Dizilerin Yaş Ortalamaları--Şok Gerçekler

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
xemrexxx post: 1440367' Alıntı:
genelde dedim hepsi demedim :) ayrıca forum üzerinden yaptıkları ile belli olmaz insanın ergen olup olmadığı :D

Sen gelsene Alsancağa. :D
sopa.gif

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
BesaleT post: 1440372' Alıntı:

Sen gelsene Alsancağa. :D
(e)
ayın 22 sine ka istanbuldayım beklerim :F mesela pompy de ünideyim diyor gel de inan senin @darksaal ve @Forumdash gibi kimliklerini saklayan kişilerin 15 yaşında falan olduğunu düşünüyorum nedense :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061

Konu öyle bi yere vardi ki gittim CW'nin emmy ödüllerini araştiriyorum ve bulamıyorum. Sen bulursan banada link at:X

emmy,golden globe,people choice 3 ünde de adı yoksa direkt ergen dizileri çekiyor demektir kanal :D

- - - Ekleme - - -

@xemrexxx 'nin ergen tanımlaması biyolojik:X 21'e kadar vucut gelişimi filan. Ama benim ergen tanımamlam dünyanın her yerinde yasal olarak kabul gören 18 yaşdır:X

pompy 20 yaşındayım diyor :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ayın 22 sine ka istanbuldayım beklerim :F mesela pompy de ünideyim diyor gel de inan senin @darksaal ve @Forumdash gibi kimliklerini saklayan kişilerin 15 yaşında falan olduğunu düşünüyorum nedense :A
Bence buna 3 ay ban:X Hakeret ve özgürlük kısıtlaması dayatma baskı kuruluyor resmen @darksaal:X

- - - Ekleme - - -

emmy,golden globe,people choice 3 ünde de adı yoksa direkt ergen dizileri çekiyor demektir kanal :D

pompy 20 yaşındayım diyor :X
Emmy ve golden jurilerle seçiliyor bildiğim kadariyla. Ancak benim entel yönümü temsil ederler:X Pompy'nin 20 yaşinda olup böyle hikayeler yazması onu ergen yapmaz. Akisine zeki yapar. Yaptiği hikayeler tamamen hayal ürünü ve fake bi profil.Eğer insanlari bunlarla kandırabiliyorsa ben bu adamın yaşinin küçüklüğüne inanmam.Küçüksede Ayştayn'dır :F:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061

Bence buna 3 ay ban:X Hakeret ve özgürlük kısıtlaması dayatma baskı kuruluyor resmen @darksaal:X

- - - Ekleme - - -

Emmy ve golden jurilerle seçiliyor bildiğim kadariyla. Ancak benim entel yönümü temsil ederler:X Pompy'nin 20 yaşinda olup böyle hikayeler yazması onu ergen yapmaz. Akisine zeki yapar. Yaptiği hikayeler tamamen hayal ürünü ve fake bi profil.Eğer insanlari bunlarla kandırabiliyorsa ben bu adamın yaşinin küçüklüğüne inanmam.Küçüksede Ayştayn'dır :F:F

tövbe bismillah :D pompy mi :eek: ben de 10 yaşındayken ödev için 5 sayfalık hikaye yazmıştım oyuncak hayvanlarımı konuştururak çekimleri 2-3 saat sürmüştü pompy ninkile bnm o hikayeye benziyor :F

sonuçta prestijli ödüllere aday olamayıp teen panpalara kalıyorlarsa ergen dizisidirler :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tövbe bismillah :D pompy mi :eek: ben de 10 yaşındayken ödev için 5 sayfalık hikaye yazmıştım oyuncak hayvanlarımı konuştururak çekimleri 2-3 saat sürmüştü pompy ninkile bnm o hikayeye benziyor :F

sonuçta prestijli ödüllere aday olamayıp teen panpalara kalıyorlarsa ergen dizisidirler :D
Sen 10 yaşindayken yapıormuşun yapsana 20 yaşindayken öyle hikayeler :F Sana göre +18'den yukarısıda teen bişey diyemiyorum nasılsa yine ergen dizisi diyecen:X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061

Sen 10 yaşindayken yapıormuşun yapsana 20 yaşindayken öyle hikayeler :F Sana göre +18'den yukarısıda teen bişey diyemiyorum nasılsa yine ergen dizisi diyecen:X
Ergenlik dönemi - Vikipedi

Genel olarak 12-21 yaş arası ergenlik dönemi olarak adlandırılır.
genel diyor what does genel means? yani öyle bazı durun,mlarda 21 falan değil :D bazı durumlarda 24 oluyor

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
xemrexxx post: 1440404' Alıntı:
Ergenlik dönemi - Vikipedi

Genel olarak 12-21 yaş arası ergenlik dönemi olarak adlandırılır.
genel diyor what does genel means? yani öyle bazı durunmlarda 21 falan değil :D bazı durumlarda 24 oluyor
ee yukarda senin tanımınla benim tanımımı yazdım zaten:F Az beklersen eğer o vikinin bilgisine ek bilgi yazacam:F