David Guetta ft Zara Larsson - This One's For You Turkey | Yeni Klip

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

David Guetta ft Zara Larsson - This One's For You Turkey | Yeni Klip

Screenshot_2016-06-22-19-31-52-1024x640.png

David Guetta tarafından Euro 2016'nın resmi şarkısı "This One's For You" adlı şarkı geçtiğimiz aylarda duyrulmuş ve kliplenmişti. Fakat bugun şarkının Euro 2016 kapsamında yer alan tüm ülkeler için özel olarak kliplendirildi. Bunların arasında Türkiye de var. Türk taraftarlarının heycanın yer aldiği klipte David Guetta da yüzüne ülkelerin bayraklarını boyatarak klibe renk kattı. İşte sosyal medyada hızla yayılan o muhteşem klip.

İşte O Klip

Orijinal formatta oku

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Lütfen klibi tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşin. Arnavutluk 600bin olmuş. Diğer ülkeler 20binlerdeyken çok ilginç(b) Türkiye 24bin olmuş lütfen paylaşim yapın!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Lütfen klibi tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşin. Arnavutluk 600bin olmuş. Diğer ülkeler 20binlerdeyken çok ilginç(b) Türkiye 24bin olmuş lütfen paylaşim yapın!

Arnavutlar bu sene çoştu ama şaşırmamak lazım. :D
Bizimkilerin daha haberi yoktur, fark edince geçeriz. :F

david guettayı sevmemde... ama bana hey mamalı fiki minajı hatırlattığı için içim bir hoş oldu konuyu görünce :))

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Klipteki kız hey mamalı fiki minajdan daha daha güzel :X

Klipteki kız hey mamalı fiki minajdan daha daha güzel :X
daha klibi açmadımki sadece david guettanın çağrıştırdıkları üstüne yorum yapmıştım :) klibe bakarım şimdi :)) ama fiki minajın ruhumda özel bir izi kaldı :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
zara larson harika duruyor nede olsa viking kanı var kızda tıpkım aslaug:) hık demiş şeyinden düşmüş sanki :)) @sürgünüm ün kötü kadını lagertaya benzememsi dahada hoş olmuş :) ben biraz daha izleyeyim şarkıyı :)
Şu mübarek Ramazan günü Lagertha'ya kötü diyerek çarpılırsın?

Bak yine aklıma düşürdün, aşık olunmayacak gibi değil ki.

Ck85JngUYAAr_NF.jpg

Bi de şu suratsıza bak, sıfatından meymenetsizlik akıyor. Bilmem kaç tane çocuğu var Odin'lerler düşüp kalkıyor pis.

proxy.jpg

Son düzenleme:

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ck85JngUYAAr_NF.jpg

Bi de şu suratsıza bak, sıfatından meymenetsizlik akıyor. Bilmem kaç tane çocuğu var Odin'lerler düşüp kalkıyor kevaşe.

proxy.jpg

Ahaha @destere'ye sağ sollu sert girişmişsin:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Ck85JngUYAAr_NF.jpg

Bi de şu suratsıza bak, sıfatından meymenetsizlik akıyor. Bilmem kaç tane çocuğu var Odin'lerler düşüp kalkıyor pis.

proxy.jpg
fotoşopla benim kızın suratında oynamalar yapıp tilkiye çevirmişsin ama buna kanacak değiliz kanlı canlı seyrediyorum kızı nefis duruyor :)
senin lagertanın yediği hurmalar bir köyü 10 yıl doyurur neresini öveyim :)

Ahaha @destere'ye sağ sollu sert girişmişsin:F
aslaug u kasten çirkinleştirmeye çalışmış ama kızın duruşu yine asil tüm yapılanlar karşısında başı dik gögüsleri dik durmayı başarmış kızcağız :))

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
fotoşopla benim kızın suratında oynamalar yapıp tilkiye çevirmişsin ama buna kanacak değiliz kanlı canlı seyrediyorum kızı nefis duruyor :)
senin lagertanın yediği hurmalar bir köyü 10 yıl doyurur neresini öveyim :)

aslaug u kasten çirkinleştirmeye çalışmış ama kızın duruşu yine asil tüm yapılanlar karşısında başı dik gögüsleri dik durmayı başarmış kızcağız :))
Ben de diyorum destere bu hogathaya nasıl bakıyor:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Orjinal video 28 Milyon olmuş.

Türkiye videosu 24 ülke arasından en çok izlenen 8.videosu olmuş. Gruptan çıksak daha da artardı bence hiç fena değil. :)

@Forumdash sen bot mot diyordun da alakası yok. :D Polonya coşmuş mesela. Bu takımın başarısı ile alakalı bir şey. :F