Demet Akbağ ile Çok Aramızda - Tanıtım Fragmanı | Show Tv

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Demet Akbağ ile Çok Aramızda - Tanıtım Fragmanı | Show Tv

maxresdefault-4-1024x576.jpg

Show Tv'nin yeni ve iddialı programı ''Demet Akbağ ile Çok Aramızda''nın fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Bloom Medya'nın üstlendiği programın sunuculuğunu ünlü oyuncu Demet Akbağ üstleniyor. Demet Akbağ'ın ''şaka çetesi'' Türkiye’nin bir çok ünlü ismine akla hayale gelmeyecek şakalar yaparak izleyiciye keyifli anlar yaşatacak.

''Demet Akbağ ile Çok Aramızda'' ilk bölümüyle cumartesi 20.00'da Show Tv'de! İşte fragman:

Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Keşke başka bir günde yayınlansaydı, ama tekrarları olursa bakarım. :X

Bu arada senden sonra açtığım konu ve resimle bunu birleştirelim bence, çünkü orada programın detayları da yer alıyor. :) @Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke başka bir günde yayınlansaydı, ama tekrarları olursa bakarım. :X

Bu arada senden sonra açtığım konu ve resimle bunu birleştirelim bence, çünkü orada programın detayları da yer alıyor. :) @Yiğitt
Konuyu sildim bile. :) Zaten kimsenin o kadar şeyi okuyacağını düşünmüyorum, işin özünü belirtmek daha iyi. :X Kısaca oradaki olay tek cümleyle özetlenmiş zaten: Demet Akbağ'ın ''şaka çetesi'' Türkiye’nin bir çok ünlü ismine akla hayale gelmeyecek şakalar yaparak izleyiciye keyifli anlar yaşatacak.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Program güzel ve ilgi çekici duruyor fakat PT'de ilgi görmesi çok zor. Keşke haber öncesi 16.30 felan olsaydı...

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Türklerin her zaman ki yaptığı ucuz şaka programlarının aksine baya kaliteli durmuyor mu? Adı biraz garip sadece ama takip edeceğim kesinlikle

Bir program daha vardı Show baktı dizi olmuyor milletle dalga geçelim dedi herhalde

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Türklerin her zaman ki yaptığı ucuz şaka programlarının aksine baya kaliteli durmuyor mu? Adı biraz garip sadece ama takip edeceğim kesinlikle

Bir program daha vardı Show baktı dizi olmuyor milletle dalga geçelim dedi herhalde
Diğer program ve bu program aynı değil ama formatları çok benziyor. Programın adı O Bana Çok Benzer. Onun formatı ise ünlülerin halktan insanların yanına giderek şakalar yapması üzerine kurulu. :)

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Diğer program ve bu program aynı değil ama formatları çok benziyor. Programın adı O Bana Çok Benzer. Onun formatı ise ünlülerin halktan insanların yanına giderek şakalar yapması üzerine kurulu. :)
Şey demeye çalışmıştım. Hiç böyle programlar yokken show bir anda 2 tane birden başlatıyor. Biri tutup başlatsa okey ama çok garip. Olsun ikisini de izleyeceğini dusunuyorum yaz geceleri :A:X

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Şey demeye çalışmıştım. Hiç böyle programlar yokken show bir anda 2 tane birden başlatıyor. Biri tutup başlatsa okey ama çok garip. Olsun ikisini de izleyeceğini dusunuyorum yaz geceleri :A:X
Yok ben televizyon izlemiyorum bayadır. Bunları da izlemem. Ama bu tarz programlar genelde haber öncesi veya PT2'de daha iyi oranlar alıyor. PT'de olması baya şaşırttı beni. :X