Dexter Ekibi Bir Araya Geliyor!

yatutarsa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
wizard1.jpg

Dünyaca ünlü dizi Dexter'ın oyuncu kadrosu dizinin bitiminden yıllar sonra ilk defa Wizard World Cleveland & St. Louis'te bir araya geliyor.

Wizard World'e ilk katılımlarında Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), James Remar (Harry Morgan), Jaime Murray (Lila Tournay) ve Christian Camargo (Rudy Cooper) dizinin hayranlarıyla bir araya gelecek, imza verecek ve soruları yanıtlayacak.

Wizard World Comic Con Cleveland, 17-19 Mart'ta ve Wizard World St. Louis 7-9 Nisan'da gerçekleşecek. İki şehirde de Hall ve Carpenter cumartesi ve pazar günleri (18-19 Mart, 8-9 Nisan) ve James Remar cumadan pazara, Murray sadece Cleveland'da cumartesi ve pazar (18-19 Mart) ve Camargo St. Louis'te cumartesi ve pazar (8-9 Nisan) etkinliğe katılacak.

yatutarsa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ama gardaşım Netflix'e üye oldum ve sürekli karşıma "senin için en iyiler" kategorisinde Dexter çıkıyor, yeniden başlamaya niyetlenmiştim....
Başla başla bu küçük bir spoiler ufacık, minicik. Daha neler var dizide. :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Başla başla bu küçük bir spoiler ufacık, minicik. Daha neler var dizide. :bhr:
Şu insanların kanını boşaltıp kesip biçen adam kimdi aslında merak etmiyor değilim, üstünden 2.5 sene de geçse kim olduğunu hala düşünüyorum en son Dexter'ın bacısının sevgilisi çıkmıştı galiba. :A

yatutarsa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Şu insanların kanını boşaltıp kesip biçen adam kimdi aslında merak etmiyor değilim, üstünden 2.5 sene de geçse kim olduğunu hala düşünüyorum en son Dexter'ın bacısının sevgilisi çıkmıştı galiba. :A
İşte böyle gizemler, yıllar geçse bile merak ettirecek olaylarla dolu dizi. :rolleyes: