Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Deniz Çakır Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

Bu konu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Yiğitt tarafından 5 Ocak 2019 başlatılmıştır.

1. Yiğitt

Yiğitt Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Başarılı oyuncu Deniz Çakır hakkında soruşturma başlatıldı!

Başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen Deniz Çakır hakkında soruşturma başlatıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, başörtülü kadınlara hakaret ettiği öne sürülen oyuncu Deniz Çakır hakkında, "Hakaret" suçundan soruşturma başlattı. Soruşturmanın,  Deniz Çakır'ın hakaret ettiği öne sürülen kadınların şikayeti üzerine başlatıldığı öğrenildi. Soruşturma kapsamında kafenin görüntülerinin incelendiği öğrenildi. (Hürriyet)​

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Olmamış Olmamış x 2
    • Okudum Okudum x 1
  2. haluk792

haluk792 Favori Üye
    Favori Üye

Bir şey olmaz ona.. :bhr: iftira işte FOX'uma geldi diye. :J

#2 haluk792, 5 Ocak 2019
    Last edited: 5 Ocak 2019
  3. serhatt

serhatt Favori Üye
    Favori Üye

Böyle bişey yapacağını hiç sanmıyorum, üstüne oynanıyor diye düşünüyorum.

• Harika Harika x 1
  4. xBUGRAx

xBUGRAx Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Allah'ım bitmiyor bacılarımızın çektiği çileler her gün mağdurlar... )::

İnşallah AKP yerel seçimde tüm belediyeleri alacak ve bitecek çileleri. :praying:

• Harika Harika x 1
  5. papuleoo

papuleoo Well-Known Member

Sebep ne olursa olsun insanların dış görünüşüne, giyimine hakaret etmek en büyük insanlık suçudur benim gözümde. Sen kim oluyorsun da insanların giyimine karışıyorsun? Sözde sanatçıyım diyenlerin çoğunun halktan uzak yaşaması, halkı küçük görmesi günden güne çoğalıyor.

Eğer doğruysa (ki doğru) en ağır şekilde ceza vermeleri lazım. Bu diğerlerine de örnek teşkil etmeli.

6. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

O kadınlarla ropörtaj yapmışlar alkollüydü falan dediler bana yapmaz gibi geliyordu ama öldürülen Ceren hoca için hikayesinde paylaşımı beni çok şaşırttı Edhoda rol aldığını unutmuş gibiydi açıkcası kafamı karıştırdı Deniz Çakır

7. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

• Harika Harika x 1
  8. sokak sanati

sokak sanati Emekli
    Emekli

Fikir özgürlüğü. Diyelim ki dedi o lafı. Tehdit yok bi şey yok. Arap kültürü ile bağdaşan bir şeyi sormuş Deniz Çakır hür iradesiyle. Bunun ne tür bir yaptırımı olabilir ki? Bu olaydan hiç bir şey çıkmaz seçim öncesi benim baş örtülü bacıma hakaret ettiler polemiğinden başka bir şey değil. Artık yemeyin bu numaraları.:)

• Harika Harika x 2
    • Aynen Aynen x 1
  9. Harunnn60

Harunnn60 Süper Moderatör
    Süper Mod.

Alkolüyken yapabilir bence bu kadın. Daha önce de sarhoş hallerini gördük.

Yalnız kadınların başörtülü olmaları ısrarlar vurgulanıyor. Sanki üst düzey insanlar gibi. Keşke diğer şiddet mağduru tüm kadınlara bu kadar sahip çıksanız.

• Harika Harika x 2
  10. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Aaa yalanlamışlar bunu ayoll :A :A :A @Yiğitt @Forumdash

Deniz Çakır bir AVM'de başörtülü kadınlara, 'Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada' dediği iddia edildi. Deniz Çakır’ın menajerinden bu iddiayla ilgili açıklama geldi. Deniz Çakır, sessizliğini bozdu. Ünlü oyuncunun hakkında çıkan iddialara menajeri cevap verdi. Konuyla ilgili olarak Gazete Duvar’a konuşan Çakır’ın menajeri Seda Sertbaş, haberin gerçek olmadığını ve bu durumu Sabah gazetesi yönetimine de ilettiklerini belirtti. Sertbaş, “Deniz Hanım şu an kızıl ve kısa saçlı. Peruk takıp olay çıkaracak bir sanatçı da değil. Kendisi şu anda sette” dedi.

• Harika Harika x 3
    • Güldürdün Güldürdün x 1
  11. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

12. sokak sanati

sokak sanati Emekli
    Emekli

• Harika Harika x 1
  13. papuleoo

Neresi fikir özgürlüğüymüş? Yerim böyle fikir özgürlüğünü. Daha dün mini etekli diye kızlara saldıran şerefsiz neyse Deniz Çakır'ın hareketi de odur. İnsanları mini eteklilere karşı nasıl dolduruşa getirdilerse şimdi ve daha önce olduğu gibi yine kapalı kadınlara, kızlara saldırtmaya çalışıyorlar.

Üstüne birde Arap Kültürüymüş sayın seyirciler geç kardeş bu işleri. İslam'ı hükmü olduğu için tepki veremiyorsunuz. Ayrıca Kurtuluş Savaşında savaşların hangisi çarşaflı, kapalı değildi. Bizim atalarımız şimdiki gibi giyinmezdi.

Senin dediğine göre bunu hazırlayanlar Deniz Çakır'ın kendini tongaya düşürecek kadar saf olduğunu düşünüyorlar demek oluyor. Bir kadın kendi kendine bunu yapabilir mi? Geçin bu işleri! Artık nasıl savunacağını bilemez oldun.

Deniz Çakır kadınlara değil başörtüsüne saldırdığı için tabiki başörtüsü vurgulanacak. Başka ne vurgulanacak?

Artık insan seçer oldun öyle mi? Bu kadınlar önemsiz başka kadınlar olsa önemli öyle mi? Gerçekten anlamıyorum bazen sizin savunduğunuz görüşleri. Ya insan insan olması yetmiyor mu? İllaki bir makam mevki sahibi olması mı lazım?

14. papuleoo

Şunlara baksana @sokak sanati hangisi şuanki giyimimize benziyor? [​IMG][​IMG][​IMG]

15. serhatt

serhatt Favori Üye
    Favori Üye

en büyük ispatı kadının şuan kızıl saçlı oluşu :A

16. haluk792

haluk792 Favori Üye
    Favori Üye

FOX'a direkt oynuyorlar.. dizi tutmasın diye.. :D ama yemez halk bunu :D buna inat 6 reytingle başlıcaz inş. :D ALLAH büyük :bhr:

17. xBUGRAx

xBUGRAx Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

• Beğendim Beğendim x 1
  18. xBUGRAx

xBUGRAx Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

İlk olarak sadece o paçavra medyanın haber yaptığını gördüğünde anladım zaten. :A

19. Felon

Felon Favori Üye
    Favori Üye

Ya alkolünü evinde alacaksın yada alkol aldığını kimse görmeyecek şişede durduğu gibi durmuyor..

• Beğendim Beğendim x 1
  20. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Şuan kendisine benzemiyormuş :A :A :A

Ben ihtimal vermedim zaten benim ecünnü listemde olmayanlar yanlış yapmaz :A :A :A @xemrexxx @Harunnn60

• Güldürdün Güldürdün x 3

Sayfayı Paylaş