denizz19 100.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Forumumuzun en sevilen, en eğlenceli, en popüler ve en karizmatik üyelerinden biri olan @denizz19 nihayet 100.000’ler kulübüne girmiştir. Nice nice eğlenceli ve kaliteli mesajlarının devamını dileriz.

Bu forumda hem çok muhabbet edip hemde bir kere bile hayal kırıklığı, kırgınlık ve tartışma yaşamadığım nadir arkadaşlarımdan birisin. Bunu başardığın için de çok teşkkürler Denizciğim!

Dışardan bir göz olarak Deniz ile daha samimiyetimiz henüz yokken kendisinin enerjik ve eğlenleci halleri dikkatimi çekmisti ve bu yüzden yıllık olan enler listesinde reelde görüşmeyi istediğim kişiler listesine onu da eklemiştim.
Bir kutlama konusunda hediye ayarlamak için Deniz'in face adresinden fotoğraf ayarlarken aşağıda yazdığım izlenimi vermişti bana, henüz çok tanımama ma rağmen:
Ocak 2016 da ayarlamıştım :D
received_819722344864134.jpeg

Yarışmasına yarışmacı olmamla birlikte samimiyetimiz ilerledi ve o fotoğraflarda edindiğim izlenimlerin nekadar doğru olduğunu zamanla defalarca kanıtladı bana. Şimdide ekleyeceğim diğer tabirler: Güvenilir, cesur, dobra…
Kısacası çok doğal, eğlenceli ve harika bir akadaş.

Deniz biraz hafif egolu ve herzaman övgüye aç biri olduğu için şu hediyeyide verelim bari :A :
received_1494558143954341.jpeg

İyiki varsın canım arkadaşım ve zamanında yapmış olduğum bir seçimimin nekadar doğru olduğunu defalarca hissettirdin bana :D
Hep beraber nice nice mesajlara

Dip not: Bu konuyu hazırlarken türlü maceralar atlattım ama Deniz beye değer :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
Şarjın da azalmış :F

Birkaç yazım hatası var ama olsun :A
hahahha tüm gün 5%sarjla gezdim senin konu için uğraşacam diye :A
Neyse operasyon başarıyla tamam ben yemek yiyecem. 1 saat sonra damlarım foruma.
yazım hatası olsun okadar. Türkiye mektepinde okumadık :A bunada şükür :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
hahahha tüm gün 5%sarjla gezdim senin konu için uğraşacam diye :A
Neyse operasyon başarıyla tamam ben yemek yiyecem. 1 saat sonra damlarım foruma.
yazım hatası olsun okadar. Türkiye mektepinde okumadık :A bunada şükür :A
Herkese teşekkür yazısı yazabilirim ama en son sana yazacağım sonra deme ne kadar densiz :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Biraz duygularını alalım 100 bin mesaj yazmak nasıl bir his üzücü yanı var mı? :A
Yoo neden üzücü yanı olsun belki de bu kulübe girebilmeyi başaracak son birkaç kişiden biri olacağım :A Gayet eğlenceli zaten askere gidene kadar olmayı planlıyordum hatta gitseydim yetişmeyecekti ama Allah'ın sevgili kuluymuşum ki Aralığa ertelendi. Mesela Kırgın Çiçekler 100.bölüm konusunu da çok açmak istiyordum askerliğin ertelenmesi buna da ön ayak oldu :F Yani mutluyum böylesine bir forumda neredeyse 6.yılıma girerken 100 bin mesajı geçmek ve bunu başarırken popülerliğinden zerre kaybetmeyen biri olmayı başarmak forumdan açıdan önemli tabi kendi açımdan. :D Çok insan tanıdım çok çeşitli yüzler gördüm ama benim antilerime inat paşalar gibi bu günlere yükseldim. Yoğun bir sevgi gücü yok belki arkamda ama tek bir kişi bile olsa onun sevgisiyle milyonlara bedel bir karaktere dönebilirim. O yüzden kendimi bu doğrultuda şanslı bahşediyorum. Sevgiler. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yoo neden üzücü yanı olsun belki de bu kulübe girebilmeyi başaracak son birkaç kişiden biri olacağım :A Gayet eğlenceli zaten askere gidene kadar olmayı planlıyordum hatta gitseydim yetişmeyecekti ama Allah'ın sevgili kuluymuşum ki Aralığa ertelendi. Mesela Kırgın Çiçekler 100.bölüm konusunu da çok açmak istiyordum askerliğin ertelenmesi buna da ön ayak oldu :F Yani mutluyum böylesine bir forumda neredeyse 6.yılıma girerken 100 bin mesajı geçmek ve bunu başarırken popülerliğinden zerre kaybetmeyen biri olmayı başarmak forumdan açıdan önemli tabi kendi açımdan. :D Çok insan tanıdım çok çeşitli yüzler gördüm ama benim antilerime inat paşalar gibi bu günlere yükseldim. Yoğun bir sevgi gücü yok belki arkamda ama tek bir kişi bile olsa onun sevgisiyle milyonlara bedel bir karaktere dönebilirim. O yüzden kendimi bu doğrultuda şanslı bahşediyorum. Sevgiler. :A
Açıklamaların için teşekkür ediyoruz. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
şuan 100.000 rakamına kıyamıyor. 1 saattir diğer konularda mesaj yazmamış :A

haha ozaman yarını bekleriz. bu saatte pek kimse yok.
@MEnes gelip etsin bari :A
Anime izliyordum yeni bölüme başlamadan geldim. Konuyu görmüştüm ama bölmek istemedim bölümü. :A @denizz19 cim seni tebrik ediyor ve nice mesajlar diliyorum. 100 bin mesaj az buz değil dile kolay. :D

Buyur bu da hediyen o diziden hoşuma giden tek şey sanırım. :A Mavi gözlülere karşı karşı konulamaz bir ilgim oluyor elimde değil. :D

hazar-motan-canlandirsa-harika-olur-dedigimiz-5-karakter_131309417627083145.JPG