Diziler Hakkında Konuşuyoruz! - 4. Bölüm (Sezon Finali) - Angelica Sordu Ben Cevapladım!

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Diziler Hakkında Konuşuyoruz! - 4. Bölüm (Sezon Finali) - Angelica Sordu Ben Cevapladım!

1- Öncelikle programının sezon finalinde olduğum için çok mutlu oldum. :bhr: Çok değişik şekilde kapatacağız ilk sezonu. Bu sefer ben sana soracağım, sen cevaplayacaksın. Başlıyoruz. :D FOX'un neden bu kadar çok seviyorsun? :D
Vallahi çok seviyorum çünkü ilk yayın gününden beri ona kanım çok ısındı. Hep çok kaliteli işler yaptı. Her işini izledim. Çok beğendim. :bhr: Değeri bilinmeyen maalesef çok işi oldu. Seyirci bu son dönemde özellikle saçma işleri izliyorlar. :T
2- Reytinglere güveniyor musun?
Çok güvenmiyorum özellikle ATV, TRT 1 dizileri genelde çok iyi gidiyor nedense hep. Çok düşmüyorlar reytinglerde. :D
3- En sevdiğin 3 yabancı dizi?
LOST, Pretty Little Liars, This Is Us. Çok izledim bunları sürekli tekrardan. :bhr:
4- Yabancı dizi mi Türk dizisi mi?
Türk dizisi bir tık daha önde tabii. :D Yabancı dizilerin hemen bitiyor bölümleri tadı damağımızda kalıyor. :D
5- En sevdiğin dizi türü?
Gizem-sır ve dram. :D
6- Dizilerde klişeyi sever misin?
Güzel işlenirse severim vallahi. :D
8- Sence bir dizide senaryo mu önemli kanal mı?
Senaryo en önemlisi.
9- Yapımcıya göre dizi izler misin?
Senaryo en önemli olan. Yapımcı daha sonra gelir benim için. :D
10- FOX'un dışında şu an internetten izlediğin dizi var mı? :D Biliyorum sen TV'den sadece FOX'unu seyrediyorsun çünkü. :D
Yalı Çapkını var. Biraz bozdu gibi aslında umarım yeni sezonda toparlarlar yoksa izlemeyi bırakırım. Dönence ilk bölümü de izledim güzel yapmışlar. Umarım o da bozmaz.
10- Ülkemizde en iyi dizileri yapan kanal sence?
FOX tabii. :bhr: Birçok genç oyuncuyu o keşfetti ve o kişiler başrole kadar yükseldi. Farkımız budur. :bhr:
11- Bir dizi tutmayınca bu aralar yönetmen yüzünden deniyor. Sence bu doğru mu?
Hayır ama bazı yönetmenlerin çekim açıları falan kötü oluyor maalesef. Bazıları sonradan düzeltiyor ama genelde iş işten geçmiş oluyor maalesef.
12- 1 yıl dizi izlemeden yaşayabilir misin?
Ben bir gün bile duramam. :D
13- Yasak Elma'n bitti çok güzel diziydi o da. 7. Sezon olsun ister miydin?
Çok istedi kanal zaten ama oyuncular istemedi maalesef. Ama benim halen umudum var çünkü bu sevda bitmez. :bhr:
14- Çevrende bu aralar en çok hangi dizi - program konuşuluyor?
Eşim Benzerim Yok bomba gibi başladı. Çok konuşuluyor oradaki yarışmacılar. :D Tutacak inşallah. :D Dizi olarak ise Kısmet. 1-2 bölüme 4-5 reytinge yükselecek inşallah. :D
15- Son soruya geçiyorum. Survivor'da Nagihan'ı çok seviyorsun sanırım?

Evet çok seviyorum onu ama hakkı çok yendi onun. Umarım 2024'de hak ettiği şampiyonluğu alır. Gittiği üç sene performans 1.'si oldu ama hakkını alamadı halen çok üzgünüm. Sırf onun için Acun'a şans verdim. Yoksa hayatta izlemem biliyorsun beni.

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: Zeyno and Angelica