FF DarkLegenD

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Acayip mesajlara sahip forum üyesi. Bilgi seviyesi iyi, ama bunu sergileme tarzı bir o kadar kötü olan smiley düşmanı arkadaşımız. :A Forumda hala konusu açılmamışmış. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Severim ama inatçı, bilgi alışverişini seviyor ama sadece vermesini alma kısmı biraz problemli :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Acayip mesajlara sahip forum üyesi. Bilgi seviyesi iyi, ama bunu sergileme tarzı bir o kadar kötü olan smiley düşmanı arkadaşımız. :A Forumda hala konusu açılmamışmış. :A
Emoji kullanmadığım zaman daha komik olduğumu düşünüyorum. Değil miyim?

Severim ama inatçı, bilgi alışverişini seviyor ama sadece vermesini alma kısmı biraz problemli :A
Avatarın ile orantılı şekilde kalitesizliğe devam ediyorsun, geçen açtığın konuyu kuzenin yanlışlıkla açtı galiba. Bi' düzenleme yap konuya ve gözlemeci olduğunu itiraf et artık! Ahaaha bence senin kullanıcı adını da yanlışlıkla kuzenin aldı.

Ekleme: Hain, avatarını değiştirmişsin.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Abi mi? Daha geçen kanka diyordun. Bu eleştirini aklımda tutacağım.

Nasıl bir tanımlama yapsam da kendimi öve öve bitiremesem diye düşünüyorum. Taktik verir misin?
Hitap şekillerine takılma, siyasetçi değiliz biz. :D
Eleştiri konuları aç, bunu geçen de sana tavsiye ettim. :A O kadar yabancı rock müzik dinliyorsun, türk rock gruplarıyla ilgili köşe yazısı yaz, sorunları anlat dizilerle ilgili tavrını koy. Daha ne diyeyim. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hitap şekillerine takılma, siyasetçi değiliz biz. :D
Eleştiri konuları aç, bunu geçen de sana tavsiye ettim. :A O kadar yabancı rock müzik dinliyorsun, türk rock gruplarıyla ilgili köşe yazısı yaz, sorunları anlat dizilerle ilgili tavrını koy. Daha ne diyeyim. :A
Alt tarafı şuraya iki kelime yazıp kendimi ilah yapacağım, sen bana hangi konuda doktora tezi yapmam lazım diye tavsiye veriyorsun. Hem bu zevksiz forumda müzik ile ilgili bir yazı yazmam ben.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sıvama konusunda oldukça başarılıdır, kral adamdır.

Ayrıca aşağıdakine vurma konusunda tam bir uzman:

6JJGdk.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,140
Puanı
1,060
@DarkLegenD şu ciddilikten vazgeç artık yakışmıyor hoş smail koymasanda yine gülüyorum ama olsun lütfen ciddi olmaa senn:D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi