Denizli, İlk Maçında Gülemedi: 2-2

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Denizli, İlk Maçında Gülemedi: 2-2

kasımpaşa-150x150.jpg

Süper Toto Süper Lig'in 13.haftasında Galatasaray, Kasımpaşa'ya konuk oldu. Sarı kırmızılı ekip, yeni teknik direktörü Mustafa Denizli ile çıktığı ilk maçta Kasımpaşa ile 2-2 berabere kalarak son haftalardaki kötü gidişatına dur diyemedi.

Karşılıklı ataklarla geçen tempolu maçta Galatasaray'ın golleri 13.dakikada Burak ve 51.dakikada Hakan Balta'dan gelirken, Kasımpaşa'nın golleri 32.dakikada Hakan Arslan ve 76.dakikada Cristian Titi'den geldi.

Bu sonuçla, Galatasaray 23, Kasımpaşa 20 puana yükseldi.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beşiktaş'ın puan alamadığı haftayı muhakkak galibiyetle kapatmamız lazım. Hadi bakalım Denizli ilk maçını alır inşallah.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Sabri, Allah bin belanı versin sen nasıl bir adamsın ya yeter yeter yeter...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İlk yarı sonucu: 1-1

Kasımpaşa'nın golünü vermediler, top çizgiyi rahat geçmişti..

Ortada bir maç inşallah kazanırız.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Helal sana Hakan Balta. Asisti de Chedjou yaptı bu da ilginç bir detay. :D Yalnız golden önce ne bombaladık ya bu atak golle sonuçlanmasa üzülürdüm. :D

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Maçı izlemiyorum ama resimde gol çok net gözüküyor. Yazık valla. .

Oğlum bu ne lan şaka maka :D

CVACf47VAAEIVsR.jpg:large

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Çizgiye niye bu kadar taktınız anlamadım. Tamam top çizgiyi geçti de sonra Kasımpaşa 5 dakika sonra yeniden attı. Maç 1-1 durumdayken verilmese anlayacağım da sonra Kasımpaşa zaten attı. Bunu verseydi de öbürünü atamayacaklardı.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Sabri ve Semih'e edecek küfür bulamıyorum. Yazıklar olsun. 3 maçtır kazanamıyoruz. Rezillik resmen.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Gs hakeme dua etsin 1 puan bu oyun icin iyidir denizli uoe beraber sampiyonlugu sonuna kadar kovalayacaktir

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Allah belanızı versin ulan hepinizin rezil herifler benim gibi galatasarayı canından çok seven bi adamı futboldan soğuttunuz yazıklar olsun hepinize başka da bişey demiyorum
biz iyi gün taraftarı değiliz biz ölümünü galatasaraylıyız ama ben ufaklıktan beri futbolu takip ediyorum bu kadar rezil bi kadro görmemiştim sen 3 kupayıda al diğer seneye bu kadroyla çık sizi Allah a havale ediyorum başka da bişey demiyorum
çarşamba günkü atletico maçının özetini bile izlemedim bundan sonra da hiçbir gs maçını izlemeyecem
adam gibi ruhunuzla oynayın amenna sağlam transfer yapın tutmasın amenna ama bu nedir ya burakla umut selçuk gibi adamlara muhtaç olduk ben bu adamlardan bıktım usandım artık bıktım bunlar yüzünden maç izlemek istemiyorum
şu takımı baştan aşağı değiştirmedikçe de bi daha gs maçlarını izlemeyeceğim özetini bile
yeter artık 8.olduğumuz zaman bile böyle bişey görmemiştim yazık günah ya
galatasarayı seven hizmet eden kim varsa kovuyolar nerde çapsız var o geliyor başkan oluyor abdürrahim albayrak gibi adamları kovuyolar yediremiyorum artık bu adaletsizlikleri

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Defans hattına bakıyorum Hakan tamam iyi stoper ama sol bek olmuyor sağ beke girmiyorum bile .Orta saha desen Selçuk topu alıp ne adam geçme var ne uzun pas var ne rakipi oyundan düşürme var hiçbir şey yok.Burak desen topu alıp süremiyor .Kadro her ne kadar şu an kötüde gözükse Ocak ayında takviye olursa bu senede şampiyon olur olamazsakta Uefada en azından yarı finale gideriz.