TVen Dedikodu Gecesi - 5. Bölüm | 16.11.2017

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-11-16 at 8.14.47 PM.jpeg

''Fav10'un en çok eğlendiren, güldüren kulaklarınızı çınlatan renk dolu programı Dedikodu Gecesi 1 hafta aradan sonra sizlerle, karşınızda Forumun en renkli karakterleri Thequeer ve Ahmed''

Ahmed :Evet sonunda biz döndük. Bizim yokluğumuzu fırsat bilen şer odakları hiç zaman kaybetmeden 1 tane magazin programı başlatmış, ama neyse ki bizim 1 aydır oluşturduğumuz bir marka var, ismimiz var :A

Thequeer : Evet onu bende gördüm. Yani yapanı da severiz ama zirvedeyiz canım sesin duyulmuyor :A

WhatsApp Image 2017-11-16 at 8.14.48 PM (1).jpeg

Thequeer : Bu haftanın ilk gündem maddesi sizinde forumda sık sık karşılaştığınız 2 yeni akım. Bir tarafta başını Ahmed, Thequeer, Yiğit ve Çiğdem gibi isimlerin çektiği, zevkleriyle kendilerine hayran bırakan her açtıkları konuda gözlerimize bayram zevki yaşatan Parlakçılar diğer tarafta, bu akımı önlemek için boşa kürek çeken başını S.G.A.T. , MasacRE, Maskeli Fedai gibi isimlerin çektiği Sıvacılar. :A

Ahmed : Kanka birde bunun yanında Atacan'ın başını çektiği +40 yaş abla koleksiyonları var :A

Thequeer : Hahahahha ay keşke onunla kapışsaydık en azından karşımızda rakip var derdik :F

Ahmed : Ama bu savaş en çok Ünlü Resimleri bölümüne yaradı. Son birkaç aydır normalde hiç aktif olmayan bölüm bayağı aktifleşti. Ve neden bilmiyorum ama forumda birkaç tane kadın üye olmasına rağmen erkek konuları kadın konularından daha çok ilgi görüyor artık nedense :A

Thequeer : Ay bilemiyorum da yani herşey kabak gibi ortada neyse ''Erkek adamın erkek sevgilisi olur'' diyip bu konuyu kapatıyorum Tolstoyevski senin içinde kadın dediğin kadını sever diyelim, sen seversin :A

Ahmed : Şimdi birde bu 2 takımın taraflarından birkaç isime bununla ilgili 1 soru sorduk. Karşınızda o söylenenler :

Ahmed: Selam. :D Biliyorsunuz Parlak Takımı oluştu ve son zamanlarda en trend konu bu ve devamlı her konuda bununla ilgili konuşmalar geçiyor, hatta reyting sevdalısı Aserat bunu fırsat bildi, hemen kullandı ve program yaptı. :D
Peki forumda son zamanlarda bu olayların yaşanması ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

MasasRE-:
Son zamanlarda ünlü resimleri bölümüne başta Yiğit tarafından olmak üzere sık sık erkek fotoları konuları açılıyordu. Çiğdem ve sizlerin desteğiyle de forumda gündem oluşturmuştu bu durum artık nereye baksak karşımıza çıkıyorlardı. Dedik bu iş böyle olmayacak bu duruma bir karşılık vermek şart :A O andan itibaren S.G.A.T, Billy Kane açtığı konularla ben, Xantier ve konulara katılım gösteren diğer arkadaşlarla bir karşı cephe oluşturduk :D Böyle güzel bir renk kattı bu durum foruma. Her gece açılan ünlü resimleri konularıyla ve diğer bölümlerde konuların buraya getirilmesiyle sıkı bir çarpışmaya girdik forumda. Hem iyi muhabbet oluyor hem de gözlerimiz bayram ediyor forumdaki bu yeni trend sayesinde :A Tabi bir yandan da karşı taraftan gelen hamlelerle gözlerimiz kanıyor o ayrı mesele :T:

Yiğitt:
Bu durumla çok eğlendiğimi ve güldüğümü belirtmek istiyorum. Forumun bir amacı da bu değil mi zaten? Bu benim gelmemle başladı, Çiğdem ve xemrexxx'in katkılarıyla yıllardır konuşuyoruz zaten gülüp falan. Şimdi bi de karşı bir tayfa oluştu, Masacre, Sgat, Billy Kane :A Onlarla konuşup eğlenmek de çok güzel. Allah ortamımızı bozmasın, hepinizi Barış Arduç tatlılığıyla selamlıyorum. :love1:

S.G.A.T.:
Eşcinsel arkadaşlarımızı normal arkadaşlarımızdan farklı görmüyorum. Klişe olacak ama İnsan insandır. Din, ırk, cinsel tercihi farketmez. Ama forumda neredeyse konuların %50'sinde erkek vücudunun konuşulması doğru değil ve bir yerden sonra konuda olmasanız bile canınızı sıkıyor. Parlak takımına karşı değilim. Programı da yapılsın tabi ki ama kesinlikle konularda 'genelleme' yapılması ve daha önemlisi bazen forumda tüm günü kaplaması kabuledilemez.

WhatsApp Image 2017-11-16 at 8.14.48 PM.jpeg

Thequeer : Şimdi bu hafta son kez yapacağımız röportaj kısmını sizlerinde çok sevdiği forumun en neşeli yüzlerinden biri olan Çiğdem ile sonlandırmak istedik :bhr:

Ahmed : Evet önümüzdeki haftadan itibaren daha farklı şeyler deneyerek sizleri hem çok şaşırtmayı hemde çok daha fazla güldürmeyi hedefliyoruz. :A

Thequeer-Ahmed : O zaman karşınızda Çiğdem, hoşgeldin bebişim :love1:

Çiğdem- : Hoş bulduk bebeklerim. :love1:

Thequeer-Ahmed: Hadi sorularımıza başlayalım. :Z

Ahmed : Malum 26 yaşındasın ve daha evlenmedin. Peki hayalindeki eş adayı en küçük ayrıntisina kadar nasıl birisi? :D Veee asıl bomda sorum bu konuda. Peki forumdan birisi ile evlenmeye mecbur kalsan o kim olurdu? Malum destere gibi tiplerde var. :Fama bazi aklu başında güzel uyelerimizde var. Yaşı sorun etmeden 18 ve üstü yaşında olan forumun erkek uyelerinden kimle evlenirdin. tek bi cevap. :D (hicbirisi cevabı kabul edilmiyor. :D)

Çiğdem : aa parlak olmalı :A şaka ayoll :F Biz forumda goy goy yapmak için ciddiyet 0 şekilde şamataya vuruyoruz :A Adamın dış görünüşü kadını dövüp öldürdükten sonra bir işe yaramıyor. Önce adam olacak olmazsa olmaz kural karısına el kaldırmayacak. Ve benim bir önemli kriterim de benim gibi sıcak kanlı sevecen,güleryüzlü bir adam olması.Soğuk ve ciddi karakter de olanların hiç şansı yok tipi parasıda kurtarmaz :A

Kiminle evlenirdim (b) Bu soruya destere demezsem çocuk foruma gelince geri kaçar :F Forum üyeleride bizden yıllardır bir düğün bekliyor ama 40 yılın başı bir herif bulduk dedim .Evde kalma olasılığıma göre yedekte tutuyordum oda kayıplara karıştı ayoll kısmetim kapalı :A

Thequeer : Öncelikle kendine ütopik bir dünya kurduğunu düşün, bu dünyada yanına sana yönetimde yardımcı olacağı konusunda üyeler alacak şekilde aşağıdaki boşlukları doldurur musun ? :D

