Diriliş Ertuğrul Endonezya'da!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Diriliş Ertuğrul Endonezya'da!

11666320_688182264658792_4504183976993441840_n-150x150.jpg

TRT1'in en çok izlenen ve sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yurtdışına satılmaya devam ediyor.Başrollerinde Engin Altan Düzyatan,Hülya Darcan,Kaan Taşaner,Didem Balçın, Burcu Kıratlı, Esra Bilgiç ve Serdar Gökhan’ın yer aldığı yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği dizi Endonezya'da yayınlanacak.

Şu an 5 Türk dizisinin yayınlandığı Endonezya’da yeni bir Türk dizisi daha yayına hazırlanıyor.TRT1'in en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul Trans 7 kanalında yayınlanacak.Trans 7 kanalı aynı zamanda Kiraz Mevsimi dizisini de yayınlıyor.Dizinin çok yakında yayına başlayacağı kanal tarafından açıklandı.

Kaynak:Emrecik
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Ne zaman başlayacakmış yayına. Tahminim ekim kasım gibi. Eylül olsa daha fazla haberi çıkardı. Ohh sadece faceteki Endonezyali arkadaşlarıma bile izletsem dirilişin reytingleri ucar:F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,554
Puanı
1,061
Ne zaman başlayacakmış yayına. Tahminim ekim kasım gibi. Eylül olsa daha fazla haberi çıkardı. Ohh sadece faceteki Endonezyali arkadaşlarıma bile izletsem dirilişin reytingleri ucar:F:F

Söyliyim bu kanal en iyi kanal gibi endonezyanın twitterda 3.69 milyon takipçisi var. :F
kaynak niye yazmıyor konuda :T: bu arada o kanalda yayınlanan kiraz mevsimi son 2 bölüm 77.ve 81.olmuş :A reytingre 6.sırada kanal

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
kaynak niye yazmıyor konuda :T: bu arada o kanalda yayınlanan kiraz mevsimi son 2 bölüm 77.ve 81.olmuş :A reytingre 6.sırada kanal
Senin için yazdım kaynak başarılı olur merak etme Kiraz Mevsimi Endonezyada izlenmez zaten. :A

Senin için yazdım kaynak başarılı olur merak etme Kiraz Mevsimi Endonezyada izlenmez zaten. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,554
Puanı
1,061

kaynak emrecik be :F
kiraz mevsimi tam onlara göre kore dizilerine bayılıyorlar belki orjinalini izlemişlerdir buna rağbet yoktur:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,554
Puanı
1,061
Olsa nolcak sevilmemiş işte. :A
ayol işte diyorum orjinalini sevmişlerdir belki:A bunu ondan izlememişlerdir :D
bu arada dirilişi yayınlayacak kanalın ilk 100 de en iyi derecesi 20.sıra o da eğlence programı :A @harzemliişah

Bende Kore uyarlaması diye biliyorum.çilek kokusuda öyle. Paramparça da öyle.bu yıl koreden geçindik valla:F:F
paramaprça abd den uyarlama switched at birth diye biliyorum orjinalini :X

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
bu arada dirilişi yayınlayacak kanalın ilk 100 de en iyi derecesi 20.sıra o da eğlence programı :A @harzemliişah

paramaprça abd den uyarlama switched at birth diye biliyorum orjinalini :X
Sosyal medyada uçuyor çok beğenisi takipçisi var. :A Sallama. :A

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Niye bu kanal ya:( kiraz mevsimi kaç alıyor acep barı reytinglerimizi onla kiyaslayalim:F elifide gecemezsek yuh diyorum.kanal kötüyse kötü.yinede elifin altında kalmamaliyiz:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,554
Puanı
1,061
Sosyal medyada uçuyor çok beğenisi takipçisi var. :A Sallama. :A
sosyal medyada uçması önemli değil reytingi iyi olsun daha önemli :A bak abd de de @Çiğdem- in cw kanalı sosyal mdyada uçuyor ama reyting fos:F

Niye bu kanal ya:( kiraz mevsimi kaç alıyor acep barı reytinglerimizi onla kiyaslayalim:F elifide gecemezsek yuh diyorum.kanal kötüyse kötü.yinede elifin altında kalmamaliyiz:A
kirazcıkın son iki bölümü 77. ve 81.olmuş dedim ya :X büyük ihtimal distribütörle alakalı durum :) my-binbir gece-paramparça üçünü de global agency pazarlıyor 3ü de antv ye satıldı