Demet Akalın: ''3 Adam'ı Sevmiyorum''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Demet Akalın: ''3 Adam'ı Sevmiyorum''

demet-akalin-sli-1.jpg

Şarkıcı Demet Akalın ve 3 Adam arasında kriz büyüyor!

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde 3 Adam'ı sevmediğini dile getirmişti. Oğuzhan Koç ise katıldığı bir etkinlikte Gülşen’in ‘Bangır Bangır’ şarkısıyla Demet Akalın’a gönderme yapmıştı, bu göndermeye Demet Akalın sert cevap verdi.

İşte Demet Akalın'ın çok konuşulacak o açıklaması:
Koç’um sana şu kadar söyleyeyim; İşte bu yüzden sevilmiyorsunuz. Ödül aldığım bir üniversitenin töreninde de benimle (sözde) sağlam dalga geçmiştiniz! Sen de o sevimli ikilinin yanında güzel şarkılarınla erime bence! Ben kimseye boşuna sallamam! Ha ortak kulis yoktu demişsin, ben ekmek yediğim kulislerde alem yapmadığım için hatırlamaman normal! Neyse benden tavsiye yine de sen onlara uyma!
Orijinal formatta oku

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Demet Akalın kadar saçma biri görmedim karakter olarak. Saçmalamış yine. Çekemiyor 3 adamı :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
15 Temmuz günü Sıla showa katılmayacağım dediği zaman hem Sılaya hem de Halil Sezaiye laf attı pis kadın .ss

Kadının konuşması berbat olsa da :F

Bunu bilmiyordum, zaten Demet Akalın'ı da sevmem, küçücük çocuğuna namaz abdesti alet edip bunu sosyal medyada paylaşarak reklam yapacak biri. :A

Şarkısına göre değil adamına göre puan vereceğim diyorsan Hicap duymaktan başka bir şey elimden gelmez, vicdanınla seni odada baş başa bırakıyorum. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bunu bilmiyordum, zaten Demet Akalın'ı da sevmem, küçücük çocuğuna namaz abdesti alet edip bunu sosyal medyada paylaşarak reklam yapacak biri. :A

Şarkısına göre değil adamına göre puan vereceğim diyorsan Hicap duymaktan başka bir şey elimden gelmez, vicdanınla seni odada baş başa bırakıyorum. :A
Yok la sen o yorumu yapmadan kullanmıştım oyumu zaten rahat ol :A ama yine de sevinme :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Demet Akalın Acun'un kuklası olmuş. Kaç paraya bu lafları söyletti¿ survivorda da böyle yalan yere antiklik yapıp reyting sağlatmaya çalişiyor. 3 adam şu aralar reytingte kötü sanırım:X

Evladı olmayan sosyal medya ergenleri bilmez... cocugun besmele çektiği zaman bile bi sevinç yaşarsın ki kızı namaz kılmak istemiş ve o anları paylaşmiş. Bi sakınca yok. Sosyal medya ateistleri bunu diline doladı tabi. Kızının adı HİRA bu arada.. kızının adını da prim yapmak için koymamiştir dimi?
Demet Akalını sevmem ama kadının dini imanı yerinde Allah korkusu var içinde...

15 Temmuz günü Sıla showa katılmayacağım dediği zaman hem Sılaya hem de Halil Sezaiye laf attı pis kadın .ss

Kadının konuşması berbat olsa da :F
Kadının konuşması berbat çunku google translate sesi o :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Demet Akalın Acun'un kuklası olmuş. Kaç paraya bu lafları söyletti¿ survivorda da böyle yalan yere antiklik yapıp reyting sağlatmaya çalişiyor. 3 adam şu aralar reytingte kötü sanırım:X

Evladı olmayan sosyal medya ergenleri bilmez... cocugun besmele çektiği zaman bile bi sevinç yaşarsın ki kızı namaz kılmak istemiş ve o anları paylaşmiş. Bi sakınca yok. Sosyal medya ateistleri bunu diline doladı tabi. Kızının adı HİRA bu arada.. kızının adını da prim yapmak için koymamiştir dimi?
Demet Akalını sevmem ama kadının dini imanı yerinde Allah korkusu var içinde...

Kadının konuşması berbat çunku google translate sesi o :F
Ayar oldum resmen dedim niye böyle telaffuz ediyor bu gerzek kadın :A