Show Demet Akbağ ile Çok Aramızda - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
a36a3eaf-77a0-4dc4-beb1-feec1e925b11.jpg

Show TV'nin şaka programı Demet Akbağ ile Çok Aramızda 2. sezonuyla ekrana geliyor!

Demet Akbağ'ın sunduğu her hafta ünlüleri şakalayan program hakkında yorum ve sohbetlerinizi bu konuda yapabilirsiniz.

Demet Akbağ ile Çok Aramızda her Cuma 20.45'de Show TV'de!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
İzliyorum sevdiğim en komik programdır. Çok komik başladı yine

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Emre Kınay'a şaka yaparken Evrim Alasya'yı kenar süsü gibi konuşturmadan beklettiler ya pes. :(

Şu an arkada açık ama pek ilgilenmiyorum. Bunun yerine Dünya Güzellerim bir şekilde tekrar başlamalıydı. Gerçi kavga kıyamet anca çekebilmişlerdi ama daha eğlenceliydi.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Emre Kınay'a şaka yaparken Evrim Alasya'yı kenar süsü gibi konuşturmadan beklettiler ya pes. :(

Şu an arkada açık ama pek ilgilenmiyorum. Bunun yerine Dünya Güzellerim bir şekilde tekrar başlamalıydı. Gerçi kavga kıyamet anca çekebilmişlerdi ama daha eğlenceliydi.
Çok aramızda kesinlikle çok daha iyi çünkü dünya güzellerimde güya kül gelecek yüzlerine rüzgardan diyorlar ama atan adamın eli filan gözüküyor resmen seyirciyi salak yerine koyuyorlardı. Enazından çok aramızda kurgu değil. Aldığım bilgiye göre. Dünya güzellerim bunun kadar olmasa da güzeldi ama vietnamda çekiyoruz deyip türkiyede ki bir otel odasında çekmeleri tüm büyüyü bozuyor

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Çok aramızda kesinlikle çok daha iyi çünkü dünya güzellerimde güya kül gelecek yüzlerine rüzgardan diyorlar ama atan adamın eli filan gözüküyor resmen seyirciyi salak yerine koyuyorlardı. Enazından çok aramızda kurgu değil. Aldığım bilgiye göre. Dünya güzellerim bunun kadar olmasa da güzeldi ama vietnamda çekiyoruz deyip türkiyede ki bir otel odasında çekmeleri tüm büyüyü bozuyor
Olsun yaz aylarında ciddiye almadan kafayı boşaltarak izlemek iyi oluyordu. Vasat üstü ama eğlenceli bir programdı. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Olsun yaz aylarında ciddiye almadan kafayı boşaltarak izlemek iyi oluyordu. Vasat üstü ama eğlenceli bir programdı. :D
Ben kafam boş izlemeye başlıyordum sinir hastası olarak günü kapatıyordum :D ve her bölümünü de izleyip ne izledim şimdi ben sorusunu kendime sormama sebep olmuş bir programdır kendileri :D :D :D