denizz19 105.000'ler Kulübünde!

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sıla kesinlikle o olgunun has parçalarından. Doğru yoldan dönmemek gerek. :A En azından müzikte az buçuk gerçek sanata değer veriyorsun, bu biraz umut verici. :A Ama gerisi...
Müzik sanatın ta kendisidir zaten aşkta öyle değil midir zaten. Okunan her bir mısra aşkın ruhuna el Fatiha değil midir :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ula felsefeye girme bari o topa girmek senin işin mi. :A Cümle zaten devrik devrik karman çorman. :F
Ben şiir sokakta kültürcüsüyüm yüklem illa Ki sonda olacak diye bir kaide yoktur bazen devrik cümleler de derdini fazlasıyla empoze eder karşıya ama sen bunu henüz anlayabilecek olgunlukta değilsin :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben şiir sokakta kültürcüsüyüm yüklem illa Ki sonda olacak diye bir kaide yoktur bazen devrik cümleler de derdini fazlasıyla empoze eder karşıya ama sen bunu henüz anlayabilecek olgunlukta değilsin :A
Hayır anlatmak istediğin durumu anladım zaten. Devrik diye demedim onu, devrik olup derdini anlatabilirsin elbette ama burda ortada şiirsellik adına hiç bir şey yok. :A Ve niyeyse senin nickinin altında da hiç güzel durmadı. :A O cümlenin olduğuna ikna oldun mu cidden yaa. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hayır anlatmak istediğin durumu anladım zaten. Devrik diye demedim onu, devrik olup derdini anlatabilirsin elbette ama burda ortada şiirsellik adına hiç bir şey yok. :A Ve niyeyse senin nickinin altında da hiç güzel durmadı. :A O cümlenin olduğuna ikna oldun mu cidden yaa. :A
Dini açıdan hayır ama işlevsel olarak evet :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bence işlevsel olarak da olmadı. :A İlk cümlende 2 tane zaten yazmışsın. İkincide ise müziğin her bir mısrasının aşkı öldürdüğünü söylemişsin. :A Bunu kanıtlaman ve insanları ikna etmen imkansız. :A
Aşkı yaralayıcı cümleler kurdum ve ağır kan kaybından öldü başımız sağ olsun :A