Aşk Bakanı : @Ahmed :A ben kız halimle erkek bulamıyorum o bulmuş :F
Huzur Bakanı : @mrt-06 Admin forumun huzuru için uğraşıyor :A
Dedikodu Bakanı : @Thequeer dedi kodu programı sunuyor haberler onda :A
Mutluluk Bakanı : @Çiğdem- forumun genç görünümlü ihtiyarları benden örnek alın :A
Yalan Bakanı : @batuhankaralar :F dizilerde oynuyor Necati beyle röportaj yapıyor :A
Parlak Bakanı : @Yiğitt :A 4 yıldır en büyük rakibim tüm parlakları elimden kapıyor :F

Thequeer : Eklemede yapabilirsin :A
Şarkıcı Bakanı : @denizz19 bir şarkı söyler forum çöker okadar kuvvetli bir sesi vardır :A askerden sonra o ses katılacakmış ,reyting cihazlarınıda patlatmasını bekliyoruz :A
Komedyen Bakanı @destere forumun Tolga Çeviği onun gibide dönüşü süper olacak :A
Sultan Bakanı: @xemrexxx Kendisini eskiden hürrem sultan sanıyordu şimdi Safiye :A
Sağlık Bakanları : Harunnn60 @cookies ikisi sağlıkçı doktor olursunuz inş bize beleş :A
Uzay Bakanı : @Tolstoyevski bizede şöyle manzaralı gezegen ayır kaçalım burdan :A
Bomba Bakanı : @pompy senaryosunu okumayanların yatağına bomba döşer :F
Yarışma Bakanı : @sokak sanati survivora katılsa adam öldürüp gömer okadar yanı :A
Sıvacı Bakanları : @MasacRE- @MEnes @Doğu Ne işe yaradıklarını bende bilmiyorum :F
Program Bakanı : @Aserat Şakasınada olsa birşey yapacam demeyin teklif eder :A
Satış Bakanı : @Billy Kane Çok hızlı dizi,şarkıcı satar,kendini nasıl satmadan duruyor hayret :A

Ahmed : Aşk bakanı en güzeli Vallaha, tşklar canım. :Z Peki malum forumda devamlı tartışmalar ve s. oluyor. Ama sen hep sakin ve fazla takmayan tarafsin. Her ne kadar foruma sırf eğlence için girmiş olsan da, devamli senin isminin gecmesi ve senin sakin durman biraz garip kaçmıyor değil. Yani bence herkesin bi sabır seviyesi vardir sonra taşar. Peki sen ne düşünüyorsun? Reelde de böylemisin? Ve forumda hiç gerçekten sinirlendiğin an oldumu? Ve o neydi?

Çiğdem : Bu son 1 yılda zaman zaman kavga içine çekilmeye çalışırdım.Sakinliğimi korudum çünkü ne oluyorsa tek taraflı oluyor.Ben kimseye saldırmadım ki olaya karışayım.Sana gelen saldırıda neden tepki vermiyorsunuz derseniz. Ben birine kötülük yapmadım sürece tek taraflı olan kötülüklere karşılık vermem.Kötülük yapmadım kişilerinde tavır almasını doğru bulmam çocuk değiliz.Benim tavsiyem sana kötülük yapmayana bulaşma .Sana kötülük yapan biri oluyorsada sen ona bir şey yapmadıysan tek taraflı bir olaysa müdahale olup seni kavgaya çekmelerine, yoldan çıkarmalarına izin verme.Sadece forum değil Türkiye daha huzurlu bir yer olur bunu sağlayabilirsek :bhr:

Reelde de böyleyim hatta daha hareketliyim :A 2014 de aktif olan üyeler bilirler.Ben başta biraz yadırgandım,ama burada ki kişiliğimi değiştirmedim reelde nasılsam onu buraya aktarmaya devam ettim, üyelerle evde yanımdaymış gibi sohbet ediyorum :AForumda ilk geldiğim aylarda fake iftirasına sadece kızmıştım. Ama sonrakı yıllar gördüm ki yeni üyelere ilk başta o gözle bakılıyor bir süre sonra samimiyetine inandıklarınıda aralarına alıyorlar benim gibi :bhr:

