Diriliş "Ertuğrul" Replikleri

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
39. Bölüm Replikleri
#İhanetinBedeli "Bir ihanetin hesabını mı göreceksiniz yoksa bir ihanetin peşinde misiniz?" #HaymeAna
1.jpg

#İhanetinBedeli Bazen,insan yalnız da kalsa, yaralı da olsa. Atını, üstüne gelen orduya doğru sürer.
#İhanetinBedeli Artık geri dönüş yok. Ya zafer, ya şehitlik inşallah... #DeliDemir
2.jpg

#İhanetinBedeli "Hainler için yaşasın cehennem." #Ertuğrul
3.jpg

#İhanetinBedeli "Eğer gemileri yakmayı başarırsanız bu topraklarda çok altın çağlar yaşanacak inşallah" #İbnArabi
4.jpg

#İhanetinBedeli "Sınırlarını zorlama Gökçe kardeşim demem seni gebertirim." #Selcan
5.jpg

#İhanetinBedeli "Öz hayatımızın, davamız önünde bir yeri olsaydı bunların hiçbiri olmazdı Artuk bey.
6.jpg

#İhanetinBedeli "Ertuğrul’a verdiğim sözü tutacağım... . en değer verdiği şeyi Obasının onurunu ellerinden alacam."
7.jpg

8.jpg

#İhanetinBedeli "Toy iste Beyliği al... Ölene kadar senin arkanda olurum." #Ertuğrul
9.jpg

#İhanetinBedeli "İnsanı ölümünden eceli korurmuş. Yeğise düşmeyin yiğitler" #İbnArabi
10.jpg

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Cengiz Han’ın kutlu soyu için, ölümün koynuna şehvetle giren yiğit savaşçılarım. Kayıların kabusu olun. !
6.jpg

“Ah Kocabaş ah.. Benim sadık itim.. Demek Ertuğrul senin kelleni yuvarladı ha… Benim Zavallı itim..” #Noyan
7.jpg

#İhanetinBedeli "Beyimin kaderini kimsenin pis ellerine bırakmam gardaş..." #Bamsı
1.jpg

#İhanetinBedeli "Gardaşımın toy hakkında hüküm verene deyin, Süleyman Şah’ın emaneti otağımızdan hiç kimse alamaz"
2.jpg

#İhanetinBedeli "Hainler ölür, lakin ihanet içimizde yaşamaya devam eder." #Selcan
3.jpg

#İhanetinBedeli "Cinlerden ve insanların kulaklarına kötülük fısıldayanların şerrinden sen bizi koru Ya rabbi."
4.jpg

#İhanetinBedeli "Nice beladan beni kurtaran Rabbim medet eyle." #Ertuğrul
5.jpg

“Ya Rabbi, El Şafi isminin yüzü suyu hürmetine medet eyle.” #Artuk
8.jpg

“Her daim birlik üzerine olun. Ertuğrul da, oba da sana emanet… Beylik sendedir oğul.” #HaymeAna
9.jpg

“Sen de en az Tuğtekin kadar ahmaksın... İkiniz birbirinizi bulmuşsunuz!!!” #Selcan
10.jpg

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
40. Bölüm Repliklerimiz;
#Başkoydum "El şafi ismine hürmeten derman eyle yarabbi" #İbnArabi
1.jpg

#Başkoydum "Şu Kırılası ellerimle sana vurdum... her biri için senden af dilerim" #Gündoğdu
2.jpg

#Başkoydum "Oğlum katil değil... Hele ki kendi kanından bir yiğidin kanını dökeceğine bin kere ölmeyi tercih eder."
3.jpg

#Başkoydum "Cihan yıkılsa da… O kutlu vakit gelene kadar, evlatlarımızın ve obamızın başında olmalısın Hayme."
4.jpg

#Başkoydum "Yeter Dayı! Yeter!!! Neyin davasını güdersin hala? Olup biteni görmez misin?"
5.jpg

#Başkoydum "Gardaş ne öyledir ne böyle? Ben obaya gidecü... Beyimin kellesini ortaya komam ben...
6.jpg

