destere 60.000'ler Kulübünde !

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sen firlatip attin zaten. bitti isimiz
zaten o oglanlari ne yapacam. kelebekin abisi yeter ;)

onun yaşı sana uygun değil bir kere üç beş yıl sonra o bastonla gezer takma diş kullanmaya başlar nefret edersin hayatından önceden önlemini al bence beni seç ben senden sonra yaşlanıcam nasıl olsa :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
onun yaşı sana uygun değil bir kere üç beş yıl sonra o bastonla gezer takma diş kullanmaya başlar nefret edersin hayatından önceden önlemini al bence beni seç ben senden sonra yaşlanıcam nasıl olsa :)
bu simdi övmemi gömmemi anlayamadim :D
Biz köpruleri yiktikya sende git yoluna dedinya
bitti artik
ben 3-5 yil sonrasini ne yapayim. simdiye bakiyorum :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu simdi övmemi gömmemi anlayamadim :D
Biz köpruleri yiktikya sende git yoluna dedinya
bitti artik
ben 3-5 yil sonrasini ne yapayim. simdiye bakiyorum :A

evliliğin amacı uzun süreli birliktelik değilmi o zaman sen evliliğe karşısın o bana daha çok uyar :))
şimdide işe yaramaz faryalı bir kere heyecanını kaybetmiş artık :) öyle odun gibi bişey kalmış onun yerine böyle daha genç dinamik kalbi senin için çarpan karizmatik bişeyler bulsan diyorum ? :) kendimi örnek göstermiyim diyorum ama tüm kapılar bana çıkıyor allah kahretsin mükemmel olmakda rahatsız edici :))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
evliliğin amacı uzun süreli birliktelik değilmi o zaman sen evliliğe karşısın o bana daha çok uyar :))
şimdide işe yaramaz faryalı bir kere heyecanını kaybetmiş artık :) öyle odun gibi bişey kalmış onun yerine böyle daha genç dinamik kalbi senin için çarpan karizmatik bişeyler bulsan diyorum ? :) kendimi örnek göstermiyim diyorum ama tüm kapılar bana çıkıyor allah kahretsin mükemmel olmakda rahatsız edici :))
Kalbi tek benim icin carpan birine benimde kalbim acik olur ;) ama baskasini tarif ettin malesef.
evet bu asamada evlilige karsiyim ama ikili iliskilere aska sevgiliye herseye karsiyim :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ama sen dedin kelebeki sen al diye :D caymak yok sözden
bir anlık gaflete düşmüş olabilirim ama sen her dediğimi dikkate alma boşver kelebeği ondan çok daha kıymetli insanlar var :)

Kalbi tek benim icin carpan birine benimde kalbim acik olur ;) ama baskasini tarif ettin malesef.
evet bu asamada evlilige karsiyim ama ikili iliskilere aska sevgiliye herseye karsiyim :A
buna cevap vermiyim şimdi aramız bozulur kesin :)) şimdi ben yine kumalardan bahsedeceğim sen saçlarını yolmaya başlayacaksın hiç gerek yok :) geleceği öngörmek güzel aslında tehlikeye düşmekten kurtuluyor insan :)

ikinci cümlene yüzde elli katılıyorum:) bende evliliğe karşıyım ama aşka ve sevgiliye herzaman açığım:))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
buna cevap vermiyim şimdi aramız bozulur kesin :)) şimdi ben yine kumalardan bahsedeceğim sen saçlarını yolmaya başlayacaksın hiç gerek yok :) geleceği öngörmek güzel aslında tehlikeye düşmekten kurtuluyor insan :)

ikinci cümlene yüzde elli katılıyorum:) bende evliliğe karşıyım ama aşka ve sevgiliye herzaman açığım:))
bencede, boşu boşuna aramizdaki durgunlaşmıs duyguları kötü yöne dogru çoşturmayalım.
bazen susmak gerekir :A

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
bir anlık gaflete düşmüş olabilirim ama sen her dediğimi dikkate alma boşver kelebeği ondan çok daha kıymetli insanlar var :)

mesela senmi? sen arkadasimin askisin kelebek benim olsun :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bencede, boşu boşuna aramizdaki durgunlaşmıs duyguları kötü yöne dogru çoşturmayalım.
bazen susmak gerekir :A
durgunlaşmış derken yani ilişkinin donmasında bahsetmiyorsun sanırım :) iyiye doğru bir hareket kazanmış ilişkimiz diyelim? durgunlaşma kelime olarak olumsuz bir hava katıyor cümleye :)

bu arada sen itirafı yolladın artık dimi? yani artık özgürce sana istediğim şeyi söyleyebilirim :)

mesela senmi? sen arkadasimin askisin kelebek benim olsun :D

ayy @dosimosi gördünmü? yaderde bana asılıyor :))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
durgunlaşmış derken yani ilişkinin donmasında bahsetmiyorsun sanırım :) iyiye doğru bir hareket kazanmış ilişkimiz diyelim? durgunlaşma kelime olarak olumsuz bir hava katıyor cümleye :)

bu arada sen itirafı yolladın artık dimi? yani artık özgürce sana istediğim şeyi söyleyebilirim :)
yani eski kavgamiz yok, sana karsi sidddetli kötu duygular yok, durgunlasti yani duzeyli sakin duygular.
Ben sana bugun birsuru itiraflar ettim. 1 tane bile kötu söz yok.
bakarsin zaten.
evet yolladim. görelim seni ?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yani eski kavgamiz yok, sana karsi sidddetli kötu duygular yok, durgunlasti yani duzeyli sakin duygular.
Ben sana bugun birsuru itiraflar ettim. 1 tane bile kötu söz yok.
bakarsin zaten.
evet yolladim. görelim seni ?
bakıyorum zaten kötü bişey olsa çoktan bulmuştum :)) genelde iyi olanları yakalamakta zorlanıyorum kötüleri mıknatıs gibi çekiyor bünye :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

onun sözunu ne kaale aliyon, arkadasimin askisin diyede yazmis .
alakasi yok :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
onun sözunu ne kaale aliyon, arkadasimin askisin diyede yazmis .
alakasi yok :A
ben cümlenin içindeki ışığı yakaladım cümlenin bir gerçek anlamı vardır birde çok derinlerde gizli mecazi anlamı vardır onu yakaladım işte hem herkes anlamaz zaten :)

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45

beni karistirma ya inanmiyorum banadami bulasacan !

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
beni karistirma ya inanmiyorum banadami bulasacan !

kesinlikle sen,i rahatsız etmek gibi bir amacım yoktu ama işte laf lafı açıyor bir şekilde konu oraya doğru yönelmiş nedense :) bunlar hep dosinin bizim arkadaşlığımızı çekememesinden kaynaklı ortamı karıştırmak için her şeyi deniyor :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
kesinlikle sen,i rahatsız etmek gibi bir amacım yoktu ama işte laf lafı açıyor bir şekilde konu oraya doğru yönelmiş nedense :) bunlar hep dosinin bizim arkadaşlığımızı çekememesinden kaynaklı ortamı karıştırmak için her şeyi deniyor :)
iste şimdi batırdın :ppp:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
hiç anlamam göndermiş olman lazım :) @mrt-06 e sormuştum çok güzel itiraflar yolladı bana demişti ? itirafların şekli değişirse değiştirdiğini düşüneceğim ve tüm hıncımı pis codminden çıkaracağım :)
iyice arastir kendisine haftaya pazar günü yollayacağımi birkackez beyan etmiştim