'Dikkat Şahan Çıkabilir' Geri Mi Dönüyor?

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

'Dikkat Şahan Çıkabilir' Geri Mi Dönüyor?

sahan-gokbakar-in-en-komik-23-skec-ve-tiplemeleri_780x431.jpg

Gişe rekortmeni başarılı komedyen Şahan Gökbakar'ın tanınmasını sağlayan programı 'Dikkat Şahan Çıkabilir' geri mi dönüyor?

tv8'de yayın hayatına başlayan ve büyük ilgi görüp atv'ye transfer olan skeç programı Recep İvedik karakterinin yer aldığı ilk proje olmuştu.

Şahan Gökbakar geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında programın baş harfleri olan 'D Ş Ç' harflerinin yer aldığı bir fotoğraf paylaştı. Hayranları ise bu fotoğrafı 'Dikkat Şahan Çıkabilir' geri mi dönüyor olarak yorumladı.

Şahan Gökbakar cephesinden yeni haberler bekleniyor..

Orijinal formatta oku

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Aslında farklı karakterlere bürünebilen birisi, komik olabiliyor yani. Olabilir ama tek tük karakterler üzerinden gidecekse Recep İvedik gibi dönmemesi daha iyi. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaa hemen Reep ivedikle kıyaslayıp mıymıylanmişlar:F Recep ivedik DŞÇ'de bu kadar karikatürize değildi. Daha çok güldürüyordu. Gidin izleyin.

Yaa geri dönsün harika olur. 3-4 tane karakter var hepsi ayrı ayrı dizi olmalı:F

Gelin oldugu reality show vardı mesala acayip güzeldi:F Gerilim olumusun neydi adı
Sonra Acun Firda tarzı vardı ki acayip güzel giydiriyordu acuna hatta 2 programda cmts yayınlandiği için acun şahanın tiplemesine ihtar cekmişti öyle haberler vardı:F
Bi de şu 8 yaşındaki karakteri vardı. Milletin suratına tükürüyordu:F

DŞÇ güzeldi yaaa...

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yaa geri dönsün harika olur. 3-4 tane karakter var hepsi ayrı ayrı dizi olmalı:F

Gelin oldugu reality show vardı mesala acayip güzeldi:F Gerilim olumusun neydi adı
Sonra Acun Firda tarzı vardı ki acayip güzel giydiriyordu acuna hatta 2 programda cmts yayınlandiği için acun şahanın tiplemesine ihtar cekmişti öyle haberler vardı:F

DŞÇ güzeldi yaaa...

ABMO - Anne Ben Manyak Oldum Evi :A Banu gelin. :F Reyting için hamile kalıp 1 bölüm sonra doğurmuştu. :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yaa hemen Reep ivedikle kıyaslayıp mıymıylanmişlar:F Recep ivedik DŞÇ'de bu kadar karikatürize değildi. Daha çok güldürüyordu. Gidin izleyin.

DŞÇ güzeldi yaaa...
Güzeldi, bende takip ediyordum ama şimdi reyting kaygısıyla Recep İvedik karakteri üzerinden gidebilir. Artık sıktı o da. :T:

Ben Şahan'ın kadın rollerini daha çok beğeniyordum bu programda. :X Daha çok güldürüyordu, tabi isimlerini hatırlamıyorum baya oldu çünkü ama dönecekse eğer tek tip değil bir çok role bürünerek skeçlerini çekmesi taraftarıyım. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Güzeldi, bende takip ediyordum ama şimdi reyting kaygısıyla Recep İvedik karakteri üzerinden gidebilir. Artık sıktı o da. :T:

Ben Şahan'ın kadın rollerini daha çok beğeniyordum bu programda. :X Daha çok güldürüyordu, tabi isimlerini hatırlamıyorum baya oldu çünkü ama dönecekse eğer tek tip değil bir çok role bürünerek skeçlerini çekmesi taraftarıyım. :X
Ben de kadın tiplemerini beğeniyorum. Umarım yukarda bahsettiğim tiplemeyi yapar:X diyorum ama ceza alır mı acaba? Çünkü böyle tiplemeler çocuckların ve gençleri olumsuz etkileyebilir -der- rtük amca:F (gerçi reklamlarda yapılıyor)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

DŞÇ güzeldi yaaa...
Küçük oskar:D