Diriliş Ertuğrul - Genel Sohbet Konusu

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Aynen ilk bölümden belli etti kendini. Çok da ağır planlar kurmadı ama yine de dişli olduğunu anladık. O bu bölgenin kaderini değiştirecek dediği adamı da adını unuttum sağlam duruyor. İyi bir savaşçı bence. :A

Simon için ise bence o daha çok zekasıyla iş bitirmeye çalışan bir karakterdi. Yani adam han sahibi bir tüccar sonuçta ondan sezonluk düşman çıkmayacağı belliydi. Savaşçı olmadığı da belliydi. Eline yüzüne bulaştırıp aradan çıktı gitti işte. :A Tek üzüntüm Maria oldu.... :(
Adam daha ne agor plani kuracak Ertugrulu esir almak icin Tekfuru kulllandı ve kızını yaraladı yakında onun yerine geçerse şaşırmam :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adam daha ne agor plani kuracak Ertugrulu esir almak icin Tekfuru kulllandı ve kızını yaraladı yakında onun yerine geçerse şaşırmam :A
Ya benim dediğim zekasıyla ağır işler yapmadı yani basit ve kaba kuvvete dayalı bir giriş oldu. Yoksa plan güzel tabi. :A Bence de yakında oranın kontrolünü eline alacaktır. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Buda yeni Noyan olur kılıcıyla isini halleder :A Simon gibi zekayla değil :A
Ben hem zeki hem kılıcını iyi kullanan bir düşmana daha iyi bakarım. Noyan kılıcıyla iş yapıyordu ama zekasını da kullanıyordu, baya çakallıklar yaptığını hatırlıyorum yani. :A Bu da zekasını kullanacaktır bence sadece kılıçla olmaz bu işler. :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ben hem zeki hem kılıcını iyi kullanan bir düşmana daha iyi bakarım. Noyan kılıcıyla iş yapıyordu ama zekasını da kullanıyordu, baya çakallıklar yaptığını hatırlıyorum yani. :A Bu da zekasını kullanacaktır bence sadece kılıçla olmaz bu işler. :A
Tekfurun kızı net kayılara yardim eder ilerde ilk sezondaki İzadora gibi :A Sonra ölür :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tekfurun kızı net kayılara yardim eder ilerde ilk sezondaki İzadora gibi :A Sonra ölür :A
Aynen Bamsı'nın onu kurtarması boşa gitmez kesin yardım eder. Ama ölür mü erken konuşmak olmasın, bu ara Bamsı'ya çok kadın üzerine hikaye yazdılar. Başını bununla bağlarlarsa şaşırmam. :A :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Aynen Bamsı'nın onu kurtarması boşa gitmez kesin yardım eder. Ama ölür mü erken konuşmak olmasın, bu ara Bamsı'ya çok kadın üzerine hikaye yazdılar. Başını bununla bağlarlarsa şaşırmam. :A :A
2 sezondur Bamsi zaten asik olmamisti simdi aşık yapmaları isabet olmuş :D Helenaya gelince Vasilyus onu kimseye bırakmaz :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
2 sezondur Bamsi zaten asik olmamisti simdi aşık yapmaları isabet olmuş :D Helenaya gelince Vasilyus onu kimseye bırakmaz :A
Bilemiyorum işler karışacak o kesin de ilerisini senaristler bilir. :A Güzel kız yani Bamsı gibi dağların ayısına gitmez belki ama o ayılıktan kibarlığa geçirebilir yani adamımızı. :A :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bilemiyorum işler karışacak o kesin de ilerisini senaristler bilir. :A Güzel kız yani Bamsı gibi dağların ayısına gitmez belki ama o ayılıktan kibarlığa geçirebilir yani adamımızı. :A :A
Kiz zaten Bamsuyu görünce tiksindi :A Anca Bamsu sevdalanır :A Yakında Vasilyusun obayı basmasını bekliyorum :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kurdoğlunu neden etiket yapmadın ayoll bu bölüm bakacakmış nede olsa kurdoğlunda utanma olmaz ayoll :A :A :A @Billy Kane
984023.jpg