DarkLegenD 15.000'ler Kulübünde!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Tebrik ederim Eros'cuk. Yeni kulüplere dahil olmayıp burada tıkılıp kalman dileğiyle. :A

Hediye olarak birşey vermeme gerek yok. Sen zaten benimle takılarak en büyük hediyeni kazanmış oluyorsun zaten. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bardağın tamamı dolu olmalı!

Teşekkür ederim canım.

Ne tür hediyeler bunlar ahahahaha.
Bardağın tamamını dolduracak hamleler yaptığında bardağın tamamı dolu olacaktır beyefendi. :A Ama şöyle söyliyim bardağın tamamını doldurduğum kimse olmamış olabilir şimdiye kadar. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
@MasacRE- @MEnes sıvama işi sizde :A

@eskici haydi bakalım @DarkLegenD in gönlünü kazanman için firsat :A

@vadikızı @serhatt güzel hediyelerle gelin.
@xemrexxx sen kafana göre hediye seçebilirsin :A
@turkuazz Dark çok hediyeden rahatsiz olan biriydi. Sen tek 1 tane kapsanda olur :A
@gözlemci sende fotoğraf makinene takılan güzel fotoğraflardan biri ile gelebilirsin :A
@denizz19 hediyen pek beğenilmemiş, yeni hediyeyle gel bakalım :A

:DValla bugün yorucu bir gün geçirdim sabah doktora gittim geldim sonra bağ evine gittim o yüzden hediyem yarına inşAllah:praying:

@DarkLegenD erosumm benim canı gönülden tebrik ediyorum nice nice mesajlara inşAllah hep beraber ablam ama lütfen ciddilikten çık artık her ne kadar ciddiyken çok gülsemde olmuyor neşeli Erosumuzu görmek istiyoruz efenim :D hediyelerini yarına vereceğim söz yorgunum kuzum valla çok kalamıcamda zaten:D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@MasacRE- @MEnes sıvama işi sizde :A

@eskici haydi bakalım @DarkLegenD in gönlünü kazanman için firsat :A

@vadikızı @serhatt güzel hediyelerle gelin.
@xemrexxx sen kafana göre hediye seçebilirsin :A
@turkuazz Dark çok hediyeden rahatsiz olan biriydi. Sen tek 1 tane kapsanda olur :A
@gözlemci sende fotoğraf makinene takılan güzel fotoğraflardan biri ile gelebilirsin :A
@denizz19 hediyen pek beğenilmemiş, yeni hediyeyle gel bakalım :A
Gönlünü kazanmak istediğimi kim söyledi :A ama yine de tebrikler eski başkan @DarkLegenD :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
:DValla bugün yorucu bir gün geçirdim sabah doktora gittim geldim sonra bağ evine gittim o yüzden hediyem yarına inşAllah:praying:

@DarkLegenD erosumm benim canı gönülden tebrik ediyorum nice nice mesajlara inşAllah hep beraber ablam ama lütfen ciddilikten çık artık her ne kadar ciddiyken çok gülsemde olmuyor neşeli Erosumuzu görmek istiyoruz efenim :D hediyelerini yarına vereceğim söz yorgunum kuzum valla çok kalamıcamda zaten:D
Teşekkür ederim abla. Her an emojiye geri dönebilirim, sıkı durun.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com