Thequeer : Birazda küçüklüğüne inelim. İlk aşık olduğun erkek kimdi ? Bize şöyle bir aşk hikayen varsa anlatır mısın ? Eğer yoksa başından geçen en komik olay neydi ? Ondan bahşeder misin ? :bhr:

Çiğdem : 3 defa aşk yaşadım ergen ağzıyla çıktık :F ilk ikisi lisede sonuncusu ünide :A 4 yıla yakındırda tık yok :A çok uzun sürmedi hiçbiri ben aşkı evleneceğim adamla yaşayacam sanırım aşık olmadığımada kabul etmediğim için böyle evde kalıyoruz :A

Komik olay çok var ama şuan aklıma gelen :A Lisedeyken istanbula gezmeye geldiğim bir yaz ayında bir kadın yolda önümde cebinden kağıt gibi birşey düşürdü çok hatırlamıyorum , güzel uzun saçları alımlı vucut hatları, bakarmısınız dedim döndü erkekmiş :F gerçekten bende saflık doğuştan var sanırım :A ama arkadan bildiğin kadın :A neyseki hanımefendi kız falan dememiştim :A

Ahmed : Itiraf Ediyoruz Roportaj döneminde her hafta sorduğum birşey vardı. Şimdi sana soracam. :D
Aşağıdaki 8 isimi bizler için kısa yorumla Çiğdemcim. :A

Yiğitt, denizz19, berkann, S.G.A.T. , Aserat, Tolstoyevski, mrt-06, Harunnn60

Çiğdem :

Yiğitt
En iyi kız arkadaşım bu son 4 yılda :A tabi mizah şakalaşma anlamında sohbetlerimiz,ciddiyet aramadan Yiğit şeymi demeden sadece gülün eğlenin :A Yiğitin kavgacı kimliği değil ama sadece eğlenceli yanını görmek istiyorum :Z forumda bir sıkıntı yaşadı gitti ama gelmesine sevindim beni erkeklerin içinde tek bırakma :bhr:

denizz19,
İlk geldiğimden beridir beni tanıyan üyelerden biri eski dostlarımdan.Eğlenceli bir yapısı vardır onunda aa sadece ara sıra durduk yere bana soğuk davranmaya başlaması sıkıntı oluyor.Bunu kendisiylede zaten konuştuk şuan yine iyi gibiyiz bakalım :A Deniz tutumunu korudu sürece benden yana sıkıntı çıkmaz gerekte yok biz eğlenmemize bakalım .Askerede gidecek zaten hayırlısıyla gitsin gelsin asker hepimizin askeri :bhr:

berkann,
Kendisiyle fazla sohbetimiz olmadı. Ama yarışmalarımda oy kullanırken tanıdım öncelikle oy verirken yaptığı yorumlar pompy gibi yarışmacılarımın baya beyni yanıyordu :A Yanlış hatırlamıyorsam parlakçı tayfamıza uygun bir üyeydi :A

S.G.A.T.
Eski bir üye ve aktif olmasından gayet memnunum ,son aylarda güzel işlere imza attı .Sohbetleride güzel özellikle şarhoş kafayla yazdığı mesajlara çok gülüyorum :A

Aserat,
Çok fazla sohbetlerde göremiyoruz kendisini,bu yönde beklentim var kendisinden :FForumda güzel konular açıyor yönetime katkısı tartışılmaz hakkını teslim edelim. Ama sohbetlerde daha çok görmek istiyorum seni ona göre :A Kanalında program sunuyorum konusu açılmışken zam istiyoruz :A

