Dark'ın Yapımcılarından Yeni Dizi! ''1899''

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sus bee. :A İzleyecek dizi çıktı izleriz artık bunu :A @Çiğdem- @destere

OnlAr izlerse ben izlemem onların izledikleri daha çok kaknemce ya da p.rno tarzı oluyor .sd

Aaa izleriz dizi ekibimiz hazır @destere @mrt-06 @Maskeli Fedai @MasacRE- ve hortlarsa @Forumdash :A :A :A

konu güzel ama oyuncuları görmeden tam net bişey söyleyemem:) oyuncular arasında maggie kalitesinde bişeyler varsa anında dalarım diziye :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Ooo konusu güzel geldi bana bekliyoruz. :Z @destere @Çiğdem- @Forumdash @MasacRE- @kerem

Aaa izleriz dizi ekibimiz hazır @destere @mrt-06 @Maskeli Fedai @MasacRE- ve hortlarsa @Forumdash :A :A :A

Konusu sarmadı beni. :D

Sanki hadi beraber izleyelim dedim. :A Ben diziyi Harun'la izler yorumlaşırım. Ama biz şuan animenin 92. bölümüne ve en heyecanlı yerine denk geldik. Sadece animeye odaklandık. Herşeyi beraber izliyoruz. :Z

Herhalde Dark bittikten sonra olur bu, o zamana kadar kim öle kim kala :A

konu güzel ama oyuncuları görmeden tam net bişey söyleyemem:) oyuncular arasında maggie kalitesinde bişeyler varsa anında dalarım diziye :)
kız bırakın bu işleri netflix elite gibi bir dizi yapmış bu sefer italyan gençleri var dizide :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine buldun mu kendine yeni bir ergen dizisi :A
kız bırakın bu işleri netflix elite gibi bir dizi yapmış bu sefer italyan gençleri var dizide :A :A :A

Benzeri olabilir Elitenin ama bir uzman bulamazlar izlenmez :A :A :A @Harunnn60 @kerem
Elite-Netflix-1551259.jpg