Diriliş"Ertuğrul"109.Bölüm Yorumları

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060

Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç Töre nin Diriliş "Ertuğrul" Yeni bölümüyle geliyor Ertuğrul un kardeşi.Sungurtekin Ertuğrula yardıma geliyor..
işte özet:
Ertuğrul, Sultan Alaeddin’in emriyle tutuklanarak huzuruna getirilmiş fakat sonra haklı olduğu anlaşılmıştı. Ertuğrul’un sultana Emir Saadeddin’in bütün oyunlarını anlattığı esnada, Saadeddin’in adamı olan çaşnigir tarafından hazırlanan zehirli eti yiyen Sultan Alaeddin zehirlenmişti. Zehirlenme sırasında içeri giren Şehzade Gıyaseddin, şüphelendiği Ertuğrul’u sorgulamak için tutuklanmıştı.
Emir Saadeddin’in tuzağına düşen Ertuğrul ne yapacak? Sultanı öldürmek suçundan aklanabilecek mi? Gıyaseddin, Ertuğrul hakkında ne hüküm verecek?
Emir Saadeddin tarafından Karacahisar Kalesi’ne gönderilen Kaledar Günalp Bey’in kaledeki icraatı ne olacak? Artuk, Turgut ve Bamsı, Kaledar Günalp Bey’e karşı ne yapacak? Ertuğrul’un tutuklanması ve Günalp Bey’in gelişi, Kayıları nasıl etkileyecek?
Ahmet ve Alplar, Ertuğrul’un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası’nda durum ne olacak?
Diriliş"Ertuğrul"Bu akşam TRT 1 de..
Yorumlar buraya​

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Mahperi itiraf etti Gıyaseddine bakalım ne yapacak Gıyaseddin

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Sungur Tekin'in, Kalenin lideriyle görüşmesinden beri izledim. Gerçekten muhteşem olmuş. Diziye yeni bir soluk gelmiş. Kötü karekter sayısı artmış.

Ertuğrul Bey sonunda kurtuldu. Abisini de kurtardığına göre artık dizi burada bitti. Bakalım tanıtım çıkacak mı?

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Sungurtekin gelmesi falan dizideki hareketliliği arttırdı Ertuğrul kurtuldu güzel bir
bölüm izledik valla yeni gelen kötüler iyi oldu bakalım haftaya neler olacak

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Tanıtım kısa olduğu için pek bir şey anlamadım. Anladığım kadarıyla Alaaddin Keykubat, adına bir ferman hazırlanmış ve bunu Ertuğrul'a yutturmaya çalışıyorlar.