Dark'ın 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Dark_acrimoniamagazine1.jpg

Doğa üstü aile sırlarının, kayıp çocukların ve aile sırlarının bulunduğu dizide geçmişini hatırlayan Alman kasabasında yaşayan ailelerin hayatları alt üst oluyor.

Netflix, Dark’ın 2. sezonunun yayınlanma tarihini "Haziran 2019" olarak açıklandı.

Sevilen dizinin 2. sezonu toplam 10 bölümden oluşacak.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
1. sezonda taşlarını yerine oturtamamıştım, hatta "herkes akraba çıkabilir." şeklinde hipotezim bile vardı.

Yine beyin yakan bir sezon olur.

Haziran olduğunu yeni gördüm. Yani ilk bölümden yaklaşık 1.7 yıl sonra başlayacak 2. sezon. Tekrar tekrar izlenip kavrayabilir izleyiciler.

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Mükemmel bir beyin jimnastiği. Harika bir ilk sezona sahip dizi. İkinci sezonu merakla bekliyorum. Olaylar gelecekte geçecek sanırım bu sezon.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dark_acrimoniamagazine1.jpg

Doğa üstü aile sırlarının, kayıp çocukların ve aile sırlarının bulunduğu dizide geçmişini hatırlayan Alman kasabasında yaşayan ailelerin hayatları alt üst oluyor.

Netflix, Dark’ın 2. sezonunun yayınlanma tarihini "Haziran 2019" olarak açıklandı.

Sevilen dizinin 2. sezonu toplam 10 bölümden oluşacak.

alamancı bu muhteşem haberi açman güzelde sen bu oyunculara yakınsın arada bir oyuncular hakkında dedikodu magazin haberleride paylaşırsan şahane olur :)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
alamancı bu muhteşem haberi açman güzelde sen bu oyunculara yakınsın arada bir oyuncular hakkında dedikodu magazin haberleride paylaşırsan şahane olur :)
Sen burayı Türkiye gibi sandın herhalde. Almanya'da ünlüler hayatlarını olabildiğince gizler. Özel hayatları hakkında bilgi almak oldukça zor. Onlar sadece yaptığı mesleklerle konuşulmak isteniyorlar. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen burayı Türkiye gibi sandın herhalde. Almanya'da ünlüler hayatlarını olabildiğince gizler. Özel hayatları hakkında bilgi almak oldukça zor. Onlar sadece yaptığı mesleklerle konuşulmak isteniyorlar. :A
bizdede gizliyorlar ama paparazzilerimiz muhteşem yetenekli tereyağından kıl çeker tekeden süt çıkarırlar :)
sizin paparazziler kabiliyetsizmiş, yoksa sanatçılar her yerde kamuflajlı gezer önemli olan o kamuflajı kaldırmak :)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
bizdede gizliyorlar ama paparazzilerimiz muhteşem yetenekli tereyağından kıl çeker tekeden süt çıkarırlar :)
sizin paparazziler kabiliyetsizmiş, yoksa sanatçılar her yerde kamuflajlı gezer önemli olan o kamuflajı kaldırmak :)
Burası medeniyet ülkesi. Paparaziler evinin yakına gelirlerse onlarda otomayikmen polis çağırırlar. Kanunen yasak olduğu için paparazzilerin böyle bir şey yapmaya cesaret edemez. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere Forumdan gidiceği zaman nasıl birlikte izleyecez ayoll :( :( :( @MasacRE-

Temmuzun ilk gününe kadar kalda 10 günde bitiririz destere :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
hogatham bensiz tek dizi izlemez geçen sezonda ben yokken o da bırakmıştı dizi izlemeyi ben gelince anca öyle başladık:)
onun için kendini boşuna yorma alaman kazması :)
Haziran'da hepimiz izleyeceğiz diziyi. Ben ve Harun @Çiğdem- 'i ikna ederiz. Sensiz izleyeceğiz diziyi, sen olmadan. Harika bir şey. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Haziran'da hepimiz izleyeceğiz diziyi. Ben ve Harun @Çiğdem- 'i ikna ederiz. Sensiz izleyeceğiz diziyi, sen olmadan. Harika bir şey. :A
bensiz hogatham ikna olmaz boşuna kendinizi yorarsınız :)
haziranda ben varsam hogathada izler ben yoksam sen anca lady gagayla başbaşa izlersin :)