TVen Dedikodu Gecesi - Sezon Finali | 06.12.2017

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Emeğinize sağlık @Ahmed ve @Thequeer
Başı güzel başlayıp sonunu muhteşem bitirmişsiniz.
@denizz19 resmen her haliyle reyting makinesi, her programda var yeter artık :A Askere gidincede onu hep anacaklar bu belli, burda olmayıpta daima isminin anılması nekadar forumda yer edindiğini gösterir. O bir star, hem seveni çok hemde çekemeyeni.
En baştada ben anacam onu hep :A
Şımartıyorsun beni. :bhr:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bakırköy Adliyesi'nde işim olabilir yakında ama sen askere gidiyorsun, @gözlemci karşılasın beni. Bu sefer sen eksik kal. :A
Aaa tabi olur diyecektim ta ki şu alttaki mesajı görene kadar :A :F Gerçi tanışmış oluruz :A bakırköyde ne işin var :A aman dikkat et oradaki hastane deli arıyor heryerde ,bizi görüpte almasınlar :A :F
Beni Bakırköy Adliyesi'ne götürsün, işim sonuna kadar beni beklesin. Sonra ona yemek ısmarlarım, ardından beni gara geri götürsün. :A Bunu kabul edecek arkadaş aranıyor. :A @batuhankaralar @gözlemci

Batuhan'ın arabası da var ama onun genelde mevlüt işleri oluyor @gözlemci :A
hahaha evde kahkaha attım :F :F Kesin mevlüt okutur ölmemiş ama ölecek yakınları için :A :F
@batuhankaralar anlaştık o zaman, beni terminalden al. Bakırköy'e götür, kapıda bekle. Çıkışta istediğin zengin lokantasında yemek, ardından beni terminale bırak. :A :Z Yanımıza @gözlemci yi de alayım. :Z
Aynen beni de alın :A Gerçi batuhan yine mevlüt okutma işine girişebilir :A @batuhankaralar

Bu arada ellerinize sağlık çok güzel bir gece olmuş :D @denizz19 ve @Thequeer buluşması güzel geçmiş :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Şımartıyorsun beni. :bhr:
Bu sözlerim yapacaklarımın yanında hiç :A
Yokluğunda gerçekleştireceğim bazı ufak şeyler olacak :D

Sendeki star ışığı daha seni tanımıyorken gözlerimi kamaştırmıştı :A
Tanıdıkça da gün güne değerlendin benim için. Bu forumun bana kazandırdığı en iyi şeylerden birisin kesinlikle :bhr: Herşey için tekrardan teşekkürler.
Çok güzel anılarımız oldu ve zamanında bana yapmış olduğun yol arkadaşlığın için teşekkürler ve kafamı dinlemek istediğimde bir tek seninle muhattap olduğum günlerdeki arkadaşlığın içinde teşekkurler.
Doğru tercihler yaptığım için çok mutluyum. Güzel arkadaşlığımızın devamımı dilerim :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Gar bana çok yakın da oradan Bakırköy'e çok yol var sen toplu taşımayla git :F İşin bitince Nusret'e gidebiliriz ama @gözlemci gelmesin o daha çok ormanlık yerleri seviyor :A
Sen mevlütten vakit bulursan haber ver bize :A @denizz19 Bir de gözlemci gelmesin demiş :A daha düne kadar poyrazköy diye sayıklayan ben miyim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi okudum konuyu ve @sokak sanati röportajını birazdan da @gözlemci Dargın Çiçeklere geçecem :A :A :A

Çok keyifli olmuş ben cımbızımla şu kısmı çektim :A :A :A

Atacan ile buzları eritmede benim etkime verdiği cevap sokak sanatinin :bhr:
Süreçin en büyük mimari Çiğdem. Kendisi iki tarafinda sevdiği saydığı bir isim çok laf etti ikimizede yani bana etti ama Atacan'ı bilmem

Aaa evet sana nekadar laf nasihat ettiysem sokak sanati Atacanada etttim . Beni biliyorsunuz ben kişişel olarak benle sorununuz olmadığı sürece size tavır almam :bhr: uyuşmanız için elimden geleni yaptım aa sen sadece bana diyorsun atacana yada umuta demiyorsun düşüncesi oan kafanızda oluşmuş olabilir ama ikinize karşıda gereken barışçıl konuşmayı yapıp elimden geleni yaptım . Eskisi gibi can ciğer kuzu sarması olamasanızda ,en azından iyi şekilde konuşuyor olmanız kavgasız bana yetiyor az çok faydam olduysada ne mutlu bana ikinizide seviyorum, ben sizin iyiliğinizi isterim unutmayın :bhr:

@mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şimdi okudum konuyu ve @sokak sanati röportajını birazdan da @gözlemci Dargın Çiçeklere geçecem :A :A :A

Çok keyifli olmuş ben cımbızımla şu kısmı çektim :A :A :A

Atacan ile buzları eritmede benim etkime verdiği cevap sokak sanatinin :bhr:
Süreçin en büyük mimari Çiğdem. Kendisi iki tarafinda sevdiği saydığı bir isim çok laf etti ikimizede yani bana etti ama Atacan'ı bilmem

Aaa evet sana nekadar laf nasihat ettiysem sokak sanati Atacanada etttim . Beni biliyorsunuz ben kişişel olarak benle sorununuz olmadığı sürece size tavır almam :bhr: uyuşmanız için elimden geleni yaptım aa sen sadece bana diyorsun atacana yada umuta demiyorsun düşüncesi oan kafanızda oluşmuş olabilir ama ikinize karşıda gereken barışçıl konuşmayı yapıp elimden geleni yaptım . Eskisi gibi can ciğer kuzu sarması olamasanızda ,en azından iyi şekilde konuşuyor olmanız kavgasız bana yetiyor az çok faydam olduysada ne mutlu bana ikinizide seviyorum, ben sizin iyiliğinizi isterim unutmayın :bhr:

@mrt-06

İyi sıvamışsın daha fazla översen @Harunnn60 kıskanabilir @destere 'de yanlış anlayabilir:A