Tolstoyevski,
Forumun uzaylı üyesi ben kuru kafa diyorum kendisine :A Hiç sıkıntı yaşamadık kendisiyle, sevdiğim üyelerden yarışmada yardım ediyorum seve seve ,kendiside beni sever tabi ama bana saygı duyan üyelerden demek daha doğru olur sağolsun :bhr: aa konularda daha sohbete yatkın olmasınıda rica edelim kendisiyle konuşmaktan keyif alıyoruz tabi her yazımıza 2 sayfalık cevap vermeden 1 sayfa yeter :A

mrt-06,
Forumda ki kardeşim :bhr: Ben abla kardeş olayına samimiyeti bozuyor diye yanaşmıyorum ama Atacan ablası yok gerçek ablası kadar sever beni,benimde kardeşim yok olduk abla kardeş :bhr: onu üzücek birşey yapmadım hiç oda bana sevgisini saygısını hiç düşürmez :bhr: Foruma ara vermişti şubat gibi gelecem demişti çok üzüldük ama neyseki geldi şuan aramızda onsuzda forum olmuyor yaşadık gördük :bhr:

Harunnn60
Harun benim en iyi forumdakı erkek arkadaşım , güzel bir dostluğumuz sırdaşlığımız var kendisiyle uzun yıllardır :bhr: Sadece forum değil reel sıkıntılarını oradakı hayatını konuşuruz tavsiye elimden geldiğince veririm yardımcı olmaya çalışırım :bhr: Harun forumda bana en çok değer veren kişilerin başında gelir oyüzden zaman zaman trip atabiliyor :A ama buradan tekrar söyliyeyim bende sana çok değer veriyorum aramız limoni olunca üzülüyorum biz gülüp eğlenelim

Thequeer : Son olarak kısa bir soruyla kapatalım Aşkım. Uzun yıllardır buraya üyesin. Görünürde pek tartışman yok. Eğer olduysa pişman mısın ? Yada bu süreçte “keşke bu olay böyle değilde şöyle olsaydı” dediğin genel bir olay oldu mu?

Çiğdem: Çok sıkı bir vadiciyim haliyle vadi tartışmalarım oldu , ama dizilerde zıt fikir normaldir ben eleştirelek izlemeyi severim . Vadiciler hassas :A ama sadece yayınlanan bölüm hakkında konuştuk okadar bir kişiliğe hakaret tarzında hiç tartışmam olmadı. Vadi demişken china_shangai abiciğim Alah rahmet eylesin sen gittin vadide gitti zaten :(sensizde olmazdı kadermi bilemedim :(

Thequeer-Ahmed : Allah rahmet eylesin tekrar çok teşekkür ederiz bebeğim programımıza renk kattın, umarız sende memnun kalmışsındır. Reklamlardan sonra Music Survivor ile yeniden karşınızda olacağız.

REKLAMLAR
Forumun Göz Bebeği Kısa Bir Aradan Sonra Geri Döndü...
Ahmed'le İtiraf Ediyoruz Yeni Bölümüyle
Cuma 20.00'da En iyilerin kanalı TVEN'de !

REKLAMLAR

WhatsApp Image 2017-10-10 at 20.19.52.jpeg

Thequeer : Sahi şimdi kimi konuk alacağız :A

Ahmed : Bu hafta kimse gelmediğine göre, biz elendik sanırım. :A

Thequeer : O zaman biz birbirimize soralım kanka. Er ya geç olacaktı bu ama böyle 1 hafta arayla olması daha da güzel oldu. :A

Ahmed : Peki o zaman ben başlıyorum. Ya sen bu kadar geldin geldin de son haftada neden o şarkıyı koydun la :F

Thequeer : Ya ben dedim ki son böyle orta nitelikteki şarkımı da elenmeden kurtarayım zaten sonra finaldeyim sonra bi baktım patır kütür zirve hayalleri kurarken 1 puanlar beni dibe gömmüş :A

Ahmed : Valla geçen hafta ben elendiğim de de 1 puanların %80'i bana geldi. Tüm bunların Xantier'in bir oyunu olduğuna inanıyorum. :A

