Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
death-note.jpg

Dünyanın en popüler Japon mangalarından ve animelerinden olan Death Note, Netflix tarafından orijinal film olarak sunulacakken ilk tanıtım videosu da geldi!

İşte Merakla Beklenen O Fragman;

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu senin dediğin çizgi romanın dizi versiyonu mu olacak bir anlat bakalım. :A

Çizgi romanın yani Manganın uyarlaması olan çizgi dizinin yani animenin uyarlaması olacak diyebiliriz. :A

Ama elbette yerini tutmayacaktır, özellikle ilk 17-18 bölümü tam anlamıyla efsanedir. Yine de anime izlemeye sıcak bakmayan buram buram ön yargı dolu insanlara böylesine zeka dolu kurgunun ulaşması adına iyi bir şey. :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çizgi romanın yani Manganın uyarlaması olan çizgi dizinin yani animenin uyarlaması olacak diyebiliriz. :A

Ama elbette yerini tutmayacaktır, özellikle ilk 17-18 bölümü tam anlamıyla efsanedir. Yine de anime izlemeye sıcak bakmayan buram buram ön yargı dolu insanlara böylesine zeka dolu kurgunun ulaşması adına iyi bir şey. :)
Netflix dizilerini güzel yapıyor bence iyi olur. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Netflix dizilerini güzel yapıyor bence iyi olur. :A

Hazır laf açılmışken Death Note'dan bile daha büyük efsaneyi önermiş miydim sana, Nisanda 3-4 yıl aranın ardından 2.sezonu gümbür gümbür gümbür geliyor. Üstelik senin seveceğin tarzda bir epik future. Umarım ön yargılı davranmayıp hiç olmazsa birkaç bölüm bakarsın, nasılda 20 dk. :A

Son düzenleme:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hazır laf açılmışken Death Note'dan bile daha büyük efsaneyi önermiş miydim sana, Nisanda 3-4 yıl aranın ardından 2.sezonu gümbür gümbür gümbür geliyor. Üstelik senin seveceğin tarzda bir epik future. Umarım ön yargılı davranmayıp hiç olmazsa birkaç bölüm bakarsın, nasılda 20 dk. :A
Sen TWD'ye başla bakacağım. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fragman çok iyi, izlemeyi düşünüyorum bu diziyi. Netflix işleri genelde kaliteli oluyor zaten, kötü bir dizi olacağını sanmıyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragman çok iyi, izlemeyi düşünüyorum bu diziyi. Netflix işleri genelde kaliteli oluyor zaten, kötü bir dizi olacağını sanmıyorum.
Sen TWD'ye başla bakacağım. :A
anime ve film serisinide izleyen birisi olarak heyecanla bekliyordum ama açık ara en çok sevilen karakter L nasıl olurda arap olur vlla hevesim kaçtı :( :( :(
latest

keith-stanfield-2.jpg

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Dur daha animesini izlemedim. :D Vizelerden sonra başlamak şart oldu.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İstemiyorum abi istemiyoruuum. Yapmayın bunları efsanelere yapmayın. Lütfen rica ediyorum daha fazla anime uyarlaması çıkmasın Hollywood'da dizi veya film olarak. Rahat bırakın şu kültürü ve efsanevi anime çizimlerini. CGI'nızla mahvetmeyin bir şeyi de...

Yine de efsaneye olan saygımdan izleyeceğim ama hiç umudum yok. Hele L gibi efsanevi bir karakterin görünümünü görünce soğudum...