Diriliş Ertuğrul Arnavutluk Reytingi

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
@DarkLeqenD ciğim şimdi kaynağı size göstereyim de efe melunu her gün o sitede nöbet tutsun dimi belki diriliş yükselir de konusunu açarım diye :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
Banane yurt dışından önemli olan ülkemiz bence :A
sağol meluncuğum bakalım önemsiz diyip diğer arkadaşlar gibi 10 tane daha mesaj yazıcan mı :A
trt müdürü diriliş türk dizilerinin kötü imajını silecek demişti bu reytinglerle kendi silinecek gibi plan elde patladı :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
biz yalanı engin altan 60 ülkeye satıldık dediğinde ve bu sözler forumda konu haline getirildiğinde gördük çok şükür:)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
biz kaynaarımızı yönetimle paylaşırız sıradan kişiler bizim muhattabımız değildir bu konuda:A

ayrıca kaynağın ne olduğunu öğren önce:A

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
biz ki siz gibi uydurma haberler açmayız, zaten başarısızlığınızı cümle alem biliyor :)))
bize laf etmeye devam ederseniz kpa dan daha kötü @Çiğdem- den daha rezil bir konuma düşürürüz sizi :D @vadikızı @destere @Harunnn60 @Maskeli Fedai @HarzeM

efeceğime özel reyting tablosu saat 20 den sonraki mavi çizgi ertuğrul kendinden önceki yapımın öküz gibi izleyicisini çekememiş :A
Ekli dosyayı görüntüle 48121
canım bu tablodan ben pek bir başarısızlık göremiyorum. birincisi 31 aralık yılbaşı yani arnavutluk insanının yılbaşı akşamı neye yöneleceği biraz meçhul bir durum bunun yanında bidai kadar izlenmiyor olması onu başarısız yapmaz.demek bidai çok fzla seviliyor.yine dirilişin o günkü bölümü nasıldı oda önemli.tek bir günün reytinginden genel sonuç çıkmaz. bunun yanında 20-21 arası en çok izlenen tv klan yani diriliş olmuş.bilmem farkettin mi?:A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
canım bu tablodan ben pek bir başarısızlık göremiyorum. birincisi 31 aralık yılbaşı yani arnavutluk insanının yılbaşı akşamı neye yöneleceği biraz meçhul bir durum bunun yanında bidai kadar izlenmiyor olması onu başarısız yapmaz.demek bidai çok fzla seviliyor.yine dirilişin o günkü bölümü nasıldı oda önemli.tek bir günün reytinginden genel sonuç çıkmaz. bunun yanında 20-21 arası en çok izlenen tv klan yani diriliş olmuş.bilmem farkettin mi?:A
orada bölümlük reyting çok değişmiyor haftada 4-5 gün çıkıyorlar:D
ayrıca kpa-karadayı-uek dan kötü reytingi bu durumda başarısız demek :A

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
orada bölümlük reyting çok değişmiyor haftada 4-5 gün çıkıyorlar:D
ayrıca kpa-karadayı-uek dan kötü reytingi bu durumda başarısız demek :A
kpa da çok seviliyordu orada. neyse şimdilik yayınlandığı saatte kanalını 1.liğe taşıması yeter benim için. ve 2.sezon aynı türkiyedeki gibi oradada patlama yapacak ahanda şuraya yazıyorum:J

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
kpa da çok seviliyordu orada. neyse şimdilik yayınlandığı saatte kanalını 1.liğe taşıması yeter benim için. ve 2.sezon aynı türkiyedeki gibi oradada patlama yapacak ahanda şuraya yazıyorum:J
çok beklersin :A diziler genelde ilk sezon en iyi sonuçları alır:D
ayrıca o akşam 20.05-20.45 arası yayınlanmış pek 1.gibi değil :A

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
çok beklersin :A diziler genelde ilk sezon en iyi sonuçları alır:D
ayrıca o akşam 20.05-20.45 arası yayınlanmış pek 1.gibi değil :A
neyse görürsün.harzem demişti dersin.bu arada tablonun başına dikkat edersen reyting çizgisinin saat yazılarının sonundan başladığını görürsün.kırılma noktalarına dikkat edersen dirilişin ilk 15dkayı rahat önde sonraki 10 dakikayı hemen hemen top channal ile eşit sonra yine 10 dakikayı önde kalan 5-10 dakia bitime doğru geride tamamladığını genel olarakm daha iyi reyting aldığını görürsün cicişim.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,847
Puanı
1,061
neyse görürsün.harzem demişti dersin.bu arada tablonun başına dikkat edersen reyting çizgisinin saat yazılarının sonundan başladığını görürsün.kırılma noktalarına dikkat edersen dirilişin ilk 15dkayı rahat önde sonraki 10 dakikayı hemen hemen top channal ile eşit sonra yine 10 dakikayı önde kalan 5-10 dakia bitime doğru geride tamamladığını genel olarakm daha iyi reyting aldığını görürsün cicişim.
reklama girmiştir öteki program neyse pakistanda başarısız endonezyada başarısız arnavutlukta başarısız afganistanda yayınlanıyor dimi bir de birz da oralara bakayım:A