Deniz Baysal Kimdir? - Biyografi

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
thumbnail_1405860749.jpg

Deniz Baysal kimdir ve kaç yaşındadır?

Deniz Baysal 5 Nisan 1991 yılında İzmir'de dünyaya geldi. (23 yaşında)

Genç , güzel ve bir o kadarda başarılı olan genç oyuncu son zamnlarda dikkatleri epey üzerine çekmeyi başardı.

Başarılı oyuncunun ilk dizi projesi Fox TV ekranlarında yayınlanan Derin Sular olmuştur. Düş GezginlerinFilm Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği dizi istenlen reytinglere ulaşamayınca final yapmıştı. Ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Şehir isimli dizide yer almıştır. Kayıp Şehir dizisi yayınlandığı zamandaki dizilere göre iyi reytingler alsa da ilk sezonunda yayın hayatına son verilmiştir. Kayıp Şehir dizisinde dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu dizi bittikten sonra Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Ekmek ve Hayaller dizisi ile izleyicinin karşısına çıkmıştır. Aşk Ekmek ve Hayaller dizisinin yayın hayatı uzun sürmemiştir.

Kariyerinin en büyük çıkışını 2014 yazının başlarında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Kainat karakteri ile yapmıştır. Dizi halen yayın hayatına devam etmektedir. Kaçak Gelinler dizisinde Deniz Baysal'a Selin Şekerci ,Açelya Topaloğlu , Furkan Andıç , Fırat Albayram ve Şenay Gürler gibi başarılı isimler yer alıyor.

Başarılı oyuncunun dizide canlandırdığı karakter ; sevdiği adam uğruna nikahından kaçan ve İzmir'den İstanbul'a giden Kainat'dır. Kainat aynı zamanda ekibin en aklı başında kızıdır.

İşte Deniz Baysal'ın farklı objektiflerden resimleri ;

deniz-baysal-sevgilisi-ad%C4%B1.jpg

images

deniz-baysal-157423.jpg

100720141709490453423_2.jpg

kacak-gelinler-deniz-baysal-kimdir-3.jpg

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Derin Sular ve Kayıp Şehir'de izledim. Kayıp Şehir'de biteceğe yakın geldi ve gereksiz bir karakterdi. Yeni projesi iyi oldu kendisi için ben pek beğenmiyorum..