Dizi Dizi Fav10 | 2.Hafta

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
DRBqvz.jpg

Yarışma kuralları;

--> Yarışmacılarımız ikinci bir duyuruya kadar sahnelerini en az 3, en çok 6 dakika süreyle ayarlayacaktır.
--> Ayarlanan sahneler YouTube'dan seçilip linki ve süre aralığı bana özel mesajla gönderilecektir.
--> Haftanın birincisi, ya gelecek hafta için +6 puanla başlayacak, ya da büyük final için hanesine +3 puan eklenecektir. Kararını oylama sonuçları bittikten sonra buradan açıklaması gerekmektedir.
--> Haftanın ikincisi ve üçüncüsüne büyük final için sırayla +2 ve +1 puan eklenecektir.
--> Haftayı son 2 sırada tamamlayan yarışmacılar arasından jüriden en az oy alan yarışmacı elenecektir.
YENİ KURAL! --> Sahnesini zamanında göndermeyen üye, bir önceki haftanın sahnesiyle katılacak ve haftaya -30 puanla başlayacaktır.
--> Oyunu zamanında göndermeyen yarışmacı bir sonraki hafta -12 puandan başlayacaktır.

SAHNELER;

(Bir Aşk Hikayesi'nin recap zamanı 52:54 - 56:22 arasıdır.)

SON OY GÖNDERME ZAMANI: ÇARŞAMBA SAAT 16:00
Oyların gönderimi erken biterse duyuru yapacağım.

Haftanın sunucuları;
Hande Doğandemir ve Barış Arduç!

Racon-Ailem-i%2525C3%2525A7in-dizisi-foto%2525C4%25259Fraf-8.jpg

Jüri Üyeleri
batuhankaralar
ahmetbayramm
Tzira
EFE UYSAL
GunesinOglu

YarışmacıDizi
denizz19Parmaklıklar Ardında
Billy KaneBir Aşk Hikayesi
HachiKoAşk-ı Memnu
BullyPoyraz Karayel
AseratBeni Böyle Sev
harzemliişahDiriliş: Ertuğrul
Çiğdem-Kurtlar Vadisi
Samanyolu24Sungurlar
ozgur2113Karadayı
soo1 Erkek 1 Kadın

Herkese başarılar :)

@denizz19 @Billy Kane @HachiKo @Bully @Aserat @harzemliişah @Çiğdem- @Samanyolu24 @ozgur2113 @soo @ahmetbayramm @Tzira @EFE UYSAL

Son düzenleme:

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,318
Puanı
264
Bu haftada yine en beğendiğim sahnelerden birini seçtim. Herkese İyi seyirler ve başarılar.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
Herkes sahnesini gönderdi, yarına kadar sahneler üzerinde biraz yorum yapın da 1 günde geçmeyelim oylamaya :)

Bu hafta sahnelerin hepsi birbirinden güzel, zor bir seçim olacak :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bu hafta Ömer'in herkesin önünde Ayşem'e evlilik teklifi ettiği sahne ile karşınızdayım. :)

@batuhankaralar, @Tzira, @EFE UYSAL, @ahmetbayramm, @denizz19, @Bully, @ozgur2113, @Billy Kane, @harzemliişah, @Çiğdem-, @HachiKo, @soo, @Samanyolu24
guzel sahne iyi puan alirsin benden :)

ortalamanin ustunden bi puan kaparsin muhtemelen daha hepsini gormedim ama :)

2.haftaki sahnem, Bergüzar ve Kenan'ın muhteşem oyunculuğuyla en sevdiğim sahnelerden biri olan Veda Busesi sahnesi. :)

@batuhankaralar @ahmetbayramm @Tzira @EFE UYSAL @GunesinOglu @denizz19 @Billy Kane @HachiKo @Bully @Aserat @harzemliişah @Çiğdem- @Samanyolu24 @soo
ben cok begendim sahneyi yuksek puan alirsin :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem secilebilecek en iyi sahneyi seçmişsin. İstemi betil namı diğer laz ziya efsanesi :(

@Samanyolu24 aga sen hangi sahneyi seçtin?
forumun pusuya olan kini olmasına rağmen vadiyi seçtim ama aynı kinin eski vadide olduğunu düşünmüyorum oyüzden eski vadidens ahneler seçicem ayy 1.hafta çok yanlış bir tercih yapmıştım ama eleme yoktu zaten yinede daha iddalı gelmek istedim 2.hafta bu sahnede eski vadinin top 10 girer bence laz ziyadan bir sahne daha kullanıcam testere necmiyle olan sahnesini dostum olmaz falan diyordu oda hala ilgi gören sahnelerden:F

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
forumun pusuya olan kini olmasına rağmen vadiyi seçtim ama aynı kinin eski vadide olduğunu düşünmüyorum oyüzden eski vadidens ahneler seçicem ayy 1.hafta çok yanlış bir tercih yapmıştım ama eleme yoktu zaten yinede daha iddalı gelmek istedim 2.hafta bu sahnede eski vadinin top 10 girer bence laz ziyadan bir sahne daha kullanıcam testere necmiyle olan sahnesini dostum olmaz falan diyordu oda hala ilgi gören sahnelerden:F
Vadiye ne kadar kin tutan olsa bile bu sahneye, diyaloga ve laz ziyaya kimse haksızlık yapmaz diye düşünüyorum. Umarım iyi puanlar alırsın.

Dostum olmaz hasmım yaşamaz gibi bir şeydi. O da çok iyi sahne bence bütün sahneleri laz ziyadan seç :) elensende bir şey olmaz :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Vadiye ne kadar kin tutan olsa bile bu sahneye, diyaloga ve laz ziyaya kimse haksızlık yapmaz diye düşünüyorum. Umarım iyi puanlar alırsın.

Dostum olmaz hasmım yaşamaz gibi bir şeydi. O da çok iyi sahne bence bütün sahneleri laz ziyadan seç :) elensende bir şey olmaz :)
evet bu sahneydi aaa belki karadenizli olduğumuz içindir bilmiyorum ama çakır dan sonra en çok sevdiğimiz karakter laz ziyaydı bizim ailecek :A:A:A