denizz19 Twitterde 100 Bin Takipçiye Ulaştı

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Tebrikler @denizz19 . Emek veriyorsun ve karşılığını almak güzel. Daha büyük başarılar dilerim.

• Harika
Reactions: denizz19

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,775
Puanı
560
@Angelica

Cats Reaction GIF

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,128
Puanı
610
Tebrikler @denizz19 😊

Hak ettiğin bir başarıydı. Sanırım seni 14 bin takipçi olduğundan takip ediyorum baya iyi gelişme. Yaklaşık 7 yıldır Forumdan tanıdığım birinin iyi yere gelmesine çok sevindim.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410

Sahanda Yumurta Tarifi'nin Malzemeleri​

• 2 adet yumurta
  • Yarım yemek kaşığı tereyağı
  • 1 çay kaşığı tuz
  • 1 çay kaşığı pul biber

Sahanda Yumurta Tarifi'nin Yapılışı​

1. Yapışmaz bir tavada tereyağını eritin.
  2. Eriyen yağa yumurtaları kırın. Kişi sayısına göre yumurta miktarını da arttırabilirsiniz.
  3. Yumurtaların daha toplu olması için kırdıktan sonra bir kaşık ya da spatula yardımıyla yumurtaların beyazlarını biraz toparlamakta fayda var.
  4. Üzerine tuzunu serpin.
  5. Kısık ateşte pişmeye bırakın.
  6. Eğer yumurtayı çok pişmiş seviyorsanız bu aşamada tavanın kapağını kapatın. Ben yumurtanın beyazı tamamen piştiğinde, sadece birkaç dakika tavanın kapağını kapatarak pişiriyorum.
  7. Yumurta istediğiniz kıvama gelince ocaktan alın. İsterseniz kenarları iyice kızarıp rengi değişene kadar bekletebilirsiniz, o şekilde de çok güzel oluyor.
  8. Üzerine pul biber serpin. Dilerseniz karabiber veya sevdiğiniz başka baharatları serpebilirsiniz. Ayrıca dereotu, frenk soğanı gibi yeşilliklerle de süsleyebilirsiniz.
  9. İşte mis gibi ”sunny side up” ınız hazır :) Kızarmış bir ekmek diliminin üzerinde veya yanında servis edebilirsiniz. Afiyet olsun.

kaynak: nefisyemektarifleri.com
Güzel hediye olmuş;)

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD