NOW Deli Gönül - Dizi Yorumları

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
FOX’un 25 Film işbirliğinde hazırladığı, sezonun en iddialı dizilerinden “Deli Gönül”, yayın hayatına başlıyor.

Başrollerini Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, İştar Gökseven, Mine Tüfekçioğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Barış Yalçın ve Tarık Özenbaş’ın yer aldığı dizide, iki öğretmenin Antakya’dan İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek aşk hikayesi anlatılıyor.

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Deli-Gonul-haber-resim-a6d86ed5-7383-47f0-b43b-70fe72144bbd-mpositioned-640x360.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Tanıtımlarını izlemedim ama her türlü Dolunay isimli klişe yumağından iyidir. :A

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Tarzım dışı bir dizi ama Tuvana'yı izlemek keyif verici. :A İlk bölümde aşkı bir çırpıda anlatmışlar. Başroller sevgili olmadan adam hemen evlenme teklifi etti. :D Neyse İstanbul'a taşınınca olayları daha sıkı ve geniş anlatırlar umarım.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Tarzım dışı bir dizi ama Tuvana'yı izlemek keyif verici. :A İlk bölümde aşkı bir çırpıda anlatmışlar. Başroller sevgili olmadan adam hemen evlenme teklifi etti. :D Neyse İstanbul'a taşınınca olayları daha sıkı ve geniş anlatırlar umarım.

Sevgili olmak neymiş küçük şehirde. :A

İstanbul'da koleje gidecekler ordan çok karakter çıkar. :D

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yalnız şu patlama neydi demediler terör mü babası mı yaptı kaza mı. :A Ya da ilerleyen bölümlerde çıkacak. :D
Haha aynen bizde onu tartışıyoduk. :A Ben patlama dedim annemle babam babası yaptırdı diyo. :D Haber bülteninde bomba düştü diye okumuştum, babasının böyle bişey yaptırması çok saçma bi olay olur. :D