#BaşKoydum "Karanlığı yarıp, içinden sabahı çıkaran O’dur." #İbnArabi
7.jpg

"Obaya giden büyüt yolları tutun Tuğtekin ya da değil, obaya giden kim varsa Herkes ama herkes obaya varmadan ölecek
8.jpg

#Başkoydum "Senin topladığın bu toyda, ola ki beyler adaletten şaşarsa Oğuz’un kolları bir bir kırılır..." #Gündoğdu
9.jpg

"Yılkı at yavrusunu bir kez yitirmeye görsün Çatlayana kadar durmaz dibi görünmez uçurumlar anca onu durdurur."
10.jpg

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
#Başkoydum "Hazreti peygamberi mağara da bir örümcek ağıyla müşriklerden koruyan Allah bizi de koruyacaktır."
11.jpg

#Başkoydum "Töremiz adalet üzerine daim olsun deyu Süleymanşahoğlu Ertuğrul yargusu başlamıştır."
12.jpg

“Allah’ın takdiri neyse o olur ağabey.” #Ertuğrul
13.jpg

“Allah izin verirse, kalplere vurulan mühürleri açmaya gideriz evlat.” #Arabi
14.jpg

“Tuğtekin, obaya giderse... Her şey biter!” #Şaman
15.jpg

“Sen iyi ol ki, hepimiz iyi olalım beyim. Bu zor zamanlarda senin basiretinle, senin aklına ihtiyacımız vardır.”
16.jpg

“Bre, kanı kurumuştur bu iblisin! Kan deyu şirret akar olmuş damarlarından.” #Bamsı
17.jpg

“Bugün sadece adalet çıkacak Korkut beyin otağından!” #Gümüştekin
18.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
41. Bölüm Repliklerimiz

"Bilirim ki yeryüzünde bir zalimin nefesi kesilse bin mazlumun yüzü güler." #AllahVarGamYok
1.jpg

"Nefesini yorma! Eğer içinde azıcık iman kaldıysa, şehadet getir!" #AllahVarGamYok
2.jpg

"Yaşanan bu acının tek sorumlusu Ertuğrul’dur baba... İnadıyla, kibriyle iki obayı da mahvetti. #AllahVarGamYok
3.jpg

"Biz Oğuzun şanlı soyuyuz... Adalet ve hürriyet üzere doğduk, öyle yaşar öyle ölürüz!" #AllahVarGamYok
4.jpg

"Sen adalet üzere ol ben nefesim sönene kadar arkanda dururum bilesin." #AllahVarGamYok
5.jpg

"Ertuğrul Bey bütün tuzakları bozdu, bütün düşmanları yendi." #AllahVarGamYok
6.jpg

"Fütuhat ehline müjdelenen fetihler bir bir gerçekleştirecektir. Allah’ın vaadi yakındır." #AllahVarGamYok
7.jpg

"Noyan’ın oyunu bozduk. Şimdi daha da hırçınlaşacaktır. Bundan sonra ona nefes aldırmak yok! #AllahVarGamYok
8.jpg

"İnsan Musa olmaya azmettiyse Rabbim ona mutlaka bir Hızır gönderir. Kullar vesiledir. Gönderene bakmak gerektir."
9.jpg

"Komutanlık vazifesi yakandan düşüne dek seninle mücadele edecem Noyan!" #AllahVarGamYok
10.jpg

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
CY7_Z2JWkAICxYC.jpg

@Çiğdem- @Billy Kane @HarzeM @sürgünüm @tolgab @mrt-06 @ABAY_06 @Harunnn60 @DoğuEşrefoğlu @Polat Şaşmaz @-KADİR- @Castei @vadikızı @DarkLeqenD @china_shangai @Maskeli Fedai

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
43. Bölüm Repliklerimiz

"Devlet Türk'ün Ruhudur ve her Türk bir devlettir." #KutluFetih
11.jpg

“Gayrı kanadı kırık kuş gibi kaçmak yoktur ağabey!” #KutluFetih
12.jpg

“Gün düşmanın ömrüne çökme günüdür.” #KutluFetih
13.jpg

“Eğer beylerimiz de razıysa Anadolu'nun dağlarını onlara dar edelim derim.” #KutluFetih
14.jpg

