Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cnm ne istemesi yasak bizim burada indirmek filan :F
yasak şöyle yasak müşteriler bilgisayardan birşey indiremez çünkü pc oyunu dizi film müzik albüm artık ne varsa otür şeyleri cafe sahibi dvd olusturup parasıyla satıyor müşteriye oyüzden bedava indirip almak yasak tabikide adam 5-10 tlde olsa para alıcak sonuct senden kendisi olustursaydı yanı :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yasak şöyle yasak müşteriler bilgisayardan birşey indiremez çünkü pc oyunu dizi film müzik albüm artık ne varsa otür şeyleri cafe sahibi dvd olusturup parasıyla satıyor müşteriye oyüzden bedava indirip almak yasak tabikide adam 5-10 tlde olsa para alıcak sonuct senden kendisi olustursaydı yanı :F:F:F
Ben kendim gizlice herseyi yapıyorum , cafe sahibinin ruhu duymuyor :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,081
Puanı
1,060
ben daha ilk bölüme bakamadım akşam empire baktım
bugün inşallah bakacam ilk bölüme

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bölümü izledim senle @Çiğdem- sevmezsiniz başrol parlak değil yeerince :) onun dışında daredevilin arkadaşını çok mu aramışlar o yeteneksizi:)) dizi daredevil ve sonda gözüken 4-5 kötü panpamızın savaşı üzerine kurulu olici gibi ilk bölüme point: 6.5 ne umutlarla başlamıştım.ss
puan olarak normal puan vermişsin 6 dan 0.5 aşağı veya yukarı oynar başkadabişey olmaz bu diziden :) yinede @Forumdash la @Çiğdem- duymasın :)

hahah aynısı söylicektim @Harunnn60 :F:F:F
@destere beğenemdiyse harika bir dizi ayoll arrow ve the flashı beğenmeyen birinden bahsediyoruz demekı bu dizide çok güzel bir süperkahraman dizisi olmuş akşama izleyecem mutlaka umutlarım baya arttı şuan :A:A:A
constantine bundan çok daha kaliteli :)

3 bölüm izledim bugün te kelime harika olmuş bukadar üst düzey beklemiyordum arrow kalitesinde bekliyordumda bu dizi arrowu bile geçmiş marvel filmleri gibi olmuş ayol ilk 3 bölümüde ayrı ayrı film tadındaydı dövüş sahneleri inanılmaz kaliteli :love1::love1::love1:
arrow seven @kaan955 ve @Forumdash bu diziyi mutlaka kaçırmayın ayrıca the flash la birlikte süperkahraman dizilerine alısan @cookies @mrt-06 mutlaka izleyin @vadikızı sen izliyorsun zaten
beğenmeyen @xemrexxx @destere ve @OzaN tahmin ettiğim gibi siz beğenmediniz ve dizi üst düzey çıktı:A:A
@Harunnn60 mutlaka başla cnm dış seslere kulak asma:A:A:A

1.bölüm kısa görüşüm
başroldeki adamın nasıl kör olduğuyla başladık şarısın kızı kurtarma çabası ve dövüş sahneleri çok iyiydi gerçekten

2.bölüm kısa görüşüm
daredevil nasıl o hale geldi nasıl dayak yedi çöp kutusuna nasıl atıldı göstermediler onu kim dövdü döven kişiyi görsydik o sahnenin olmaması hosuma gitmedi ama sonunda çocuğu kurtarma ve oradakı dövüş sahesi iyiydi kesinlikle

3.bölüm kısa görüşüm
bu bölümde güzeldi suçlunun serbest kalmasına yardım etti diye kızmıştım ama onu dövmesine sevindim acaba hangi bölümde daredevil kostumunu giyicek merakla bekliyorum
tüm spoiler ları açtım özgürce dedim belki spoiler ın içinde gerçekleri anlatıyorsundurda değişen bişey yok :) yine övüp övüp bırakmışsın
keşke çöp kutusundan hiç çıkamasaydı çamur devil :))

Kedi beğenmediği ciğeri mundar edermiş :A
ciğer kokmuş kedinin günahı yok bu işte :))

S01B01-02 izledim

Dizi tek kelimeyle harikadaydı.
Dizinin kasvetli havası zaten benlik dizi oldugunu 1000km ötede hissettiriyordu. #gotham'daki hava da muhteşem ama Netflix farkını burda hissettirmiş.Karanlık sokaklar:bhr:
Dizinin dövüş sahneleri de [HASHTAG]#arrow[/HASHTAG] gibi harika.[HASHTAG]#arrow[/HASHTAG] izlemeyip bunla karşilaştırabilen bi kaç yorum okudum sinir oldum.(Gidip saydırayım dedim uyelik almaya uğraşamazdım bu saatte:A)
İlk bölüme ait spoi;
yağmurlu sahnede dövüşürlerken suyu iyi kullanamadılar sanki :X görsel su showu beklerdim, ağır çekimde filan:X

Dizinin ilk bölümünü izleyen @destere ve @OzaN kendinizi banlayın lütfen. Bi daha uğramayın buraya:bağır: ilk bölümü beğenmediniz hadi neyse (biraz bende sıkılmıştım) ama 2.bölümüyle harikaydı. OzaN ilk bölüm öyle 3 puanı hak etmiyor atma şimdi :F 2.bölümü izleyin dicem ama biliyorum "tü kaka" olarak geri dönüş alıcam, o yuzden ısrar etmiyorum.

@çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı beğendiğinize sevindim:X

@yatutarsa @sürgünüm @sokak sanati sizlerin yorumları göremedim (muhtemelen sizin izleyeceğiniz tür değil "dersiniz" )

İlk bölüme 7.5'dan 8 versem mi yoksa 7.5 mu kalsa muallaktayım
2.bölüm kesinlikle 9 hak ediyor.
a4fa07e74ee6b19474e2f70f826ea768.jpg
zaten son kez giriyorum bu konuya bir dahada bu konuda kendimi banlı sayacağım :) ama konuyu terketmeden önce diziyi biraz kalaylayayım özgürce :))

@Forumdash fantastik dizilerde önce benim yorumumu dikkate al tabikide ben güzel diyorsam başkasına bakmanıza gerek yok seninle zevklerimiz zaten aynı :F:F:F
film tadında bir dizi olmuş dövüş sahneleri çok gerçekçi:-):-):-)

@Harunnn60 13 bölümde yayınlandı haberin olsun :-):-):-)
@Forumdash senin dizi önereceğini bilse 10 yıl foruma dönmezdi :)) şansızlığına yansın artık :)

başladımı hemen izlicem çok merak ediyordum filmini
çok sevmiştim diziyide seveceğimi biliyorum
teşekkürler @destere
bana kalırsa başlama derdim ama yinede başlayacaksın nasıl olsa :)) onun için kolay gelsin diyorum :)

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,714
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Her gün imdb sayfasına birkaç kez bakıp puanı düşsün diye dua ediyorum resmen. 9.3'e düştü ama hala çok yüksek oy sayısı da artıyor. Galiba 9 puanının üstünde kalacak ben de sinir olacağım. Bir daha şans veririm ama 9 üstünde kalırsa 50 bin - 100 bin oy falan olduğunda. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,081
Puanı
1,060
puan olarak normal puan vermişsin 6 dan 0.5 aşağı veya yukarı oynar başkadabişey olmaz bu diziden :) yinede @Forumdash la @Çiğdem- duymasın :)

tüm spoiler ları açtım özgürce dedim belki spoiler ın içinde gerçekleri anlatıyorsundurda değişen bişey yok :) yine övüp övüp bırakmışsın

zaten son kez giriyorum bu konuya bir dahada bu konuda kendimi banlı sayacağım :) ama konuyu terketmeden önce diziyi biraz kalaylayayım özgürce :))

@Forumdash senin dizi önereceğini bilse 10 yıl foruma dönmezdi :)) şansızlığına yansın artık :)

bana kalırsa başlama derdim ama yinede başlayacaksın nasıl olsa :)) onun için kolay gelsin diyorum :)
neden ki ben filmini izledim sevdiğim için diziyide izlemek istiyorum
sen beğenmedinmi;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
neden ki ben filmini izledim sevdiğim için diziyide izlemek istiyorum
sen beğenmedinmi;)
yok sen izle zaten ben bu türle pek içli dışlı değilim süpermen hikayelerini sevmiyorum benim sevdiğim karakterler dayak yiyecek zor duruma düşecek yeri gelince tecavüze uğrayacak :) ama her türlü zorluğun altında kendi iradeleri ve zekalarıyla kurtulacaklarki ben izleyeyim :) parlak bir süpermen yetişipde zor durumdaki karakteri kurtarırsa o diziyi anında terkederim :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yok sen izle zaten ben bu türle pek içli dışlı değilim süpermen hikayelerini sevmiyorum benim sevdiğim karakterler dayak yiyecek zor duruma düşecek yeri gelince tecavüze uğrayacak :) ama her türlü zorluğun altında kendi iradeleri ve zekalarıyla kurtulacaklarki ben izleyeyim :) parlak bir süpermen yetişipde zor durumdaki karakteri kurtarırsa o diziyi anında terkederim :)
Sende izlesen güzel olurdu aslında :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

izlemediğin bölümlerin spoisine ne bakıyorsun beee:F:F:F
nasıl gerçekleri söylemedim ayolll harika bir dizi olmuş tam film tadında :love1::love1::love1:
amann sen ne anlarsın diziden arrow sevmeyen birisinden bu diziyi sevmesinide beklemiyordum zaten umarım birgün doğru yolu bulursun cnm :A:A:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,081
Puanı
1,060
anladım bende bu tür karakterleri severimde daredevil filmini izlediğim
için sevmiştim dizisinide izlemek istedim keşke sende izlesen

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.bölümü izlemiştim daha önceden genel olarak yine güzel bölümdü:-)
biraz tempo düşer gibi yaptı ama daredevilin hemire kadını kurtardığı sahne iyiydi bence ayrıca kel kafalı şişman bir adam var kendi adamlarından birisinin kafasını araba kapısıyla kopardı iğrencti bence :ppp::ppp::ppp::ppp:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B03

Aslında pek önemli bi bölüm değildi, spoi haricindeki;
Kötü adamın isminin ve cisminin belli olması haricinde

S01B04

Bu güzeldi :X

Matt artık başkalarına güvenmeye başladı.Hemşireye gerçek adını söyledi.

Matt, Fiks izbandunun peşine düştü.Fiks iyice köşeye sıkıştı.Küçük adamlarının işlerinden olmaya başladı bile.

Hemşire/Dr. Ne haltsa işte kaçırıldıktan sonra Matt eve geldiğinde twlefonu nasıl buldu:X pat diye anlamadım.

Karen'ı oynayan kız için bu diziye çok sevinmiştim ama şimdilik ufacık işlerde oynuyor gibi.Biraz daha hareketli sahnelere ihtiyacımız var.Matt 3-5 hareket çeksin buna gecelere aksınlar :X

Bu arada şunu da söyleyeyim. Jenerik sizce de Hannibal'a benzemiyor mu? @OzaN @destere (siz 2'sinede baktınız)