Derya Uluğ'dan Yeni Single 'Nabız 180'

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Türk pop müziğin son dönemin sevilen isimlerinden biri olmayı başaran Derya Uluğ'dan yepyeni single çalışması geliyor.

Okyanus, Canavar ve son olarak Güven Yüreyi ile yaptığı Sen Maşallah düetleriyle büyük ilgi çeken Uluğ, söz ve müziği Asil Gök ve Derya Uluğ imzalı ve Ozan Çolakoğlu aranjeli yeni şarkısı Nabız 180 için kamera karşısına geçti.

Klip yönetmenliğini Murat Joker üstlenirken yeni klip çok yakında.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Merakla bekliyorum çok seviyorum kendisini ve şarkılarını :D Bakalım farklı bir iş çıkacak mı ortaya bu kez :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
okyanus ile sevmiştim adam akıllı bir kadın şarkıcı çıktı demiştim ama canavar ve sen maşllah gibi iki tane daha okyanus benzeri şarkı çıkarınca gözümden düştü :F @Harunnn60

kadın kendi içinde çoğalıyor şu afişte bile yine bir okyanus havası var 4.okyanusumuz şimdiden hayırlı olsun ve biri şu kadını durdursun :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
okyanus ile sevmiştim adam akıllı bir kadın şarkıcı çıktı demiştim ama canavar ve sen maşllah gibi iki tane daha okyanus benzeri şarkı çıkarınca gözümden düştü :F @Harunnn60

kadın kendi içinde çoğalıyor şu afişte bile yine bir okyanus havası var 4.okyanusumuz şimdiden hayırlı olsun ve biri şu kadını durdursun :A :A :A
Dinleyemedim okyanus ve canavar biribirin aynısı yani taklitçilik yapan bir şarkıcı benim için şarkıcı olamaz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dinleyemedim okyanus ve canavar biribirin aynısı yani taklitçilik yapan bir şarkıcı benim için şarkıcı olamaz :A
Sen maşşllahta aynısı ve şu afiş yine bir okyanus geliyor diye bağırıyor :F

müzik piyasasıdnan acilen silinmesi lazım bu kadının :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060

:F:FAllah seni ne yapmasın kkız o şarkıları nasıl birbirine benzettin bence hiç benzemiyor ya

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Simge şu sıralar iyi inş sapıtmaz :A Böyle slow şarkıları iyi
Simgeye miş miş ten dolayı dünya kadar beddua ettim .F arılar vızır vızır kamera rezaletine girmiyorum bile :F

ama yankı prens prensen slowları iyi ama hareketli söylemesin rezalet işler çıkartıyor :A