FF dizi kolik

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Sen yine de detaya in, söyle bir şeyler. :X

2. cevaa konusunda çok haklıyım. O konuda hiç konuşmaya hakkın yok!:cool:

Bence cok iyi birisin. Yani herkes ile anlasma yetenegin var. Espri yapmayi seviyorsun.
Bircok projen var gerceklestirmek istedigin, onlarla ugrasiyorsun.
Orti'mdin :X
Sohbet etmekten kacmadigim birisisin, iyi sohbet edebiliyorsun.
Ilk aklima gelenler bu kadar :D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence cok iyi birisin. Yani herkes ile anlasma yetenegin var. Espri yapmayi seviyorsun.
Bircok projen var gerceklestirmek istedigin, onlarla ugrasiyorsun.
Orti'mdin :X
Sohbet etmekten kacmadigim birisisin, iyi sohbet edebiliyorsun.
Ilk aklima gelenler bu kadar :D
Çok sağ ol Ömer. Unutma ki biz hala seninle ortak sayılırız. İlla bir aracı olması gerekmiyor. Düşünce veya fikirler bir olsun her daim ortağız. :)

demiş miyim :eek: bir zamanlar öyleydi alemin kıralı,uçurum varkene zaten onların dışında lale devri ve my izliyordum 4 diziden 2 si atv idi yani :D
Alemin Kıralı mı? :confused:

Dr.Who

Emekli
Reaksiyon puanı
84
Puanı
185
Hamdi. Seni gören cennetlik arkadaşım. Nerelerdesin sen ya? :(

Yorumun için çok teşekkür ederim. :)

Ben seni şu anda tanımlayamıyorum Mert. Show TV hayranı değilsin gibi geliyor. Yani iyiye gidiyorsun yavaş yavaş. :X

Yorumların içinde teşekkür ederim ama trip atmam, bozulduğumu hissettiririm sadece. :)

Canım benim ya. Kankam, kardeşim her şeyimsin sen benim. :)

Teşekkür ederim için yorumun Emre. Çok fazla online değil misin fazla mı karşılaşamıyoruz bilmiyorum ama eskiden daha fazla konuşurduk.

Teşekkür ederim takas bu yorumun için. :)

p atmam ben. Bozulduğumu hissettiririm sadece, o kadar. :)
boş vaktim hiç yokki :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
FavoriForumum'un sevilen üyelerinden biri. Genelde sakin biridir ve doğal, kendisi gibi yani. Uzun uzun değerlendirmeler yapar ve düşüncelerini iyi bir şekilde ifade eder.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@dizi kolik mi? iyi güzel bir arkadaştır
zamanında show fanıydı sevmezdim genelde zaten kanal fanı arkadaşların hiçbirini sevmem :)
şimdi sohbeti muhabbeti daha güzel olan bir arkadaşımızdır :) berene laf atmadığı sürece anlaşırız :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çoğu konuda anlaştığımız sevdiğim bir üye, arkadaş. Umarım forumda daha aktif olur eskisi gibi. :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
FavoriForumum'un sevilen üyelerinden biri. Genelde sakin biridir ve doğal, kendisi gibi yani. Uzun uzun değerlendirmeler yapar ve düşüncelerini iyi bir şekilde ifade eder.
Çok teşekkürler Abdullah bu yorumun için. :)

@dizi kolik mi? iyi güzel bir arkadaştır
zamanında show fanıydı sevmezdim genelde zaten kanal fanı arkadaşların hiçbirini sevmem :)
şimdi sohbeti muhabbeti daha güzel olan bir arkadaşımızdır :) berene laf atmadığı sürece anlaşırız :)
Beren'i İntikam ile beraber daha bir sevdim. Eskiden fazla sevmezdim, sebebini biliyorsun ama şu an gayet seviyorum ve iyi rollerde görmek istiyorum. :)

Yorumun için ayrı bir teşekkür ederim Selim, bende seni seviyorum. Çoğu zaman beni yorumlarınla güldürüyorsun sesli bir şekilde. :X

Çoğu konuda anlaştığımız sevdiğim bir üye, arkadaş. Umarım forumda daha aktif olur eskisi gibi. :)
Yorumun için çok teşekkür ederim Mert. Birbirimizi çoğu konularda çok iyi anlıyoruz gerçekten de. İnş. hep böyle devam eder. :)

Aktiflik konusunda elimden geldiğince fazla aktif olmaya çalışıyorum ama işte olmuyor. :bilmem:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sevdiğim bir üyedir kendisi :) Editörlüğünü başarıyla yerine getiren birisi :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Forumda iyi anlaştığım insanlardan. Sevdiğim bir editör arkadaşım. :X Ama az giriyor işte foruma. :T:

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059