Demet Akalın ve Aleyna Tilki Cephesinde Neler Oluyor?

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
1752722_0_1486537425pjqGy.jpg

Demet Akalın ve Aleyna Tilki arasında polemik tam gaz devam ediyor. 16 yaşındaki Aleyna Tilki ve Demet Akalın arasında işler kızışıyor. İkilinin sosyal medya üzerinden atışmaları Demet Akalın'ın “Bu kızın sesine dayanamıyorum” demesiyle başlamıştı. Aleyna Tilki lafın altında kalmayıp yanıt verince karşılıklı atışma başlamış oldu.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, Akalın’ın sözleri üzerine sosyal medyada, “Basit insanların çok fanı olur” yorumu yapmış, cevap vermesi bile beklenmezken yaptığı bu yorum herkesi çok şaşırtmıştı.

Ünlü popçu, “16 yaşında bir kız nasıl laf söyler. Artık onu dinlemiyorum” derken Tilki, “Kendi ışığına güvenen başkasının parlamasından rahatsız olmaz” paylaşımıyla polemiği devam ettirmişti.
1752722_2_1486537425j3tpf.jpg

Demet Akalın önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden ünlü popçuya, Aleyna Tilki ile yaşadığı polemik hatırlatıldı. Akalın polemiği sürdürmeyi tercih etti ve bu yorumunda altında kalmayarak, Aleyna Tilki'ye Akalın, kendisini kıskandığını ima eden genç popçuya ‘ders’ verdi.
Demet Akalın: “O derslerine çalışsın bence. Işıklarla falan uğraşmasın. Bak dersleri çok kötüymüş, derslerine çalışsın. Ben takdirlerle büyüdüğüm için biraz inektim o konuda.”

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Danışıklı dövüş seziyorum burada :A Genç kardeşimiz star olmak için birileriyle polemiğe girmeliydi ve Demet ablası imdadına yetişti :A

Reaksiyon puanı
156
Puanı
65
Akalını pek sevmem ama bu sefer yanındayım sadece 1 şarkı çıkarmıssın 20 yıldır piyasada kalan birisiyle 1 şarkıyla nasıl atısıyorsun samsun demir olsam daha albüm yapmam bu çocukla :A :A :A
Samsun diye isim mi olur la:A

Danışıklı dövüş seziyorum burada :A Genç kardeşimiz star olmak için birileriyle polemiğe girmeliydi ve Demet ablası imdadına yetişti :A
Demet akalinin boyle birseye ihtiyacimi var hem bu kiz icin niye basini agritsinki

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aleyna Tilki'nin arkasındayım Demet'e Sıla'ya söylediklerinden sonra sinir oluyorum artık. :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Kanser! :D Bir günde ikisini birden dinlesem kanser olurum herhalde :D Yesinler birbirlerini magazin muhabirleri de ekmek götürüyor eve :D