Thequeer : Hadi sen kaliteden anlamıyorsun, müzik zevkin zaten yok ee bundandır ki zaten ilk haftadan elenmişsin 8 hafta boyunca bunun kinini içinde beslemişsin beslemişsin bide kalkmışsın bizim 9 ve 11 hafta kalan şarkılarımıza şöyle kötüydü böyle kötüydü. Sana Buray'ın Aşk mı Lazım meşk mi lazım söyle Melihciğim sana ne lazım şarkısıyla cevap veriyorum :F

Ahmed : Peki şuan kalan isimlerden hangisini 1. olarak görüyorsun ? :D

Thequeer : Valla ben açıkcası Yiğit'i görüyordum ama bu haftadan incirleri kullanarak bu düşüncemi katletti :A Açıkcası kalan hiçbir ismi tam anlamıyla final'e layık görmüyorum. Sadece Sia hem bana sevdirmeyi başardığı için yani birkaç şarkısını tek bilirdim normalde ama artık bir çoğunu dinliyorum hemde sokak sanatı resmen bu davaya kendisini adadığı için onun kazanmasını isterim :D Şimdi ben sana sorayım. Sence kim finali hak ediyor ?

Ahmed : Tolstoyevski kesinlikle hak etmiyor. Maşallah ağlaya ağlaya her hafta oylamanın daha ayrısına gelmeden her şey için teşekkürler ama ben elendim işte elendim of yine elendim diye diye algı operasyonlarıyla buraya kadar geldi :A Athena yı da görmüyorum. Serhan'ı Azerbaycanlı olduğu için desteklerim ama finalde görmüyorum. İlyas seninde dediğin gibi kendini erken tükettiği için finale zayıf gelecektir, Gripin şaşırtıcı seviyede süper gidiyor o finala kalır gibi. Benim favorim ise Queen Sia. :D

Thequeer : Peki sence bu yarışma gerçek hayatta olsa yine böyle mi olurdu elemeler yani Ebru bu kadar erken elenir miydi ? :F

Ahmed : Bence bu sezonda Ebru Gündeş açık ara en güçlü sese ve en büyük popülerliğe sahip bir isimdi. Tabi Selda Bağcan gibi eski isimler olsa da asla bi Ebru Gündeş değiller. Muhtemelen benim yanlış stratejimle elendi. Gerçek hayatta asla elenmezdi.

Thequeer: Teşekkürler bebeyim. :bhr: Artık vedalaşalım. :Z

Thequeer-Ahmed : Gösterdiğiniz ilgiye minnettarız, kalp göndereniniz bol olsun, iyi okumalar :bhr:

Konuya kalplerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz. :bhr:

Son düzenleme:

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Galiba en eğlendiğim bölüm oldu. :D Bunda çidomun etkisi olsa gerek. :A Yalnız @Aserat ile kendileri dizi satma konusunda beni geçtileelr onu belirteyim. :A Ve elinize sağlık çok güzel sunumdu. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Emeklerinize sağlık en beğendiğim bölüm oldu benim de. :D

Ne güzel yazmışsın duygulandım :bhr: @Çiğdem-

“mrt-06,
Forumda ki kardeşim :bhr: Ben abla kardeş olayına samimiyeti bozuyor diye yanaşmıyorum ama Atacan ablası yok gerçek ablası kadar sever beni,benimde kardeşim yok olduk abla kardeş :bhr: onu üzücek birşey yapmadım hiç oda bana sevgisini saygısını hiç düşürmez :bhr: Foruma ara vermişti şubat gibi gelecem demişti çok üzüldük ama neyseki geldi şuan aramızda onsuzda forum olmuyor yaşadık gördük :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@denizz19 elendikten sonra siz röportaj yapmadınız. Tek kendinizi öne atmışsınız @Ahmed ve @Thequeer :A

elinize sağlık, sonra okurum. Şimdi sadece göz gezdirdim :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061