NOW Deli Gönül - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Diriliş'i izlediğimiz zamanlarda Efe sen ve benim özel mesaj kutumuz vardı orda resimlerimizi atmıştık hepde ona şey ettim. :A

:FAyy doğru ya bak işte boşuna balık burcu olmaz olaydım demiyorum ben yok sen Şafağa benzemiyorsun ondan daha yakışıklısın son halini bilmiyorum ama o resme bayağı olmuştu çünkü

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
:FAyy doğru ya bak işte boşuna balık burcu olmaz olaydım demiyorum ben yok sen Şafağa benzemiyorsun ondan daha yakışıklısın son halini bilmiyorum ama o resme bayağı olmuştu çünkü
Ben esmer o kumral. :bhr: Huyda da benziyoruz ya sinirlenince benimde gözüm hiçbirşey görmez. :T: Savaş'ın motoru benzinledi mesela ama yakmaz bize yansıtmasada merhamet duygusu var. :rolleyes:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Ben esmer o kumral. :bhr: Huyda da benziyoruz ya sinirlenince benimde gözüm hiçbirşey görmez. :T: Savaş'ın motoru benzinledi mesela ama yakmaz bize yansıtmasada merhamet duygusu var. :rolleyes:

:DBilmezmiyim forumda az görmedim sinirli halini senin Şafak öyle görünsede dediğin gibi içinde merhamet duygusu var aslında ama öyle görünmek istemiyor

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
:DBilmezmiyim forumda az görmedim sinirli halini senin Şafak öyle görünsede dediğin gibi içinde merhamet duygusu var aslında ama öyle görünmek istemiyor
E haklı çocuk kız inadına Savaş'ın dibine giriyor birde resim çekip instaya koymuş. :bağır: Yani gel Şafak bizi kaşı diyo. :A

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
:DKızın birşey yaptığı yok aslında her hareketi Şafağa batıyo ondan inad yapmış gibi görüyor Şafakt kim resim koymuş instaya
Şafak'ın eski manitası işte Savaş'la beraber resimleri vardı instaya atmış onu Şafak'ın gözüne sokmak için. :D Başrollerin çok gereksiz uzatılan sahneleri var ya onları at çöpe gençleri öne sürseler bu hafta Şafak hariç diğer gençler geride kaldı hep başroller desen olayları olmadı sahneleri aşırı uzundu riskli bölüm oldu yani. Ne güzel yükselmiştik be.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Şafak'ın eski manitası işte Savaş'la beraber resimleri vardı instaya atmış onu Şafak'ın gözüne sokmak için. :D Başrollerin çok gereksiz uzatılan sahneleri var ya onları at çöpe gençleri öne sürseler bu hafta Şafak hariç diğer gençler geride kaldı hep başroller desen olayları olmadı sahneleri aşırı uzundu riskli bölüm oldu yani. Ne güzel yükselmiştik be.

Hee tmm o kızın gerçek adı ne şimdi onu arıyordum bende bulamadım ismini:Dgençlerin sahneleri gerçekten güzel ya

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Çookk tşk ederim Billycimm benimm fragman süpermiş ya ayy Şükran niye bayılıyor acaba Türkan ne akla doğum gününü davet ediyor acaba ya :(
Evet o çocuğun bayılmaları pek hayra alamet değil. :( Erkenden ölmese bari yeni sezonda reyting için kullanmamız lazım o bücürüğü. :T:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Evet o çocuğun bayılmaları pek hayra alamet değil. :( Erkenden ölmese bari yeni sezonda reyting için kullanmamız lazım o bücürüğü. :T:

Yok ölmez Şükran dizide olması gereken bir karakter bence Kadirle Fatmanur bir arada tutacak o kız o yüzden çıkarmazlar diye düşünüyorum yeni sezonda mutlaka olur şükran

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
:DFatmanuru gördükten sonra bence konuşur nedense baştan beri konuşmasını fatmanura bağlıyorum ben bakalım haftaya neler olacak ama varya konuşmadanda çok güzel rol yapıyo tatlıda maşallah
Aynen sevimli ama bi iki kelime eder insan yinede. :A Bu arada yeni diziler arasından en fazla yorum bu diziye yapılmış forumda. :cool: