin? :D
19- Admin olsaydım forumu +18 yapardım.Zaten hepimiz 18+yız ne var yani +18 konular da olsa .ss
20- Rusya mı Japonya mı? :D
20- Rusya... Rus kızlarının hastasıyız dedeğğğ...
21-21- Türkiye 5 yıl sonra nasıl durumda olacak sence?
21- Kurtuluş Savaşı Vol 2 geliyor gibi maalesef.5 yıl içinde açlık iyice zirve yapacak ama yine Akp iktidar olacak...
22- Son sorum ise şu: En çok yaptığınız şeylerden mi, yoksa yapmadığınız şeylerden mi pişmanlık duyarsınız?
22- Yaptıklarımdan tabi ki :F Ne işim var Kıbrısta.Güzel köylü gibi oldum çarpıldım kaldım oralarda.Kurtulamıyom da :F