"Ertuğrul ölmeden sana zafer yok Noyan!!!" #KutluFetih
15.jpg

“Ben bir gün bile olsun yuvamdan ayrı kalmadım ki... Ben yuvamda, yuvam benim içimdeydi. Baş köşede de sen”
16.jpg

“Öldürmek için daha güzel bir gün olamaz!" #KutluFetih
17.jpg

"Bizim küçük gardaşımın yerine delice bir yiğit gelmiş derler..." #KutluFetih
18.jpg

“Devletim için, senin için hayatım fedadır ağabey...” #KutluFetih
19.jpg

“Dayan gurbanın olayım ağabey! Anam seni bekler…” #KutluFetih
20.jpg

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
"Allah yardımcımız olsun El Şafi ismi hürmetine ben elimden geleni yapacağım. Lakin, fazla umutlanmayasınız"
11.jpg

"Son Moğol’ u bu topraklardan kovana kadar, mezar taşım gölgem olana kadar, bana durmak haramdır…" #KutluFetih
12.jpg

"Noyan yenildi... Bunu sen de biliyorsun... Çolak bir keçi çobanı onu yendi!" #KutluFetih
13.jpg

"Bundan gayrı Erlik Mağarasında kuracağız karargahımızı… Asıl savaş şimdi başlıyor!" #KutluFetih
14.jpg

“Sana bir söz verdiydim... Oğlunu getiricem demiştim.” #Ertuğrul #KutluFetih
15.jpg

“Ya Rabbi bana bir kez daha evlat acısı yaşatma!!!” #DeliDemir
16.jpg

“Ertuğrul… Kanatları kırık bir kartaldı… Artık birbirinden güçlü iki kanadı olacak, senin üstünde uçacak…
17.jpg

“Gün düşmanın ömrüne çökme günüdür” #Ertuğrul
18.jpg

“Sırlar alemünün kapısı beyimize açılmıştır… O kapıdan sadece beyümüz girecü, istediğinde de çikacaktur"
19.jpg

“Onların hepsinin tek bir isteği vardır Süleyman Şah’ımın bize emanetini isterler!…”
20.jpg

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
44. Bölüm Repliklerimiz

“İyi olacağım Allah’ ın izniyle… Moğol itinin pusatı etimi kesse de, canımı almaya muktedir değil!” #ZaferinŞerefi

1.jpg

“Oğuz Han’ ın mührü, Ögeday’ a gidecek... Ögeday bu mühürle gücüne güç katacak!"
2.jpg

"Zaferin Şerefini tattık daha ne isterseniz he ?" #ZaferinŞerefi
3.jpg

“Ne ekersen onu biçersin Hamza Alp. Ya Rabbim çok kötülük ettim…" #ZaferinŞerefi
4.jpg

“Eğer gidip de dönemezsen, bana Sungur Tekin’in acısını yaşatırsın..." #ZaferinŞerefi
5.jpg

“He valla… Gelişi körük gibi, gidişi kömür gibi yalaza kavurur..” #ZaferinŞerefi
6.jpg

“Dağlar kan denizine dönse de, Noyan yaptıklarının bedelini ödeyecek Artuk Bey!” #ZaferinŞerefi
7.jpg

“Her yeni yol, yeni bir dirilişe gebedir." #ZaferinŞerefi
8.jpg

“Hiç kimse benden beyime ve karısına ihanet etmemi isteyemez!” #ZaferinŞerefi
10.jpg

“Doğan’ın aklı iyüce gidüktür. Banı Çiçek bacumu göremicü ya, depük yemiş aygır gibin feleği şaşmıştur.”
9.jpg

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bu konuyuda baya boşladık :( Dün ki bölümün en güzel repliklerinden;

“Süleymanşah oğlu Ertuğrul Pusatını vermez”IMG_20160505_183318.jpg